reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Monika, wszystkiego najlepszego dla Tomaszka !!!

Wiktorka rozłożyło na dobre, miał już wyższą temperaturę 38.7 :-( Byliśmy dziś u lekarza i ma infekcje wirusową gardłowo- jelitową :eek: Kurcze okazało sie że ostatnio dolegliwości, całkiem niewielkie, okazały się początkiem choroby,gdzie w życiu bym nie powiedziała że coś mu będzie dolegać. Np od kilku nocy budził się z płaczem po kilka razy w nocy, myślałam że to przez ząbki, a okazało się że to bóle brzuszka :eek: i bądź tu mądry i wyłap że akurat zaczyna się jakieś choróbsko. Tak wiec musimy przenieść urodzinki Wiktorka na inny termin, a już nastawiłam się na niedzielnego grilla.....
Pozdrawiam Was i życzę miłej reszty dnia ja zmykam do mojej marudy.....

 
Oj Madziu ,Wy to się macie z tymi choróbskami.Kurujcie się kochani.Dla pocieszenia napisze ,ze w niedziele ma padać deszcz.
 
Hej dziewczynki:-)

Jak jest pięknie,cieplutko,słoneczko-w końcu świeci aż chce się żyć:tak:
Moje dziecie od rana "siedzi" w piaskownicy...jednym słowem buszuje po dworze:-D
Ja właśnie wróciłam z Krakowa-małe zakupki:zawstydzona/y:

M&m,s...mam nadzieje kochana że wszystko u Ciebie wróciło do normy,chodzi mi o eMa:tak::-) Kiedy wylatujecie do Pl,a może juz jesteście?????

Mmatysiu...gratuluje nowego członka rodziny:tak::-)
Powodzenia z nowym interesem,trzymam kciukasy:tak:;-)

Monia...młego pobytu na Mazurach,fajnie się macie....udanej imprezki:tak:

Aga....bidulko,ze wszystkim zostałaś sama....ale jestem pewna że dasz rade:tak:

Owco...zdrówka Wiktorkowi życze:-)
 
Tomciu Wszystkiego Najlepszego Na Ten Pierwszy Wspólny roczek,Moni udanej imprezki i pobytu w gościnie:tak:.
Aga aby imprezka roczkowa się udała jak tylko sobie zaplanujesz,bo co do umiejętności organizacyjnych to nie mam wątpliwości;-)i pogoda ma być jutro u Nas super ,także też Wam się udało:-).
Owco zdróweczka dla Wiktorka.
 
Ostatnia edycja:
dzięki Ci Kasiu za dobrą wiarę we mnie...:-):-):-) milutko mi :tak::-)
Właśnie M przyjechal do domu, wiec go wyslalam na zakupowe turnee (wiem, zołza ze mnie... ale jak sie położy żeby odpocząć, to juz dzisiaj nie bede miala z niego pożytku)
tort prawie zrobiony, mieso jutro o 8:00 odbieramy (wiec wystarczy je ponacierac przyprawami i czosnkiem, no i szaszlyczki przygotować), do tego bagietki, salatki (wszystkie szybkie w wykonaniu... zrezygnowałam z tych pracochlonnych), zapas w skrzynkach, i luzik...

no i chatka do ogarniecia... bo zapewne nasyfimy podczas tej bieganiny po kuchni...:sorry2:


Owco - zdróweczka dla Wiktorka. Przykro mi, że choróbsko zbiegło się Wam z roczkiem

mamo Niki - a z Tobą już lepiej? Odczuwasz już jakąś ulgę po tych zastrzykach?

Roxy - chwal się zakupkami!!!

M&M's - ale fajny geścik... suuuper .. a co do eMa - hmmm... może ma po prostu gorszy dzień... jakiś kryzys kawalerski...;-):-D
 
Aga wykorzystuj M ile się da:tak::-Da właśnie jak to napisałaś to mi się przypomniał serial ,który dzisiaj oglądałam "licencja na Wychowanie":sorry2:
Moni jak pakowanie??
Martuś gdzie jesteś ,kiedy wylatujecie?U Was też szał pakowania?
A mi dzisiaj przyszedł narożnik i stolik:-)i cieszę się ze swojego mini saloniku:-).
 
Ostatnia edycja:
Witam

Pragnę złożyć życzenia dla maluszków. Kubusiu, Jagódko, Krzysiu, Izabelo, Damianku, Wiktorku, Tomaszku wszystkiego co najlepsze dla Was.

Widzę, że dziś pustki.

Kasiu super, że meble doszły. A robiliście jakiś remont?
 
reklama
po pierwsze: TOMASZKU STO LAT DLA CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


po drugie, dziekuję wam wszytskim za pamięc. :-)
A z M. to takie malutkie spięcie było. Bo my się wogóle prawie nie kłócimy. tylko takie mamy małe spięcia, tak jak ostatnio, bo stres mnie zżera i czasem się za bardzo wybóchowa robie na wszystko dookoła.
My jeszcze u siebie. Jutro w dzień wyjeżdżamy a wieczorem bedziemy w Pl.

Pakowanie mnie wykańcza. juz mam dośc. Najgorsze jest to ze mamy masę rzeczy i chyba 6 walizek i toreb. A ja NIEZNOSZĘ mieć masy rzeczy!! no mówię wam maskra!!!! ale kurczę no na 3 tygodnie same wiecie, jak zmiennej pogody do tego dla każdego przynajmniej 3 pary butow, i tak się robi same wiecie ile tych gratów- no - MASAKRA!!!!!


Owco, dużo zdrówka dla Wiktorka!!! naprawdę z całych sił wam życzę!!!!
No i współczuje zamieszania przed ślubem! te wszytskie zmiany i wogóle. ech. najgorsze to jak plany biorą w łeb. wszytsko co się trzymało w garści nagle się rozchodzi!

Kasiu super że meble przyszły wrzucaj zdjęcia!!!!!!!!! :tak:

jeszcze zaraz napiszę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry