reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Otwieramy nowy interes i dopóki nie znajdziemy pracowników będziemy harować tzn ja będę bo Adam pracuje:sorry2:.Psa nie kupujemy bo za duży problem poza tym kota dałaby mu popalić:cool2:.Mati dostał królika lwiego czekamy tylko aż podrośnie bo jeszcze pije mleko mamy.
A biuro to Exim Tours
http://www.eximtours.pl/index.php?pid=1099&step=offerdetails&search

a co z Fifim jak matka będzie pracować? no i kobieto nie dręcz mnie i napisz co to za interes!!!

exim powiadasz...
 
reklama
Matysia to tylko pogratulować ,aby wszystko poszło po Waszej myśli:tak:a i członka rodziny też:-)
 
witajcie Mateczki!!!

Wszystkiego najnajnaj z okazji naszego święta!!!

Boziu... równy rok temu wyszłam z Jagódką ze szpitala do domciu... Normalnie zaczynam na nowo wszystko przeżywać...


a teraz życzonka dla naszych Solenizantów:

Damianka oraz Wiktorka !!!

Chłopcy - życzę Wam przede wszystkim cudownego dzieciństwa. Oby chwil radości nigdy nie zakłócał smutek Waszych mam (czyli.. Mamuśki (Confi i Owco) - Wam życzę mega pokładów cierpliwości do małych szkrabów jak i ich Tatuśków, oraz jeszcze wiekszych pokładów szczęścia), stosu super zabawek, a co za tym idzie pokaźnej kolekcji aut...
no i zdróweczka, co by nigdy Was nie zawodziło.
Buziaki - Ciocia Aga i Jagodzia :***

2j0fnsx.gif

2cfw95i.jpg



Tsarina - aj low ju!!!
Dusiłam się ze śmiechu czytając Twojego posta... a było to mega trudne... bo jaga śpi, a ja nie mogę się przemieścić do drugiego kompa ...bo tam "straszy" :-D:-D:-D (czyt. Teściowa siedzi u moich Rodziców)


Marzenko - widzę, że przygotowania do wyjazdu nabrały prędkości - suuuper!!!

Barmanko - Ty wiesz.... trzymam kciuki mocno zaciśniete!!!
 
Hej dziewczyny:-)

My byłyśmy dzisiaj na szczepieniach...no i znowu się zdziwiłam:sorry2:
Myślałam że zaszczepimy się na MMR ale p.Doktor stwierdziła że jeszcze za wczesnie,że dopiero w 14 miesiacu...także wybieramy się dopiero na początku lipca:tak:
Zaszczepiłam malucha pierwszą dawką pneumokoków...Monia...prevenar 13,płaciłam 290 zł.
I widzicie kobity co lekarz to inna opinia.
Miłego dnia:-)
 
Witajcie, ale mamy dziś pogodę nie dość ze wieje strasznie to pada co chwilę deszcze, jest zimno i ponuro. Dziękuje Wam kochane za życzenia urodzinowe:-) Wczoraj byłam troszkę u teściowej ale nie był to taki dzień jak sobie wyobraziłam że spędzimy z Wiktorkiem, było dziwnie i jak zwykle teściowa musiała wymądrzać się, bagatelizując moje zdanie :wściekła/y: za każdym razem jak do niej idę to obiecuję sobie że to już ostatni raz. U nas dziś nieciekawie, Wiktorek ma 37,6 kicha, ma katarek i co najgorsze znowu zaczął kaszleć, boję się że historia się powtórzy z przed 2 miesięcy :-:)-:)-(

tsarina Ty to wiesz jak poprawić humor, to było świetne do tej pory się śmieję, muszę sobie to wydrukować i czytać jak będę miewać chandrę :-D:-D:-D

Mmatysia wracając do jaskółki to sobie przypomniałam że to już drugi taki incydent, za pierwszym razem ptaszynka była młodziutka i mój kot zdążył ja dopaść, jeśli chodzi o dobrobyt w domu to jakiś tydzień po tamtym zdarzeniu dowiedziałam się że jestem w ciąży.... mam nadzieję że tym razem zadziała to inaczej :-D:-D:-D albo chociaż z większym opóźnieniem :-). Życzę powodzenia w nowym interesie :tak: i gratuluję nowego członka rodziny :-)

MamoNiki super że już jesteście zdrowe, super że masz już nowy laptopik :-D
 
witam majóweczki:-)gdzie jesteście?zapewne wieczorkiem będzie nas więcej:-)
u nas też dziś pogoda do bani:no:
lało jak scebra.Po południu jednak dało rade wyjsć na spacer:tak:także troszke z Niki pospacerowałyśmy.Potem przyjechała szwagierka z chłopakami do obcięcia:-)
Wczoraj byłam u lekarki na kontroli z Nicol,jest ok nawet chciała ją jutro szczepić ale ja wole troszke odczekać:tak:także po 15-stym po urlopie lekarki się wybierzemy.
WSZystkiego najlepszego z okazji urodzinek Olivera:tak:samych słonecznych dni oraz wiele radości!buziaki o demnie i Nicol:*:*:*sto lat

do potem majóweczki:tak:
 
reklama
Do góry