reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Tomaszku Sto Lat!!!
Wszystkiego Najlepszego....Buziakiiii:-)

urodzinkiki5.gif
 
reklama
A ja właśne spięłam sie z M :sad: . I juz mi się ryczeć chce, choć złość mnie jeszcze trochę trzyma, ale nie w głowie a w brzuchu - rozumiecie...
ale spotkala mnie dzis taka miła rzecz, że aż się wzruszylam. Mama kolegi Mikołaja ze szkoły, przyniosla mi (nam) dzisiaj szampana i kartke i mały prezent z okazji zbliżającego sie ślubu. To było takie miłe...

ja też często spotykam się takimi gestami właśnie od osób po których najmniej się takich gestów spodziewam ,ale wiesz co? To jest piękne i przywraca wiarę w ludzi. To znaczy ze są gdzieś na świecie ludzie całkowicie bezinteresowni i empatyczni :tak:
A wy się nie spinajcie przed samym ślubem ;-)


a tak w ogóle dzień dobry....dziękuję za Wszystkie życzenia dla Damianka...jesteście jak zwykle nieocenione :-)
Ja Dzień Matki spędziłam w pracy...straszne to było wiecie? Nie spodziewałam się ,że będzie mi tak przykro z tego powodu. Jak wychodziłam do pracy to Damian jeszcze spał a jak wróciłam to już spał :-( taka byłam rozżalona ,że jak weszłam poczytać forum to przy poście Tsariny , który wszystkie rozśmieszył ja się popłakałam :-:)-:)-(
dlatego nie chciałam nic pisać w takim stanie...

Dziś jest lepiej...w końcu mam wolne więc zabiorę dziś Damisia na spacerek bo piękna pogoda u nas. Chłodnawo ale słonko świeci.

Chciałam złożyć spóźnione życzenia Wiktorkowi ...100 lat !!!
Oraz aktualne Tomaszkowi...Wszystkiego Najlepszego Chłopcy. Rośnijcie jak na drożdżach :tak::tak::tak:

2gso4d0.jpg


 
Witajcie dziewczyny,u nas też dzisiaj piękna pogoda,słonko świeci aż miło:-)
Byłam wczoraj na Dniu Mamy w przedszkolu u Ani i tak jak się spodziewałam Ania wiersza nie powiedziała,mało tego całą akademie przesiedziała w szatni,ale jak do ciasta to była pierwsza myślałam,że ją udusze.Pani powiedziała żeby się nie przejmować,że za rok to już napewno ładnie powie wiersz,ale ja trochę w to wątpie no cóż taki charakterek,że jak jest bez rodziców to jest śmiała,samodzielna,a jak tylko na choryzoncie pojawi się mama lub tata to zaczyna się pieścić:wściekła/y:

Życze wszystkiego naj,naj dla Tomaszka:-)
 
Moniko i Tomaszku -
- wszystkiego naj, naj, najlepszego!!!
Sto lat!!!
Buziaki!!!

Moniko - a co u Was słychać??? Jakoś ostatnio nie piszesz nic... smutno nam bez Ciebie...
Joleńko, Malinko i Mamstud - a Wy to już w ogóle przesadzacie!!! Odezwijcie się do nas!!!
 
Marzenko,jutro wyjeżdżamy na mazury czyli wizytacja u teściowej.Pakuje toboły i jest tego tyle ,ze idzie się załamać.Jutro robimy roczek u teściów,w niedziele mamy 18 chrześnicy M wiec trochę atrakcji nas czeka.Jak wrócimy to robię urodzinki Tomcia tu na miejscu.
 
Marzenko,jutro wyjeżdżamy na mazury czyli wizytacja u teściowej.Pakuje toboły i jest tego tyle ,ze idzie się załamać.Jutro robimy roczek u teściów,w niedziele mamy 18 chrześnicy M wiec trochę atrakcji nas czeka.Jak wrócimy to robię urodzinki Tomcia tu na miejscu.
upsss zapomniałam, że wyjeżdzacie... a pakowanie to starszna rzecz! ja jestem teraz u rodziców. przyjechałam wczoraj po południu i wrócę jutro rano do domu, a spakowałam całą torbę rzeczy i pewnie wyglądałam jakby na conajmniej 2 tygodnie wyjeżdzała - a to tylko 2 dni...
no to życzę Wam udanego wyjazdu!!! i wracaj do nas szybciutko!!!
 
reklama
Witajcie

Moniko i Tomeczku
- Wszystkiego najnajnajlepszego dla Was z okazji wspólnie ukończonego pierwszego roczku!!!

Tomku - życzę Ci abyś zawsze był takim cudnym promyczkiem dla swojej Rodzinki, oby wspólnym radościom nigdy nie było końca, obyś nadal tak przebojowo kroczył przez życie, no i żeby zdróweczko zawsze Ci towarzyszyło
- buziaki od Cioci Agi i Jagodzi :*******


et61rt.gif



20sahpt.jpg


Moni - no to życzę Wam aby pobyt u Teściowej przeminął w miłej i zyczliwej atmosferce. Oby impreza roczkowa suuuper Wam się udała, no i wracaj do nas szybciutko:-):-):-).


Ja jestem w trakcie wielkiej organizacji... Mam nadzieje, że pogoda nam jutro dopisze... bo nie wiem gdzie ludzi u siebie w pokoju pomieszcze... Zaraz lece zamówić miesko na jutro, listę menu już zrobiłam (bede miala jednego wybrednika, który ani cebuli ani czosnku nie lubi, wiec musze coś pod tą osobę porobić... albo ew. do salatek 2 sosy sorzadzić - i niech sobie każdy samodzielnie "polewa") - no i w ogole... znowu zostalam ze wszystkim sama...

Ankzoc - a jak u Ciebie mobilizacja? :-) Bo z tego co pamiętam - Ty bedziesz miala wiekszą ilość gosci...

Buziaki... może odezwę się wieczorem (chociaż coś wieczory ostatnio kiepsciutko wygladają... mało kto pisze, a jak ja zasiadam, to w ogole nikogo nie ma..)
 
Do góry