reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Hejka babolki:-)
Nie wiem czy moge sie wbić tak bez nadrabiania:sorry2: Nie mam kiedy,padam na pysk,dziecko mnie wykańcza:-D:-D:-D
Mam piwo i kabanosy....:-D
Malinko,niestety jeszcze pale....może kiedyś:baffled:
 
Malinko, awantury chyba nie było.W sumie to nie pamiętam kiedy znikłaś i czy jakaś draka była pod czas Twojej nieobecności.
Mmatysia,jak się dzisiaj Czujesz. Choróbsko dało Ci spokój?
 
Hejka babolki:-)
Nie wiem czy moge sie wbić tak bez nadrabiania:sorry2: Nie mam kiedy,padam na pysk,dziecko mnie wykańcza:-D:-D:-D
Mam piwo i kabanosy....:-D
Malinko,niestety jeszcze pale....może kiedyś:baffled:
Hejka Daria:-).
Zabiłaś mnie tymi kabanosami...ja nie mam:-( ale mam %.
Doszłam do wniosku ,że w połączeniu z prochami mi pomogą albo całkiem padnę:baffled:
Moniko w ciągu dnia na nogi postawiło mnie mleko z czosnkiem ale jak tylko dobrze sie poczułam to wzięłam się do roboty no i skutki odczuwam teraz:dry:.Ale sie znieczulam:blink:
A jak tam twoi chłopcy znoszą ten upał?
 
Mamstud nie pali. Wydaje mi się,ze tylko my trzy palimy. Procenty odpadają bo ja tradycyjnie na diecie jestem.
Barmanko ,czy ta Twoja kartka to dojdzie na czas?Znając nasza pocztę to jeszcze ze dwa tygodnie poleży w Pl
 
Hejka babolki:-)
Nie wiem czy moge sie wbić tak bez nadrabiania:sorry2: Nie mam kiedy,padam na pysk,dziecko mnie wykańcza:-D:-D:-D
Mam piwo i kabanosy....:-D
Malinko,niestety jeszcze pale....może kiedyś:baffled:
jak masz browara to jest git ;-) i w sumie fajnie że palisz, przynajmniej nie zostałam sama :-p
Malinko, awantury chyba nie było.W sumie to nie pamiętam kiedy znikłaś i czy jakaś draka była pod czas Twojej nieobecności.
pytam bo coś mi się kojarzy z aneteczką ( jeśli nie to bardzo bardzo przepraszam:zawstydzona/y:) ale to chyba nie na ten wątek :no:

edit: no to mamstud sobie grabi ;-)nie dość że do Gdańska nie przyjedzie to jeszcze palenie rzuciła :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
mmatysia, dobrze że już lepiej, ty pracoholiku ty :-p:sorry2::sorry2:

monika, dojdzie :tak: przynajmniej do tej pory poczta potrzebowała 2-3dni robocze, więc jak jutro wyślę to spokojnie dojdzie na poniedziałek...no chyba że zaginie - bo takie wianki się zdarzały niestety...nie wiem może listonosz myślał że kaska była i zwinął koperte.....

malinka, ło to cię bardzo dawno u nas nie było :szok::szok::szok: jak ty pamiętasz afere z aneteczką :sorry2:
 
Moi chłopcy są okropni. Dają mi tak popalić,ze jak tylko wstają to ja nie mogę doczekać się wieczora.Starszy jeszcze pół biedy ale ten młodszy to jest czort. Ciągle płacze a jak nie płacze to jęczy albo krzyczy. Mam ich dość.
Kobiety ,czy Ty nawet jak jesteś chora to nie umiesz posiedzieć na czterech literach?
 
reklama
Matysiu... kochana nie mogabyś sobie odpuscić troche tej roboty i odpocząć...kuruj się bidulko...a procenty na prochy-spokkooo,nie bedzie zle.
Na kabanosy zapraszam:tak::-)

Malinko...coś nie mam motywacji do ukończenia tego nałogu-cholercia lubie go,niestety:crazy:

Monia...a dlaczego ja myślałam że Mamstud pali,upsss
 
Do góry