reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Dziś sa dwa wazne dni, po pierwsze:
Marta wszystkiego najlepszego w dniu ślubu! Radości, zabawy, uśmiechów i szczęścia!
e913a9b4ecbdd31bmed.png


dwa:
flaga.png

czy muszę coś tłumaczyć?
 
reklama
Witajcie Majóweczki!

Dawno mnie tu nie było.... Mam nadzieję, że mnie znowu przygarniecie! :-)

m&m's o losie! To już dziś! :-) Cudownie, piękną pogodę będziecie mieli, a wiesz co to oznacza? Całe życie pełne słońca! :-)

Barmanko doczytałam, że się przeprowadziliście, super - cieszę się razem z Wami. Zasmuciłaś mnie wieścią o wylocie do Polski, mam nadzieję, że da się to jeszcze jakoś odkręcić... A jak Marcelo i jego skóra? Gaba przy tych upałach znowu jest cała w kropki, nie ma jak to AZS :-( Stosuję Emolium w ilościach hurtowych ale nic to nie daje, okazało się, że ma uczulenie na większość kremów z filtrem.... :-(

Mamo Niki bardzo bardzo bardzo dziękuję Ci za wiadomość na priv! Jesteś kochana :-) Niestety jeszcze nie miałam czasu wybrać się do fryzjera....

Tsarina oj, usypiasz Izę Mirę na rękach? Gratuluję bicepsów :-) Oducz ją kochana od tego jak najszybciej bo im dłużej tym gorzej....

ankzoc rozumiem brak Ciebie na forum, też tak mam ostatnio.... Zazdroszczę udanej imprezki urodzinowej - nasza była klapą :-( Piszesz, że Maja pokochała konie, może już wybrała swoją ścieżkę zawodową :-)

monika kurcze, widziałam Twój suwaczek odchudzeniowy!! wielkie łał!!! Jak Ty to zrobiłaś?! Mnie się przytyło ostatnio, chyba po odstawieniu Gaby od cycka, pozwalam sobie na zbyt wiele, w końcu rok pościłam, a teraz mam za swoje :-(

Marzenko widziałam Cię na fotkach ze spotkania, nie mogę się nadziwić jaka Nataszka jest do Ciebie podobna!

mamamatysia od dawna podejrzewałam, że jesteć cyborgiem... Opisy dziewczyn mnie utwierdziły w tym przekonaniu :-) Mogę zostać Twoją żoną? :-)

U nas nic nowego, dzień za dniem jakoś upływa. Pierwsze dwa tygodnie lipca mam urlop i zajmuje się jego planowaniem. Chcemy jechać do Liberec, zobaczcie jak tam pięknie!

Městské informační centrum - Liberec

Andrzejek dziś jedzie do swojego ojca na kilka dni, a ja już mam doła... Gaba sama nie chodzi, zawsze musi trzymać mnie za palec, ewentualnie chodzi ze swoim robalem na kiju :-) Ma 4 ząbki i na razie cisza. Z nocnika ucieka, a jak już ją posadzę to płacze... Dziwi mnie to bo Andrzej w jej wieku już w ogóle nie nosił pieluch....

Gabcia sporo gada: mama, tata, lala, nie ma, daj, bam, am, cacy, Andzej :-) I mnóstwo słów które brzmią jak chińszczyzna :-) Śpi całą noc, a na pewno pamiętacie jak kiedyś dawała nam popalić, mam nadzieję, że to już za nami :-)

W pracy mam kocioł, szykujemy się do audytu wewnętrznego i już się boję jak to będzie. Zastanawiam się czy nie iść sobie na podyplomówkę od października, myślę o psychologii zarządzania, zobaczymy....

Zajrzę wieczorkiem, mam nadzieję, że napijemy się czegoś razem :-)

Miłego dnia kochane! :-)
 
dziękuję wam kochane za życzonka. wzruszacie mnie.

Tsarina, jak zwykle się uśmiałam ( z numeru 2) :-D dzięki. :-D

Kasiu o 16:30.
 
m&m's - wszystkiego najlepszego!!!
Będzie dobrze! Pogoda piękna Wam sę trafiła... ach będzie jak ślub z bajki!!! i czekam na zdjęcia!!!

Mamstud - jak miło, że w końcu do nas wpadłaś!!! no to może wieczorkiem się cosik napijemy...!!!
 
"Miłość jedyna jest, Miłość nie zna końca, Miłość cierpliwa jest, zawsze ufająca. Wszystko potrafi znieść, Wszystko oddać umie, życiu nadaje sens, każdego zrozumie ..."
Martuś z okazji ślubu życzę
aby Wasza miłość była coraz piękniejsza, głębsza i by sprawiła, że Wasze życie nabierze szczególnego znaczenia i blasku.
 
Witajcie kochane dawno mnie nie było.... Ostatni czas spędziliśmy u mojego taty na wsi a tam niestety brak internetu :confused: Ale już wróciliśmy :-) Co u nas .... Choróbsko zażegnane choć powiem Wam że było tragiczne bo mały wyhodował takie wirusa, że jak zrażał kolejną osobę to było gorsze do opanowania. Mnie dopadł już na samym końcu i ciężko było mi się pozbyć gadziny :eek: U nas dziś tak gorąco że wyrobić nie idzie mały jęczy od rana i nie wie co z sobą począć.... Jutro wybieram się w końcu po sukienkę na wesele, mam nadzieje że zakupki będą udane :-) A i jeszcze jedno Wiciu zaliczył wczoraj swoją pierwsza wizytę u fryzjera, był niesamowicie grzeczny i cierpliwy, normalnie jak nie moje dziecko. Jeśli dziś mały mi pozwoli spróbuję nadrobić zaległości i Wam odpisać.....
A na razie życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla M&m's, udanego ślubu i pięknych wspomnień!!! Trzymaj się kochana wszystko na pewno wyjdzie super, jak tylko sobie wymarzyłaś....... :-):-):-)
Ja zmykam marudnik wzywa .........
 
Martuś

W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia
Waszego ślubu dla serca i szczęścia
Chce złożyć Wam życzenia
Niezmiennego powodzenia
Jak ogien gorącej miłosci
Co dotrwa do póznej starości
Wyjscia z każdej sytuacji
I pozytywnych wibracji...

1.jpg
 
Witam dziewczynki.
Najpierw najważniejsza dziś sprawa:
Życzeń przesłanie - Młodej Parze:
milczenie - to niepewność i strach,
wiec kochani - nie róbcie tak!
Nie milczcie gdy Wam będzie źle,
Takie życzenia kochani Wam śle.

HW0_321849.jpg
Przepraszam ,ze się nie odzywałam ale jestem mega zabiegana:zawstydzona/y:.Wstyd mi bo nawet nie mam czasu napisać swych wrażeń z naszego spotkania:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Dziękuję Wam kochane,ze dotarłyście i sprawiłyście mi tyle radości swoim przybyciem:-):-):-).
Mamo Niki,Ewelinko bardzo się cieszę ,ze pomimo trudności dotarłaś i mogłyśmy cie bliżej poznać.Moje wrazenia po pozaniu ciebie są tylko pozytywne. Niki to słodka kruszyna szkoda tylko,że tak mało się usmiecha.
Kasico bardzo mi przykro,że nie miałyśmy czasu żeby się bliżej poznać bo jesteś naprawdę wyjątkowo optymistyczna osobą.Roksi fajniutka tylko,ze była wobec nas ciut nieufna.
Roxi kochana gdybym była facetem tobym się w tobie zakochała;-).Jesteś tak pozytywna osobowością,ze ciebie po prostu nie da się nie kochać. Nadia...hmmm,szogunek w najelegantszym wydaniu:-D:-D:-D.Po prostu powaliła mnie swoim uporem a akcja z Florencją po prostu położyła mnie na łopatki.
Marzenko jesteś moim zupełnym przeciwieństwem dlatego chyba tak mnie ciągnie w twoja stronę :-). Bardzo lubię Twój dowcip i ostry język:cool2:.Natasza-pupilka całej mojej rodziny.Ją mogłabym jeść łyżkami.Na spotkaniu zaimponowała mi żywotnością i tym pięknym uśmiechem od ucha do ucha.
Aga nasze spotkanie uświadomiło mi,że nikt bardziej niż ty nie nadaje się na moderatorkę naszego forum.Jesteś wyrozumiałą,obiektywną,dowcipną i mądrą kobietką.Jagodzia ma szczęście ,ze ma tak wspaniałą mamę. opowieści o twoim M nadal wywołują u mnie ataki śmiechu(17 blondynka;-)) Jagodzianka to roześmiany szkrab z własnym zdaniem.Dzielnie towarzyszyła nam w nocnych pogaduchach
Kasiu ciebie byłam najbardziej ciekawa:rolleyes:.Moje przypuszczenia się potwierdziły jesteśmy w jednym obozie;-):tak:,obie podwójne mamy i obie równie zwariowane. Filipek to takie chucherko,ze chwilami bałam się,ze mój zawodnik sumo go zgniecie.jestem pod wrazeniem jego wielu umiejętności.zasób słow ma imponujacy.Fajnie sie te nasze Fifiki dogadywały. szkoda,ze nie zabrałaś Wiki,mati miałby towarzystwo
Aga,Kasia może dla innych mamuś to zabrzmi śmiesznie ale spędziłam z wami cudowne pół nocy:-D:-D:-D i nie mogę się już doczekać kolejnego spotkania z Wami.
Mamstud kochana niestety cyborgiem nie jestem:-( co właśnie odczuwam.Ostatni tydzień był dla mnie tak ciężki ,ze sama zastanawiam się jak ja jeszcze funkcjonuję:szok:.W tydzień 3 kilo na minusie i jeden rozmiar w dół(UWAGA nie pisze tego żeby sie chwalić!) - efekt nie dosypiania i niedojadania.Jak tak dalej pójdzie to niedługa zamienię się w zoombie:dry:

Przepraszam,ze nie wczytałam się w posty przeleciałam tylko te umieszczone na tej stronie.obiecuje,ze jak tylko się ogarnę i odeśpię to ostatnie strony nadrobię.
Buziaczki majóweczki.
 
Ostatnia edycja:
MARTUŚ,MACIUŚ
Dziś wchodzicie w nowe życie, Każdy o tym marzy skrycie,
Każdy chciałby tak jak Wy, Przy plaży ronić łzy.
Przyjmijcie gorące życzenia, aby Wasza miłość była coraz piękniejsza, głębsza i by sprawiła, że Wasze życie nabierze szczególnego znaczenia i blasku.Aaa i by sex tak jak teraz Was zawsze cieszył:-).WSZTSTKIEGO NAJ NAJ.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Martuś Kochana życzę dużo dużo szczęścia na nowej drodze życia :* życzę wam by podpisanie aktu małżeńskiego nie polegało na podpisaniu "aktu własności";-) i będziecie dla siebie nie tylko mężem i żoną ale największymi przyjaciółmi i wyrozumiałymi partnerami :-)
 
Do góry