reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Marzenko mam dobrą koleżankę ,która bardzo chciała nazwać synka Ariel na szczęście rodzinka się zbuntowała i jest Gabryś a na drugie ma Ariel...
Szkoła została przesunięta na za tydzień:sorry2:i ma być 7 zjazdów no zobaczymy:confused:
 
reklama
Hej Kobietki
Oj macie melodie do pisania....ja nawet nie mam melodii do czytania:-( ehhhhh....
Czy ja już zawsze będę taka zmęczona chodzić. Dziś nawet z M. rozmawiałam że oboje nie robimy bara bara, bo jak widzimy łózko to marzymy o spaniu...co w przypadku mojego M. zamiana bara bara na spanie to :szok:
 
Marzena - mnie też denerwują imienne zapożyczenia z innych krajów. Kurcze... imię to nie testowanie nowych dań...:dry: Dziecko będzie całe życie chodziło z taką "etykietką".
A Malwinka też mi się podoba... No i kocham ruskie imiona, które u nas funkcjonują od "wieków", ale o tym już kiedyś była mowa.


Jedną Tamarkę znam. Rzadko spotykane imię. Moja koleżanka kiedyś chciała nazwac swoją córcię - Larysa... ale dzięki Bogu nie zrobiła tego. Mała nazywa się Marysia - i jest o.k. Larysa nie dość, że obco brzmi, to jeszcze no... nie wiem jakieś takie "bezpłciowe jest"... takie nijakie...

Ariela też spotkałam. Chłopak ma już z 17 lat i mieszka na wsi... na której jest oczywiście bożyszczem nastoletnich dziewuch (Sandr, Camill, Angelik, itp) w tym mojej młodej Kuzynki, ehh :-D:-D:-D

Barmanko - no to może teraz odpoczniesz;-):tak::-).
A jeżeli chodzi o nową porę spania Marcela, to... rozumiem Twój ból. Ja jeszcze nie tak dawno to samo miałam. Teraz usypia mi przed 14:00 (nie jest to jeszcze to co było... ale walczymy dalej)
 
AgA myślę, że po 18-tce Zosi będzie lepiej!!!
Kasiu - ale Ci dobrze, że jutro sobie pośpisz!!! Ja jutro znowu do pracy...
a moi byli sąsiedzi mają synka - Oliviera... też mi to średnio pasuje - tym bardziej, że mam kolegę - rok starszy ode mnie - i ma na imię Oliwer. I to jakoś normalniej mi się wydaje. Ach, a Ci od Oliviera chcieli by jeszcze córkę - Oliwię...
no a Larysa też nieźle...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aguś - chyba Was rozumiem... U nas czasami jest odwrotnie (moj M myśli jak Ty, a ja jak K...)
Pamiętaj, że jesteś naszą idolką - i chwała Ci za to czym się zajmujesz!!!!
 
o boże barmanko, ja też dzisiaj padam na pysk!! a jak jeszcze przeczytalam o tej twojej kąpieli i masażu!!!!! to nie powiem aż mi się ryczeć zachciało. ja też chcę masaż, kąpiel i drina!!!!

leniwe, wyszły bardzo smaczne. :tak::tak: Mikołaj mnie chwalił chyba ze trzy razy. :-)

co do imion, to mi jakoś się dziś ciężko myśli. Nasz ostatni bejbik będzie pewnie miał jakieś zagranicznie brzmiące imię, choć jeszcze nie wiadomo jakie... :-p

AgA, wspólczuję zmęczenia, niewyspania i wogóle podłamki. Trzymaj się.
 
M&m's dzięki dla mnie to Ty jesteś wielka z reszta każda Kobieta która ma więcej niż 2 dzieci i daje radę jest WIELKA

Chociaż jakby nie patrzeć ja tez mam ich spora gromadkę;-)
 
reklama
Marcel już w łóżeczku, a ja odgrzewam sobie zupkę (kapuśniaczek), bo normalnie od przyjścia z pracy nie jadłam nic...oprócz brioche..z nutellą :sorry2::nerd::-D
no takie mam ostatnio parcie na słodkie że aż mnie skręca :zawstydzona/y::zawstydzona/y: niech ten @ już przyjdzie bo wymiękam :dry:

m&m, ty też leniwe dziś robiłaś? :szok::szok: jeejuuu ale bym zjadła :zawstydzona/y:
a m w pracy i nie ma kto mi masażu zrobić buuu :-( w Twój m w domku? to poproś go o masaż - zasłużyłaś :tak::tak:


co do imion - to dla dziewczynki baaardzo podoba mi się Marysia :sorry2::sorry2:
ja wiem że to strasznie stare imię, i być może obciachowe - ale ja mam sentyment do niego.
Z chłopięcym imieniem mam mega problem:-( chyba żadne mnie jeszcze tak nie urzekło co bym śniła o nim po nocach :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry