reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Sheepy- lepiej dmuchac na zimne!!!!!:baffled::no:Dobrze ze z nim nigdzie nie zeszlas- bo w tych czasach to nic nie wiadomo:confused:.
Iwwe- jesli chodzi o moje polowkowe to bylismy dokladnie 55minut. Pewnie bysmy byli dluzej ale ja mam cos takiego ze jak leze dluzej na wznak to robi mi sie slabo:baffled::no:, no a jak lekarz jeszcze jezdzil ta glowica mi tak po brzuchu- nie bylo za ciekawie. Najgorsze jest to ze za kazdym razem jest to samo. Tak wogole to prawie moj kazdy scan trwa tak ok 50minut.
Pozatym wszystkim dziewczynkom gratuluje zdrowych bobaskow!!!

A ja niestety czuje sie niezbyt dobrze- jutro ide na wizyte no i mam nadzieje ze moj lekarz skieruje mnie do kliniki. Niestety moje bole brzucha sie nasilaja, a skurczy czasmi jest ponad 5 na dodzine no i sie baaaaardzo martwie. Mam takie parcie na dol brzucha:no:. Bardzo sie boje ze cos jest nie tak. Bol przypomina bol podczas bolesnej miesiaczki- a ze to moja pierwsz ciaza to nie mam zielonego pojecia czy to jest normalne. Ale dobrze ze wizyte mam o 8 rano. Jedyna pocieszajaca rzecza jest to ze bable w brzuchu szaleja na maxa- teraz to czuje je z kazdej strony- az guzy wychodza.:tak: No ale czasami to bolesne te kopniaczki:baffled:;-). Mam nadzieje ze to dobra oznaka.
No a jutro nie ruszam sie z gabinetu ja nie sprawdza co tam dzieje sie w srodku- mam na mysli moja szyjke macicy. No czytalam tez ze takie bole moga grozic odklejeniem lozyska.
No sama nie wiem juz zaczynam wmawiac sobie najgorsze.
Dziewczyny trzymajcie kciuki za moje babelki:blink:.
Paula- ciesze sie ze synusiowi juz lepiej- uwazaj na siebie- bo tez pisalas ze brzusio Cie pobolewa!!
 
reklama
A ja niestety czuje sie niezbyt dobrze- jutro ide na wizyte no i mam nadzieje ze moj lekarz skieruje mnie do kliniki. Niestety moje bole brzucha sie nasilaja, a skurczy czasmi jest ponad 5 na dodzine no i sie baaaaardzo martwie. Mam takie parcie na dol brzucha:no:. Bardzo sie boje ze cos jest nie tak. Bol przypomina bol podczas bolesnej miesiaczki- a ze to moja pierwsz ciaza to nie mam zielonego pojecia czy to jest normalne. Ale dobrze ze wizyte mam o 8 rano. Jedyna pocieszajaca rzecza jest to ze bable w brzuchu szaleja na maxa- teraz to czuje je z kazdej strony- az guzy wychodza.:tak: No ale czasami to bolesne te kopniaczki:baffled:;-). Mam nadzieje ze to dobra oznaka.
No a jutro nie ruszam sie z gabinetu ja nie sprawdza co tam dzieje sie w srodku- mam na mysli moja szyjke macicy. No czytalam tez ze takie bole moga grozic odklejeniem lozyska.
No sama nie wiem juz zaczynam wmawiac sobie najgorsze.
Dziewczyny trzymajcie kciuki za moje babelki:blink:.
Jolu-Kochana czekamy na dobre wiesci po wizycie. A moze to macica uciska na pęcherz i jelita i dlatego tak boli. Jestem dobrej mysli!!:-):-):-)
 
jolu- slonko pewnie ze trzymam za ciebie i malenstwa kciuki... te bole nie sa zbyt dobre... ale jutro sie wszystkiego dowiez uwazaj na siebie... bo ja na poczatku 8 miesiaca wyladowalam w szpitalu z podobnymi bolami... na podtrzymaniu dzidzi... pozdrawiam goraco...buzka...
 
Jolus nie ukrywam ze zmartwilo mnie bardzo to co piszesz o swoim stanie :sad:Kurcze te twoje objawy nie sa za fajne...No bo podobno skurcze moga byc w ciazy (skurcze braxtona) ale nie maja one bolec!! Ojoj:no: Trzymaj sie kochana... Ja mocno ale to mocno trzymam kciuki za ciebie i dziewczynki no i zebys jutro po wizycie przyniosla nam tu TYLKO DOBRE wiesci... (no i masz racje, za nic nie wychodz z gabinetu az ci szyjki nie sprawdza, bo to jest najlepszy wskaznik czy cos powaznego sie nie dzieje...)
Spij spokojnie...
 
reklama
Do góry