reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

dzięki Aga km:tak::-)zaraz kukne na strone winiary i przepisy;-)a no Barmanka mojemu Tomkowi stukneło dziś 28lat:tak:to jeszcze nie tak źle:-Dok mykam poszperać w przepisach bo trzeba na jutro jakąś liste zakupów zrobić:)dobranoc kochane!dobrej nocki
 
reklama
barmanko mieszkanko ma 53 m2 plus piwnica ponad 5m2 (poszalejemy:tak:) oraz ogordek przed domem ok 700m2. Jak na razie sa dwa pokoje kuchnia i WC to stare budownictwo i WC znajduje sie na klatce schodowej ale bedziemy robic lazienke z kawalka kuchni, jeden pokoj zostanie jako salon ma cos 21m2 a drugi pokoj jak sie nie myle jest o pare metrow wiekszy dzielimy na pol i robimy sypialnie i pokoj dla malego.
Wiciu tez sie kilka razy budzi w nocy i krzyczy w nieboglosy czasem to robi przez sen, najgorzej jest jak klade go spac a meza nie ma jeszcze w domu wiec sie budzi czesciej i szuka taty a jak juz tata lezy grzecznie w lozku to jest jeszcze gorzej bo jemu sie zbiera na zabawe:wściekła/y: Czasem juz mi brak sil, mam nadzieje ze predko sie to skonczy :-(

mamstud zycze Ci kochana aby to okazalo sie jednak cos innego, trzymam kciuki i nie zamartwiaj sie za bardzo bedzie dobrze !!!
 
Aga_km.....wooooww ale Jagódka poszalała z ząbkami...niezle:tak: Gratuluje:tak::-)

Owco....gratuluje mieszkanka:tak: ale super,700 metrów ogródka....za niedługo wiosna zawita to się przyda:tak:

Mamstud...trzymam kciuki:tak::-)

Barmanko....moja mała też się ostatnio wybudza w nocy i to dosyć często:sorry: Najgorsze jest to że płacze i ciężko ją uspokoić,wydaje mi się że zęby,ale też nie mogę non stop na nie zwalać tymbardziej że jak narazie są 2 i więcej nie widać:no:

Dziewczyny a Nadia chyba wraca do starych zwyczajów nie spania do tej pory:sorry::eek: ale może za to pośpi w nocy:tak:
Ja Wam życze spokojnej nocki,spróbuje ululać mojego dzieciaka bo ledwo na oczy patrze....buzka:-)
 
Barmanko a może Marcelitko ząbkuje? Albo coś zjadł? Gaba też kiepsko śpi, mam wrażenie, że boi się nowego miejsca i też budzi się z płaczem.
podejrzewam ząbki :-:)-( przebija się druga dolna jedynka, i jeszcze dziś zauważyłam biały nalot w miejscu górnych dwójek.. pewnie się pchają na świat :eek:

owca, z opisu wygląda że fajne duże mieszkanko :tak: fakt, łazienka przydałaby sie w domku, nie wyobrażam sobie dzielenia jej z sąsiadami zwłaszcza przy dziecku :eek: ogródka zazdroszczę.. już widze oczami wyobraźni jak w altance pijesz poranną kawkę :tak::-):-)

zapomniałam wam napisać...
przychodzę dziś z pracy, a na stole kwiaty.... :szok::cool::cool:
pytam męża - co chcesz? a zaraz drugie pytanie - co zbroiłeś? :-D:rofl2::rofl2:
zaraz zaczął się tłumaczyć że to tak bezinteresownie :sorry::sorry: no nic, poczekam ze dwa dni i wam powiem czy to było bezinteresowne :-p:-)

 
zapomniałam wam napisać...
przychodzę dziś z pracy, a na stole kwiaty.... :szok::cool::cool:
pytam męża - co chcesz? a zaraz drugie pytanie - co zbroiłeś? :-D:rofl2::rofl2:
zaraz zaczął się tłumaczyć że to tak bezinteresownie :sorry::sorry: no nic, poczekam ze dwa dni i wam powiem czy to było bezinteresowne :-p:-)

no Kochana - zazdroszczę Ci tych kwiatów :tak::-):-):-)
nie wietrz "akcji" - Mąż Cię obsypuje kwiatami, a Ty... niuchasz sensacje ;-)
 
Witajcie kochane wczoraj wróciłam do pracy, wiecie co 10 dni siedziała z Maja w domu i tak mi jej brakowało, ze szok steskniłam się za nią jakbym jej m-c nie widziała :sorry::sorry:,a powrót do pracy, coż dobrze mi zrobiło wyjście z domu i ogranięcie się, ale ogólnie ze zdrowiem nie jest lepiej, jutro idziemy z Mają do kontroli to może i ja dostnę inne leki. Kurcze 3 tydzień mam katar :wściekła/y:, majka ma jeszcze kaszelek, ale to zasługa Flegaminy, którą podajemy do jutra i słychac, że cały czas jej się tam odrywa......
A jesli chodzi o podboje nocne, coż nie wiem czy mogę się pochwalić ale Maja je po 19 póxniej zasypia, następnie o 23.30, a poźniej po 3.30 także myślę, że u nas to wielki sukces.:-):-):-)

tikanis- mam nadzieję, że nie długo zmieni sie Kubusiowi na dobre, kochana walcz z znim, ja z Maja też walczę. Życze dużo zdrówka dla Kubusia i gratuluje ząbka :-)

owca121- gratuluję zakupu mieszkanka :-):-) Gratuluję ząbka i zyczę bezbolesnego ząbkowania, a co do rozwoju, jesli nie pokoi cię rozwój Wiktorka to może warto skonsultować to z pediatrą, fakt, że każde dzieciatko roziwja się swoim rytmem

agakm- jeny kochana wczoraj wpadłam na chwilke na forum, ale takie mamy urwanie głowy w pracy, ze nawet nie złozyłam zyczeń :zawstydzona/y::zawstydzona/y:, nawet nie przeczytałam nic, a wieczorkiem jak wróciłam do domu to tak się źle czułam, że poszłam spać, i wiesz przed snem pomyslałam, ze Jagódka ma dzis swój dzień i tak o tym myslałam, że oprzysniłas mi się w nocy :-D:-D. Przyjechałas do mnie z Jagą mój m na ten czas wyprowadzil sie do rodziców hahahaha. Gratuluje kolejnych zabków
Spóźnione życzonka dla Jagódki- rośnij zdrowo gwiazdeczko i przesypiaj ładnie nocki :-):-)

mamstud- jeny dobrze, że już Gabunia zdrowiej :-):-) Strasznie mi przykro z powodu Andrzejka :-:)-:)-( odpocznij kochana naprawdę ostatnio nie miałaś lekko

Krzysiu- wszytskiego najlepszego........
 
Ostatnia edycja:
Dzień Doberek.
Najpierw dla Jagodzi i Agi życzonka(znowu spóźnione:zawstydzona/y:)
Wszystkiego najlepszego.
Stoliczka zaczarowanego.
Co spełni wszystkie wasze : sny,
marzenia i pragnienia!
No i jeszcze dla Krzysia i Florencji samych szczęśliwych i radosnych wspólnych chwil.
Owco-Super,że macie mieszkanko.Wiosna już niedaleko;-).
Mamstud-Dobrze,ze Gabrysia wychodzi z ospy ale przykra jest diagnoza Andrzejka:-(.Jak zrobicie dokładne badania to będzie wiedzieli na czym stoicie.
Fajnie,że odpoczywasz nad morzem.Dzieciaki się troch dotlenią.Tylko nie zapominaj o nas i wpadaj na BB.Klub AA sie nie zbiera bo chętnych brak:-(
zapomniałam wam napisać...
przychodzę dziś z pracy, a na stole kwiaty.... :szok::cool::cool:
pytam męża - co chcesz? a zaraz drugie pytanie - co zbroiłeś? :-D:rofl2::rofl2:
zaraz zaczął się tłumaczyć że to tak bezinteresownie :sorry::sorry: no nic, poczekam ze dwa dni i wam powiem czy to było bezinteresowne :-p:-)
Ale się uśmiałam:-D:-D:-D.Chłopina kwiaty przynosi a ta już podstęp wietrzy:rofl2::-D.
U nas śpikole po kolana.Filip po wczorajszym wodowaniu nabawił sie kataru.
Ale katar to naprawdę niewielka cena za ta radość jaką wczoraj mu sprawiliśmy.
Ten nasz jednodniowy wypadł (mimo,że droga męcząca) był bardzo udany:-).
 
Witam :tak: ale sie dzis wstydu najadlam przez Wiktorka:zawstydzona/y:, poszlismy z rana do lekarza pani doktor posadzila malego na kozetce, a on co nie zlozyl sie juz w pol tylko siedzial:szok: kiwal sie jeszcze troszke na boki ale potrafil podeprzec sie roczka aby nie poleciec :tak: ona tylko spojzala na mnie i sie usmiechnela.... ale mi bylo glupio :cool: dala w razie czego skierowanie do ortopedy skoro tak bardzo mnie to martwilo, wizyta dopiero za miesiac wiec pewnie do tej pory bedzie juz pieknie siadal :tak:. Niespodziewalam sie ze wciagu dnia taki postep bedzie, w zasadzie to sie bardzo ciesze :tak::-D. A co wiecej... malemu chyba kolejny zabek idzie wiec mamy mala tragedie ..... ostatnim razem trwalo to 2 tygodnie zanim sie pojawil :-(

barmanko zapomnialam chyba napisac ze lazienka bedzie razem z wc, nie bedziemy kozystac z tej na klatce ( tu akurat kazdy z sasiadow ma swoja na pietrze, sa trzy pietra i mieszkaja tylko 3 rodziny ) Jak tylko moj mezo upora sie z remontem to pokaze Wam foteczki a na wiosne zapraszam na kawke, ja wprawdzie nie pijam ale moze byc herbatka ;-) Co do kwiatkow to zazdroszcze, jestem z mezem od 6 lat i dostalam moze z 3-4 razy kwiatki :-(

ankzoc ja czasem marze aby sie gdzies wyrwac do pracy bo siedze z malym cale dni w domku, ale z drugiej stony jak wychodze tylko na troszke do kolezanki to juz mi go brak, a co dopiero jak bym miala isc do pracy ..... Ciesze sie ze Majeczka spi juz coraz lepiej, super jeszcze troszke i bedzie przesypiac pieknie cale nocki. Wracajcie kochane szybciutko do zdrowka:tak:

Krzysiu wszystkiego najlepszego !!!
 
reklama
Jagódko Krzysiu spóźnione życzenia od Jula i ciotki Niny.

Aga km gratuluje ząbków, Jaga idzie jak przecinak:)
Owca super, że macie już swoje mieszkanko.

Barmanko ja też bym coś zaczeła podejrzewać jak zobaczyła bym kwiaty bez okazji od męża, a to dlatego, że nigdy takich nie dostaje. Ostatnio kwiaty były z okazji urodzenia Jula i wyjścia ze szpitala.

U nas nocki bez zmian:( Zęby idą i idą... chyba dwie jedynki górne bo już dziąsła twarde.

Ankzoc super, że Maja powoli zaczyna sypiać w nocy. W końcu wyeliminujesz wszystkie karmienia i prześpisz całą noc:)
 
Do góry