reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
jestem...
ale tak mam spierdzielony humor że chyba idę się naprztykać w trzy dupy normalnie :baffled::baffled:
z winy mojej, mojego m i mojego menago (brak dogadania się konkretnego) wychodzi na że w sierpniu nie polece do Polski.. ktoś bezczelnie w****ł mi się w termin :szok: bo na czas nie zabukowałam sobie biletów :dry:
normalnie jak głupia się dziś uryczałam :zawstydzona/y:
tak liczyłam na ten wyjazd... chciałam lecieć na 3-4 tyg sama z MArcelem, m by dojechał do nas.. oczami wyobraźni już widziałam jak Marcelem zajmuje się jego chrzestna (notabene oprócz kolejnego wesela - mieliśmy lecieć na jej 18-tkę) a ja siedzę na werandzie i siorpie kawusię ze Śnieżką...
dobra spadam stąd bo tylko smęcę i nawijam o sobie :sorry2:
 
Barmanka tak mi przykro :-(że się nie udało polecieć w wyznaczonym terminie:-(...to znaczy polecicie razem z M tak???
 
Hej dziewczyny

Barmanko w ogóle nie smęcisz. Szkoda, że się pokręciło wszystko.I już nic nie da się zrobić? A za dwa tygodnie na długo się wybieracie do kraju?

Dziewczyny cieszę się, że udało Wam się spotkanie. Widać, że się dobrze się bawiłyście

Ankzoc fajnie, że się odezwałaś. Pisz częściej. A najlepiej tak często jak kiedyś:)

co do usypiania to Julek usypiał sam (tzn nauczyłam go) a teraz chyba sama to zepsułam bo mi się uzależnił od butli. Ale Tsarina podziwiam, że jeszcze wytrzymujesz usypianie Izy na rękach.

Martalis jak Twoje samopoczucie dół minął. Wybieracie się do Polski na wakacje?
 
hej hej

Barmanko, tak mi przykro że tak się porobiło z tym wyjazdem. wiem że w takich sytuacjach mało co jest w stanie pocieszyć. Trzymaj się!! ściskam mocno.

Marzenko, mi Maja też spiernicza z nocnika, aż się za nią kurzy... :dry:

Tsarina, ja na komary używalam autan. A swoją drogą to Maja w Warszawie jak byliśmy to złapła 5 kleszczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok: (Od psa teściowej.)
A z twojej Izy to faktycznie jest agentka. :tak::tak: :-D zastanawiam się po kim....... ;-) :-D

Aniu, dobrze że znów jesteś. :tak::tak:
widać że Maja miała cudowne urodziny... :-) te balony z helem - super mi się spodobał pomysł. :-D
no i gratulacje nocnikowania. :tak::tak:

Mamo Niki - mówisz że kolorek czerwony (ma być) - no podziwiam. :-) musisz mieć gorrrrrący temperament. :-)

U nas dziś wielki dzień. przyznam że obudzilam się o 6:15, sama z siebie, nie wiem czemu.??? teraz mamy 7 piszę z wami i czuję jak mi żołądek się ściska, a co będzie potem???
zaraz idę przejść się po plaży może trochę się uspokoję.

wczoraj mieliśmy wspaniały dzień!!! było dużo atrakcji. no nie będę was zanudzać. ale było tak miło, radośnie. Dużo śmiania, zabawy, ech... mam nadziejeę że dziś też tak będzie i że się nie popłaczę i że nie zemdleję. zastanawiam się jak ja zjem śniadanie z takim żołądkiem...:baffled::baffled:

pozdrawiam was, i wiecie co dużo o was myślę. :-)
 
Martuś cieszę się razem z tobą twoim szczęściem:-)o której to wielkie wydarzenie ???Więcej napiszę po:tak:;-):-).I trzymam kciuki aby wszystko poszło zgodnie z planem:tak:.
 
Ostatnia edycja:
Martusiu

Niech ten cudowny dzień
na zawsze zostanie
w Waszej pamięci
jako najszczęśliwsza chwila
a miłość, radość i szczęście
niech towarzyszą
przez całe Wasze
wspólne życie...







1. Bądźcie wierni swoim ciałom,
niczym wzniosłym ideałom.
2. Nie budujcie muru z cegły,
w tym jedynie murarz biegły.
3. Pamiętajcie o rocznicach,
nie świętujcie ich przy pizzach.
4. Dręczy Was chrapanie nocą?
Można szturchnąć, tylko po co?
5. Gdy różnica zdań dość spora,
wynajmijcie mediatora.
6. W namiętności co dzień trwajcie,
gdy przygasa rozpalajcie.
7. Gdy Wam zgody nic nie bełta,
nie zarobi terapeuta.
8. U sąsiadki wrót nie stójcie,
tajemnice swe szanujcie.
9. Niech nie martwi Was frasunek,
na frasunek dobry trunek
10. A gdy siwe obie głowy
- damy Wam poradnik nowy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam majóweczki w ten słoneczny poranek:-)

M&m's-nie stresuj się kochana!przed wami dziś same przyjemności:tak:taki magiczny piękny dzień !!!!niema się co martwić na zapas:tak:bo wszystko przebiegnie ok!!!!
wiem że nie powinnam pisać życzeń przed0jednak potem mnie nie będzie a niechciałabym zostać bez życzeń...

Dziś początek nowej drogi,
którą razem iść będziecie.
Od was tylko to zależy,
Czy usłana będzie kwieciem.
Dzień jedyny ,dzień szczególny,
miłością,szczęściem przybrany.
Każdy dalszy będzie wspólny
I na zawsze pamiętny


Niech kwiaty pachną
zapachem miłości,
niech ptaki śpiewają
pieśni radości
niech drogę oświetlą Wam
słońca promienie,
a każdy obdarza radosnym spojrzeniem!!!

SZCZĘŚLIWYM WIĘCEJ SZCZĘŚCIA!!!!
życzą-Ewelina,Nicol oraz Tomek;) :*:*;*:*:*:*;*;*:*

wspomniałaś kochana -że myślisz o nas-to zapewne przez to że jesteś w Pl a to już bardzo blisko nas:)my też kochan dziś myślami jesteśmy z wami!!!!:tak::tak::tak:
A co do koloru to wiesz jakiś brąz czy coś normalnego i stonowanego to dla mnie zbyt mało-wiesz nuda i nic ciekawgo:-)ale wiesz fryzjerki już tak mają;-)na głowie musi być życie :-):-Dkolorowo i sza:tak:łowo


My tez już chyba jakieś 4mce nocnikujemy Nicol-siusiu nie potrafi mi zakomunikować-że ma potrzebe,kupke zawsze da znać ,że musi więc na czas jest wysadzana -odziwo nie zwiewa z nocnika,bynajmniej jak narazie.Siusiu robi tak przy okazji,więc uczenie siusiu będzie znacznie trudniejsze,ale mam nadzieje że damy rade:tak:
Odnośnie komarów-to w domku w każdym oknie mamy siatki ,więc zero komarów w domku ,wrazie czego zakupiłam cośik do gniazdka ale jak narazie nie stosowałam.
Na spacery zakupiłam spray z Ziajki.Kurcze a wtym roku to plaga komarów:no:ale nic dziwnego po tej powodzi.

Niki śpi słodko a ja już pare po 6 wstałam bo mnie smyk mały budził a jak wyszłam z sypialni to sobie słodko śpi,agentka mała:tak:
o 12 musze być u doktor Neurolog z Niki a potem basen-ide z Niki pierwszy raz mam nadzieje że jej się spodoba i nie będzie płakania:-)oby

ok miłego dzionka kochane uciekam bo obowiazki czekają!!!!
M&m'S-pamiętaj kochana że myślami jesteśmy z Tobą na waszej Uroczystości:tak:trzymam kciuki za pomyśłoność tego uroczego dnia!!!!
 
Do góry