reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

witam kochane:-)
DAmianku- nasz kochany przystojniaku:tak:wszystkiego dobrego dla Ciebie,ogrom uśmiechów i radości niech u Ciebie zawsze gości!Rośnij mamie ,tacie na potęge co zuch duży z Ciebie będzie!buziaki o demnie i Nicol:*(mam nadzieje ,że teściowa Damisia nie przegoni nas za te buziaki;-):-))
Wiciu-wszystkiego co najlepsze dla Ciebie,a co najważniejsze to bardzo dużo Zdrówka i radości czerpania z każdego dnia bez katarku i takich tam,rośnij skarbie zdrowo!!!!buziaki odnas:*:*:*

Monika1977-ale mi dziś niespodzianke zgotowałaś:tak:nawet nie wiesz jak mnie cieszy twój post:-):tak:ogromnie mnie cieszy ,że się zrozumiałyśmy:tak::tak::tak::-)a odzywaj się odzywaj w sensie ty do mnie ja do Ciebie:-)także schowajmy uraze
Martalis-witaj w klubie nerwusków:-)nas na roczku będzie łącznie zNiki 14osób,też obmyślam menu:tak:no i mam już prawie kompletne:-)a co do twojego menu to zgodze się z Tsariną-jest ok:tak::tak::tak:
M&m's-po napisaniu mojego posta wreszcie załapałam,że odniosłaś się do Kasi:-Dale ze mnie gapa:zawstydzona/y:Pociesze Cię ,że ja też byłam spokojna i opanowana,sama siebie zaskoczyłam:szok:A wszyscy błędnie myśleli,że nerwy mi puściły :-Da to przecież wzruszenie,myśle że to odczujesz kiedy będziecie głęboko patrzeć sobie w oczy a na palcu zabłyśnie obrączka:tak:Magia i szczęście tego momentu -bezcenne,ach ta miłość;-)ale kochana dasz rade:tak:ja próbowałam ale nie dałam rady zapanować nad emocjami i wielkim wzruszeniem:zawstydzona/y:E to niewiele wam zostało,prawie wszystko załatwione,piękny i pamietny dzień przed wami:tak:
Aga km-pozazdrościć tylko tej odrobiny zabawy i szaleństwa:tak:ja chętnie bym się wyrwała z domku i uciekła bym od obowiazków:tak:a tu jeszcze sporo sprzątania bo dom wygląda jak pobojowisko ,a roczek tuż tuż,czyli prac i przygotowań ciąg dalszy:-)ale bynajmniej nie ma czasu na nude:tak:zdrówka dla taty życze!
Tsarina-ja myśle że Iza będzie bardzo zadowolona jak mama ją zabierze na wycieczke "ti tit bum bum"-tak to nasza Nicol nazywa:-)będzie dobry kierowca z Ciebie kochana:tak::tak::tak:A czy ja moge prosić o przepis na twoją kawke z rumem???myśle,że gościom przypadnie do gustu,za wyjatkiem teściowej bo bierze dużo lekrstw ale jej podam taką kawke jaką lubi.
Nina2003-życze aby kiepski nastrój poszedł precz, dużo siły dla Ciebie a dla twojego taty dużo dużo zdrowia!będzie dobrze-inaczej nie może być!Ja już dawno po piwku tradycyjnie był Desperados,ale jak tak dalej będe się raczyć Desperadoskami to napewno waga wskaże więcej i wpadne w nałóg:-D

A teraz pytanko z innej beczki-dziewczyny czy wy na imprezie waszych roczniaków będziecie mieć alkohol???ja nie chciałam ale chyba faceci bez małego piwka się nie obejdą,a dla pań myślałam o jakimś lekkim winku skoro dla mężczyzn coś będzie.
Dobrej nocy kochane:-)
edit

Martalis- Wszystkiego dobrego dla XAVCia i dla Was na ten roczek!rośnij skrabie rodzicom zdrowo ,zawsze bądź szczęśliwy i radosny !wszystkiego naj naj ,teraz to już duży chłopczyk z Ciebie:tak:buziaki od nas:*:*:*

Tsarino-chyba nie uciekasz w obawie,że ja się moge pojawić,:baffled:bo nocny marek na BB to chyba tylko ja:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry!

MamoNiki.. ja nie uciekłam przed Tobą... ja najbezczelniej na świecie poszłam spać... a kawa z rumem, to banał... parzysz zwykłą rozpuszczalną, dajesz pół kieliszka rumu, dolewasz śmietanki, ew. słodzisz i gotowe...


tort_na_roczek.jpg

Xavierze! Wszystkiego Najlepszego w Dniu Pierwszych Urodzin!
 
Xaverku ,wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin!!!
Ogromne buziole i uściski od BB ciotki i Tomka.
poohhappy1stbirthdaynumgk9.gif
tort,samochod,1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry

nina2003- kurcze wiesz, powiem Ci, że to bardzo ciekawe z tymi nockami! Chocicaż u mnie ostatnio coraz gorzej! Kochana jak Twój tato??

martalis- wow widzę, że następna zdolniach nam się na forum trafiła, która sama torty robi, super, mam nadzieję, że pochwalisz się :-) kochan zrób masełko czosnkowe i do tego bagietkję pokrój u nas to zrobiło furrorę!

jola466- jak tam dziewczynki?? Spóźnione życzenia z okazji rocznicy: życzę wam jak najwięcej chwil spedzonych w gronie rodzinnym i mnóstwo miłości!

m&ms- dużo zdrówka dla Mikołaja

mamaNiki- no to już coraz bliżej końca remontu, mam nadzieję, że pochwalisz się efektem końcowym. Co do złego samopoczucia, ma nadzieję, że już lepiej! Przeczytałam o Twojej przykrej sytacji z pomocą, wiesz co ja też niejednokrotnie pomagałam ludziom a póxniej nie mogłam na nich liczyć albo wręcz jeszcze sie obrażali, ale wychodzę z takiego założenia, że każdy mój dobry uczynek kiedyś do mnie wróci nie od tych osób co im pomogłam to od innych! I wiem, ze sobie nie mam nic do zarzucenia! Co do % u nas na pewno będzie ja jestem raczej z takich co wypiją sobie jakis likier jednego drinka, ale mam pare osób w rodzinie, którzy lubią sobie wypić troszkę więcej!

bohaciefka- kochana Twoje porady są cenne! Ale opowiadaj co tam u Ciebie :-)

mamstud- no kochana brawo dla Gabuni! Oj współczuję Ci tych choróbsk :-( i zakończenia karmienia, ale i tak prawie rok miałaś tę przyjemność, więc cieszę się tymi chwilami! Chciałam Wam ,życzyć mnóstwo miłości i szczęsliwego zycia rodzinnego na tą waszą rocznicę!

monika1977- kochana oglądałam był wczoraj możesz go obejrzeć na stronie tvn uwaga- reportaże, chodziło o foteliki chicco! Powiem Ci, ze jestem teraz głupia!
Muszę kupić mai większy fotelik, a nie wiem już czy warto ufać tym wszytskim firmom zagranicznym!

agakm- kochana super, że wyszalałaś się! Ale , ze z Ciebie taka krejzolka to nie widziałam,żeby z wesela wracać z siniakami hmmmm :-D Dobrze, że Jagódka jest taka towarzyska, na pewno za parę lat będzie wam wiercić dziurę w brzuchu o rodzeństwo :laugh2: i brawo dla pomysłowośc twojego ema!

roxy, tsarina- ja tez wczoraj oglądałam ten program normalnie szok i wiecie co po programie weszłam na czat z tym pane i wiecie jakie padło na końcu zdanie! Że tak naprawdę firmy są nieuczciwe i za pieniadze kupują te certyfikaty czy tam homologacje i tak naprawdę nie wiadomo komu mozna wierzyć jedynie tym niezaleznym testom konsumenckim! poprostu paranaja a tak swoją drogą tez zastanawiałam się, po jaki ciul oni prowadzą testy przy prędkości 50-60 km na godzinę, przecież prawie nikt tak nie jeździ. Po dejżewam, że żaden fotelik czy kosztuje 300 zł czy 1300 nie wytrzymałby przy prędkości np 80- 100 km! Wiecie co ale dopiero teraz w człowieku obudziła sie taka świadomość i strach!

Spóźnione życzenia dla
Izy Mirki, Krzysia,
Damianka, Wiktorka
rosnijcie zdrowo łobuziaki

***************************************
Xavciu
Życzę Ci, abyś rósł zdrowy,
zawsze się uśmiechał
i sprawiał swoim rodzicom dużo radości.

Zobacz załącznik 239751




pencil.png
 
Xavierku Wszystkiego Najlepszego z okazji Pierwszych Urodzinek...Rośnij Zdrowy,Uśmiechnięty na Pocieche Rodzicom...Buziaczki od ciotki i Nadusi:-)

HappyBirthday8.gif
 
Ankzoc, jak znajdę chwilę czasu to poszukam na stronie ''uwagi''.

Bosze,jaka u nas paskudna pogoda. Padało całą nic i teraz też pada.
 
Ostatnia edycja:
wszytskiego najlepszego dla Xavierka z okazji pierwszych urodzinek!!!!

Monia, współczuję podogy , u nas po dwóch pochmurnych dniach piękne słonko i cieplutko.

Mikołaj poszedł już dziś do szkoły , mam nadzieję że będzie ok. A Maja z katerem pewnie miesiąc będzie chodzić...bleghhhh

Tsarina, dobrze że burza was ominęla.

Aniu, pisz też co u ciebie, ty tak zawsze wszytskim odpowiesz a os bei zapomnisz...

Mamo Niki, my nie będziemy mieć "imprezy", i nie będzie też alkoholu.
A co do twoich desperadosów i wagi, to jeśli cię to pocieszy to ja też mam ostatnio "pijackie" chęci bez przerwy. tylko że za mną piwo chodzi bo mi znowu wstręt do słodkiego przyszedł i nawet alkohol słodki mnie odrzuca...

co do butów to zaraz wrzucę...
 
Dzien Dobry:-)

Mama Niki...co do alkoholu na urodzinkach to myśle że u nas bedzie winko...tak laitowo jezeli męska część towarzystwa będzie chciała coś więcej to barek mają pełny-ale myśle że się obejdzie bez tego...w końcu to urodziny dziecka:tak:

Ankzoc...ja to wogóle zwiariowałam jak zobaczyłam reportaż...myslałam że foteliki są w miare bezpieczne...na większą skale a tutaj zonk:baffled: Fakt,kto jezdzi z prędkością 60 km/h????
W sumie to nikt nie jest w aucie bezpieczny,przy większych predkościach to szczęścia trzeba zeby wyjść w miare bez szwanku:sorry2:
W każdym bądz razie żałuje że kupiłam fotelik chicco,będzie nauczka na przyszłośc:baffled:

U nas dzisiaj ładna pogoda,troszke sie chmurzy ale mam nadzieje że deszczu nie będzie:tak: Chcemy jechać Nadusi koniki pokazać bo bardzo je lubi:tak::-D
Miłego Dnia:-)
 
m&ms- co u mnie nic ciekawego w sumie, wczoraj tak mnie bolała głowa, że aż na wymioty mi się zbierało byłam sama w domu m, na szkoleniu bałam się, że jeszcze coś mi się stanie! Ale połozyłam się przytuliłam do Mai, która spała ze mna w łóżku i po godzinie zasnęłam! Dziś już jest lepiej! Pozatym stoję pod ścianą po sprzedałam Mai wózek łącznie z fotelikiem i muszę kupić szybko jakiś nowy, ale po wczorajszym programie jestm głupia!!!

roxy- kurcze wiesz ja używałam fotelika chicco od 0-13 kg teraz już go sprzedałam i tez był właśnie z taką bazą jak ten co we wczorajszym crash-teście! Na całe szczęscie nie mieliśmy żadnego wypadku i nie musiałam sparwdzać na własnej skórze jego wytrzymałości. Kochana żyjmy myslą i nadzieją, że żadnej z nas nie przytrafi się nic takiego nie wazne czy będzie miała fotelik za 200 czy za 2 tyś!
 
reklama
Do góry