reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ja strasznie kaslalam przez dwa miechy i do tej pory mi sie zdarza jeszcze od czasu do czasu pokaslywac, niestety pewnie mam niedoleczone zapalenie oskrzeli, bo nie chcieli mi przepisac zadnych antybiotykow, tylko leczenie zachowawcze, pastylki tymiankowe, herbatki ziolowe i inhalacje roztworem soli. Musze jednak przyznac, ze w tej ciazy czesto przyplatuja mi sie jakies podle infekcje gardla, juz znow jedna zalapalam:wściekła/y:. Jak prawie nigdy nie jestem chora, tak teraz jak na zlosc:wściekła/y:. Mnie podczas kaszlu na szczescie nic nie bolalo, a tez mialam obawy, bo byl strasznie silny:no: Co do witamin, nie biore zadnych, bo dzialaja na dzieci jak hormony wzrostu, wszystkie kobitki, ktore znam, a ktore sie nimi faszerowaly rodzily dzieci wybitnie duze, jedynie co biore to kwas foliowy i jem duzo owocow i warzyw.:tak:
 
reklama
hey kochane. co tam u was słychać? ja nad w osrodkuku. dzis jestem akurat w oławie bo jutro z rana ide na kilka dni do szpitala w sprawie wykrycia cukrzycy ciazowej itd.. ogolnie w tym osrodku jestem od 19 grudnia we wrocławiu i jakos sobie radze. co tam u was?? jak tam malenstwa?
 
iwee- no to niezle u ciebie calkiem bedzie wesolo... jakos daje rade po woli ale do przodu...

jola- no moze i tak ale nie sadze hehehe bo wywalilam juz...

princesstopic- o to nie ciekawie z ta cukrzyca..trzymaj sie i zycze powodzenia...ciesze sie ze ci dobrze w tym osrodku to najwazniejsze ze masz dobrze ty i twoja dzidzia...
 
misza- ja oddaje kolezanka albo do domu dziecka... teraz juz tylko siostrze a czasem wywale bo bez sensu jest skladowanie tak duzej ilosci ubran..

tysia- witam cie serdecznie na naszym forum...
 
paula7, mam pytanko. Bylas juz na drugim USG? Czy mialas wtedy tez jakies badania robione czy tylko skan? Bo ja sie wybieram jutro i jestem ciekawa co nas czeka.
 
pobrano mi tylko mocz do badania... a USG polowkowe bardzo ale to bardzo dokladne... lezalam tam prawie 30 minut... wszystkie pomiary dzidzi lozysko i wod... dostalam chyba z 9 zdjec... naprawde super az sie poplakalam... no i oczywiscie wywiad srodowiskowy.... ale trzymam kciuki za twoje badanie i daj szybko znac co i jak po??? powodzenia nie ma sie czego bac...bedzie dobrze...
 
hej
to rzeczywiscie dokladne .....u mnie samo usg okolo 10 min...plus badanie cisnienia i wagi......ale wod plodowych to nie wiem?a i lozyska tez nie wiem...ale mam wszytsko na filmie;-)
 
reklama
Do góry