reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witam dziewczynki.
Martuś no wczoraj to się działo:-D:-Dliczę na powtórkę:tak:.
A co tu dzisiaj tak pusto...opalacie się czy co...:confused:
 
bosze no faktycznie pusto!!!! :szok:

ja mam sekundę wolną, więc mogę napsiać co u nas.
Pogoda dzisiaj boska była. Kompałam się w morzu. hi hi hi :rofl2::rofl2:
goście się zjechali, zjedliśmy razem taką powitalną obiado - kolację. No i na razie tyle. W sumie to cały czas nie denerwuję się ślubem...nie wiem czemu?? :baffled::baffled:
 
hej dziewczynki:-)
Pogoda się zrobiła zatem mamy pustki,my albo siedzimy w ogródku albo spacerujemy.Pogoda super,fakt że męcząca i duszno ale jednak lepsza taka niż jak ostatnimi czasy deszczowa.Jutro też z rana posiedzimy z Niki na balkonie żeby niewychodzić na ostre słonko ,a popołudniu skocze do mamy pod blokiem zawsze sporo dzieci biega także Niki będzie cała rozanielona jak pobędzie z dziećmi:-):tak:
W piątek czeka nas ostatnia wizyta u pani Neurolog,Niki zrobiła mega postępy -stoi robi kroki jak się czegoś trzyma ,ale jednak mamy się pokazać.Po wizycie u lek,ide z Niki pierwszy raz na pływalnie zobaczymy jak będzie oby ok i sympatycznie.Fakt że to będzie pora jej drzemki ,ale mam nadzieje że damy rade:tak:


M&m's-no to całe szczęście ,że nie było gorzej i wody nie było więcej.Jeszcze troszke i nastąpi kolejny najpiękniejszy moment w twoim życiu :tak:Napewno wszystko pojdzie wporządku :tak:super czeka was tyle radości i szcześcia!:tak:
Odnośnie koloru-to b.dobrze czuje się w fiolecie z czerwonymi pasemkami:tak:ale teraz pomału chce wracać do czerwieni:tak:małymi kroczkami się uda:-)

Dziewczynki fotki fryzurki zamieszcze niebawem -jak je zrobie:-)

Barmanko-super ,że przeprowadzke macie zasobą:tak:domek rewelka-ja też mieszkam w domku i za żadne skarby niechciałabym wracać do bloku
Niema jak spokój i prywtność :tak:niech się wam dobrze mieszka:-);-)

Roxy-no to super!!!!fakt ,że harówka ale zato jakie utargi:tak::-) a pozatym ta radość dzieci:tak:

Tsarina-no to ładnie Iza wcina:tak:Niki obiadek tylko podziubie ,ale zapewne z powodu ząbków teraz wyszły 3nowe:tak:jedynie mleczka by jak najwięcej chciała,ale same mleko to zbyt mało.Pewnie jej w smaku odpowiada ,bo wcześniej nie piła tyle mleka.Zaczęłam jej ograniczać i podawać tyle ile jest zalecane.Twoje poczucie jest the best:tak:dowcipy dobre-pośmiałam się.

ok uciekam dobrej nocy kochane:-)
 
Dziewczynki, witajcie!
ja nie wpadam tak często, bo jest taka pogoda, że szkoda w domu siedzieć. Rozłożyłam Izie Mirce basenik w ogrodzie i teraz korzystamy... dwa razy mnie wciagneła do środka... był taki upał, że nawet nie miałam nic przeciwko...

M&m's powodzenia z przedślubnym zamieszaniem...
ja mam tylko jedno pytanie:
hop hop... słonkoonline! gdzie jesteś?

ps. ja sole mam z Bielendy- ja ubóstwiam tą firmę i wszystko co mam to od nich...
 
Dzień Dobry kochane :-):-):-), jeny tyle czasu nie było mnie na forum, aż wstyd, ciężko się wbić. Więc na początku napiszę, co u nas, później nadrobię z 60 stron, żeby być w temacie. :-p
I postaram się, chociaż wiem, że będzie ciężko zaglądać częściej, :zawstydzona/y:
Cóż może zacznę od tego, że u nas wszystko porządku, ja jestem zawalona robotą, Maja jest zdrowa, rozrabia całymi dniami, zamiast chodzić po prostu biega! Nie można za nią nadążyć. Codziennie korzystamy z ładnej pogody, ja wracam z pracy jedziemy na działkę. Majka biega, pluska się w wodzie, wracamy wieczorami, padnięte….. nie mam już siły na komputer i tak lecą dni! Na razie z ząbkami stoimy w miejscu mamy 7. no ale rozpoczęłyśmy naukę nocnikowania, najfajniejszą zabawą jest wkładanie rączek do nocnika i naciskanie na czujki w celu uruchomienia muzyczki ehhh! :dry:Ale mała wie, o co chodzi, jak zrobi siku i muzyczka zagra to tak się cieszy! Pocieszna istotka! :-D
Wczoraj byłyśmy u ortopedy, sprawdzał jak Maja chodzi, czy nie ma napięć itp.- ale wszystko jest w porządku!
Hmm, co jeszcze z nowości…….:confused:
A właśnie idziemy na wesele 17 lipca do mojej siostry ciotecznej, bardzo się cieszę:-), bo ta moja kuzynka jest dla mnie jak siostra, a jeszcze dowiedziałam się, że jest w ciąży.. więc 2 cudowne nowiny! Ale mam dylemat, czy brać ze sobą Maję, wprawdzie dostaniemy tam pokój, tylko czy ja się dam radę pobawić przy Majce:confused:, a co gdy będzie zmęczona:dry:? Przecież nie zostawię jej samej w pokoju, a czy jest sens żebyśmy na zmianę chodzili do niej…. Mnóstwo pytań! Może coś poradzicie:sorry2:? Szkoda mi jej zostawiać tym bardziej, że ślub jest w innym mieście w prawdzie tylko 40 km! No, ale zawsze!
A zapomniałam napisać jak tam ur. Mai, tak więc odbyły się 29 maja w sobotę, planowaliśmy dać jej tort o 16.25, tak jak się urodziła, ale oczywiście co niektórzy nie wiedzą co to znaczy przyjść na 16:dry:!!! Zaczęliśmy o 17, kamera, aparat wszystko przygotowane. M chciał nagrać i okazało się, że coś się stało z płytą:wściekła/y:… byłam zła bo Maja tak super próbowała dmuchać świeczkę, a kiedy 23 osoby śpiewały jej sto lat , wtuliła się we mnie zawstydzona, aż mi łzy w oczach stanęły! Tak pozatym wszystko udało się cudownie, nie mogłam uwierzyć, że uda mi się przygotować imprezę na tyle osób, największą frajdą były balony dmuchane helem :p :-D:-D
Maja dostała mnóstwo prezentów, zabawek, książek, pieniędzy- także była zadowolona i nie wiedziała, czym ma się bawić! Chodziła po domu, jak mała gospodyni doglądając kątów! :-p
A najzabawniejsze jest to, że mała wybrała różaniec, taki diabełek wcielony hahah!:cool2::cool2:
Odbiegając od tematu chciałam wam powiedzieć, że byłyśmy z Mają na pikniku, mała zakochała się w koniach, normalnie musiałam ją trzymać, bo jak tylko zobaczyła konika to leciała. Były różne atrakcje dla dzieci dmuchane zamki, trampoliny, jazda na koniku, zapytała się czy Majka mogłaby się przejechać oczywiście musiałam ją trzymać. Dziewczyny do tej pory nie widziała u mojego dziecka takiej radości, dumy jak siedziała w siodle! Tylko później nie chciała zejść! :dry:
Dobra nie zarzucam was już tym moim życiem! Lecę nadrabiać…..:-)
Miłego Dnia
 
Hej dziewczyny:-)

Ja się tylko przywitam...my też ostatnio cały dzień na świeżym powietrzu...korzystamy na maxa z pogody:tak:

M&m,s....Ty to już pewnie w szale przygotowań,kurcze ale Ci zazdroszcze całej tej atmosfery i w ogóle:zawstydzona/y::tak: Powodzenia kochana:-)

Ankzoc...Super że jesteś,wracaj do nas...buziooool:-)
 
kurcze ale Ci zazdroszcze całej tej atmosfery i w ogóle:zawstydzona/y::tak: Powodzenia kochana:-)
Ty nie zazdrość tylko też bierz się do przygotowań:tak::tak::tak: Coś stoi na przeszkodzie??? Bym se poszła popatrzeć:-p:-p:-p

Ankzoc - jak miło, że w końcu do na wpadłaś!!! I fajnie, że Maja zaczyna korzystać z nocnika... Natasza ucieka mi z nocnika... za nic nie można jej posadzić!
 
reklama
Aniu ,fajnie,ze wpadłaś. Zarzucaj nas info o Was ile tylko chcesz.Zawsze czekamy na wiadomości od Ciebie.

Dzisiaj jest taki upał,że na spacerek wyjdziemy dopiero wieczorkiem.W dzień jest tragedia.

Tsarina,dzięki za odpowiedz w sprawie soli do kąpieli.
 
Do góry