reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

mamstud - witaj Kochana :-) dziękuję za życzonka :***

kurcze... ale mnie tą padaczką zamartwiłas...:-:)-:)-( zobaczymy co badania "powiedzą" (po EEG głowy powinno być już wszystko jasne) - mam nadzieję, że nie będzie AŻ tak źle... Biedny Andrzejek :-:)-:)-(

dobrze, że już wychodzicie z ospy... Buziaki dla Gabuni :***

no i co to za dźwiganie, co??!!!!!!!! Facetów w dziale nie masz??? ehhh ... albo chociaż po mniej mogłaś taszczyć... no ale cóż... WODNIKI już tak mają...;-):-D

Confi kochana, przyjmij moje spóźnione życzenia urodzinowe, nie martw się tą 3 z przodu :-) Czułam, że też jesteś wodniczkiem :-p

no widzisz... A Confi czuje się RYBĄ :-D:-D:-D a szkoda... byłoby o jedną wodniczkę wiecej ;-):tak::-D (P.S. ja też już kiedyś sprawdzałam, kiedy Ryby wchodzą w "panowanie";-) - byłam prawie pewna "pochodzenia" Confi... ale sie myliłam:sorry:)

aga_k_m dziekuje za slowa pocieszenia oczywiscie jak znajde chwilke to naskrobie wiecej co sie dzialo u nas :-)

Wlasnie zauwazylam ze Wiciowi przebil sie kolejny zabek :-) tym razem to dwojka a nie jedynka smiesznie bedzie wygladac z taka szparka :tak: czy to normalne ???? :eek:


no to gratulacje z okazji nabycia kolejnego kiełka :tak::-):-):-)
ta szparka się wypełni - zobaczysz. Na ząbki nie ma zasady - u każdego dziecka pojawiają się inaczej (u nas była taka kolejność: 2 dolne jedynki, 2 dolne dwójki, 2 górne jedynki.. i zazwyczaj idą jej od razu dwa...)
Maja ankzoc ostatnio też miała dość śmiesznie umieszczone ząbki ("wampirek").. I już się normuje..



Kasiu - dziękujemy za życzonka :***
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla Jagódki i Agi z okazjii ukończenia 9 miesiąca....:-D:-D
tort_dla_stasia.jpg



p.s. postaram sie zajrzeć wieczorem
 
mamstud szczerze wspolczuje z ta padaczka, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ze badanie to tylko potwierdzi i nie bedzie sie czym martwic. Ciesze sie ze ospa tez juz praktycznie za Wami, przesylam buziaczki dla Twoich maluszkow.
Jesli chodzi o Wicia to nie pytalam sie lekarza, tzn za kazdym razem jak bylismy na kontroli to lekarka nic nie mowila, ze cos jest nie tak ale po twoim poscie faktycznie zaczelo mnie to martwic bo on juz za 3 dni skonczy 9 miesiecy a sklada sie w pol ja szmaciana lalka:szok:, po czym zaraz upada i chyba bede sobie pluc w twarz jak okaze sie ze cos zaniedbalam:-( Jutro wybieram sie do lekarza!!!

aga_k_m dziekuje w imieniu swoim i mojege zebnego urwiska :tak::-)
 
jes teraz tylko na chwilkę ;-) pozostałe posty nadrobię później :zawstydzona/y:


Aga, Jagodzia moc życzeń dla Was kochane aniołki dwa :-)

1h2pmg.jpg


Ile jest gwiazd na niebie,
ile robaków w glebie,
ile samochodów jeździ na świecie,
ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię
- tyle kwiatów, całusków i słodyczy
z okazji 9 miesięcy barmanka i Marcelitko życzy.


 
Roxy - dziękujemy za torcik - jest extra (no i do kawki jak znalazł)!!!
Oczywiście wszystkie zapraszam na kaweczke, likierek, ciacha, dla dzieci mam soczki i deserki;-):tak:

Wczoraj dla Kubuśka też był nieziemski... zdradź nam nazwę cukierni (trzeba poszukać jakiś inspiracji na roczek):tak::-)*
Miło mi że torcik przypadł do gustu:tak::-)
A z tortami to jest tak....kochana ja wieczorem sprawdzam kto ma na następny dzień miesięcznice....i całą noc pichce i szykuje coś specjalnego;-):-D
Nazwa cukierni już proszę bardzo.....google......:-D;-)


Napiszę pokrótce co u nas. Gaba wychodzi z ospy, jesteśmy na etapie strupków. Ma kiepski apetyt i już się martwię o jej wagę.... W nocy śpi raz lepiej raz gorzej ale od kilku dni wstaje wyspana o 5.30 i chce się bawić :sorry: Muszę zacząć wcześniej chodzić spać bo jakoś nie daję rady.
W piątek byłam u neurologa z Andrzejkiem, po badaniach i wywiadzie orzekła, że według niej Młody na 70% ma padaczkę:-( Za kilka miesięcy mamy zrobić rezonans i EEG i wtedy się okaże, do tej pory mamy go obserwować.
W pracy mam kocioł, zalało nasz dział i przenieśli nas na salę konferencyjną, pomieszczenie ciasne, ciemne i w ogóle okropne. Przedźwigałam się nosząc dokumenty (trzeba je było ratować przed zniszczeniem) i w czwartek z łóżka wstać nie mogłam, już myślałam, że mam półpaśca.
Teraz mam urlopik i jestem u babci w Kołobrzegu. Pogoda bajkowa nie jest ale spaceruję z dzieciakami, niech się jodu nawdychają :-)
Klub AA się jeszcze zbiera wieczorami? Z chęcią bym dołączyła :tak:
Mamstud,kochana witaj:-):-):-)
Ciesze się że Gabunia już sie lepiej czuje:tak: Ale przykro mi z powodu podejrzeń co do Andrzejka....ja mam jednak nadzieję że badania wykluczą tą chorobę,trzymajcie się cieplutko:tak:
Achh jak Ci zazdroszcze tego wypadu nad morze.....jak bym chciała rozmarzyłam się;-):-)
Wlasnie zauwazylam ze Wiciowi przebil sie kolejny zabek :-) tym razem to dwojka a nie jedynka smiesznie bedzie wygladac z taka szparka :tak: czy to normalne ???? :eek:
Owco....gratuluje zębolka,nie martw się kolejnością....u dzieciaczków to jest różnie....ale mały będzie super wyglądał,zobacz sobie suwaczek zębowy Ankzoc....;-):tak:
Co do postępów Wiktorka....skonsultuj się z lekarzem,zapytaj....ale myśle że niebawem Wiciu nadrobi,zobaczysz......:tak:
 
i ja się witam:-)hej dziewczyny:-) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AGNIESZKI I PRZESŁODKIEJ JAGÓDKI !DUŻO ZDRÓWKA I RADOŚCI NIECH NA TWEJ SŁOKIEJ BUZI GOŚCI!!!!
u nas coś dziś cięzki dzień Niki wogóle niechce dziś coś spać,marudna nic wogóle niemoge dziś zrobić:no:jakąś chwilke temu położyłam ją spać,teraz zagladam do łóżeczka a ona znowu się kręci:wściekła/y:jakoś dziś niemam już cierpliwości ,wogóle jakoś jestem bez humoru,a mój M ma dziś urodziny no i musze być miła jak wróci z pracy a z takim moim podłym humorem to moze być cieżko:no:gości z okazji jego urodzin mamy w sobote,no i myśle co tu przygotować,moze znacie jakies fajne przepisy na jakieś szybkie ciasto i sałatke,przydało by się coś nowego zaserwować,a totalnie niemam pomysłu!!!!jak coś macie kochane to prześlijcie mi oto adres ewelinka.c@op.pl-będe bardzo wdzięczna:tak:oj Roxy to nocki niemieliście zafajnej!mamstud współczuje ,ale trzymam kciuki żeby po badaniu okazało się,że to nie padaczka no i też nic poważnego!miłego wieczorku wszystkim życze!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie babole co tam u WAs slychac ??

Wiem wiem dawno mnie nie bylo ale.. a to gory, a to praca, ale mam godzinke czasu tylko dla Was. :-);-) mua
 
i ja się witam:-)hej dziewczyny:-) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AGNIESZKI I PRZESŁODKIEJ JAGÓDKI !DUŻO ZDRÓWKA I RADOŚCI NIECH NA TWEJ SŁOKIEJ BUZI GOŚCI!!!!
u nas coś dziś cięzki dzień Niki wogóle niechce dziś coś spać,marudna nic wogóle niemoge dziś zrobić:no:jakąś chwilke temu położyłam ją spać,teraz zagladam do łóżeczka a ona znowu się kręci:wściekła/y:jakoś dziś niemam już cierpliwości ,wogóle jakoś jestem bez humoru,a mój M ma dziś urodziny no i musze być miła jak wróci z pracy a z takim moim podłym humorem to moze być cieżko:no:gości z okazji jego urodzin mamy w sobote,no i myśle co tu przygotować,moze znacie jakies fajne przepisy na jakieś szybkie ciasto i sałatke,przydało by się coś nowego zaserwować,a totalnie niemam pomysłu!!!!jak coś macie kochane to prześlijcie mi oto adres ewelinka.c@op.pl-będe bardzo wdzięczna:tak:oj Roxy to nocki niemieliście zafajnej!mamstud współczuje ,ale trzymam kciuki żeby po badaniu okazało się,że to nie padaczka no i też nic poważnego!miłego wieczorku wszystkim życze!

Mamo Niki (Ewelinko) - zapraszam do naszego wątku z Przepisami :tak::-)- znajdziesz tam różne sprawdzone i fajne przepisy.
Powiem Ci, że ja ostatnio robiłam 2 razy babkę majonezową ze strony Winiary - REWELACJA!!! a majonezem się nie przejmuj... do tego dokupiłam lukier z Dr Oetkera i posypałam skandyzowaną skórką pomarańczy :tak:
a to jest link do niej: http://www.winiary.pl/przepisy_przepis.aspx?categoryID=6&recipeID=3816

P.S. Dziękujemy za życzonka :***

Ela - witaj

no u mnie z nowości - Jaga ma 8 zęboli... czyli 6 nowych w ciągu miesiąca...:szok: nie spodziewałam się nowej dwójki - przez przypadek w południe je dojrzałam:sorry:
 
Ostatnia edycja:
jestem :-p
nie wiem jak długo z wami uda mi się dziś posiedzieć :sorry: chciałabym się jakoś wcześniej spać położyć :tak:
Marcelito wybudza się kilkakrotnie w ciągu nocy, nie mam bladego pojęcia po jaki grzyb :crazy: obudzi się, usiądzie w łóżeczku, pokwili jak mały szczeniak i idzie spać dalej:eek: on śpi dalej (cwaniak jeden :cool:) a my - rodzice walczymy byśmy sami mogli usnąć :confused2:

owca, extra że udało wam się kupić mieszkanko - a jakie duże, ile metrów, pokoi?
no mam nadzieję że teraz już będziesz pisać z nami :tak::-)
hmm co do siadania synka to myśle podobnie jak mamstud, że powinnaś się skonsultować z jakimś lekarzem i z nim porozmawiać...

roxy, bosssski torcik wyszperałaś w google :tak: ups...sorki - upiekłaś :-D:-D

mamstud, ojj przytulam cię cieplutko.. Dobrze że u Gaby coraz lepiej. Przykro mi z powodu Andrzejka, ty najlepiej znasz własnego synka, powiedz mi - zgadzasz się z opinią lekarzy? Kurcze no ja normalnie nie mogę uwierzyć w taką diagnozę :szok::-( życzę ci by wszystko się pozytywnie wyjaśniło :tak: super że pojechałaś do babci nad morze (też bym chciała by moja babcia mieszkała w takim miejscu :-):-)) odpoczniesz sobie, pobędziesz z dzieciaczkami...

owca, aga gratuluje kolejnych ząbków :tak:

aga
hihi widzę że Jagodzia ząbkowo goni Izę Mirkę ;-):tak::happy::happy:

kasica, a co u was? jak tam oczko?

mama Niki, a które urodzinki ma twój mąż? pozdrów go od mamusiek z BB :tak::-):-)

 
reklama
kasia, owca aga_k_m, barmanka, Roxy Andrzej miał na szczęście jeden napad do tej pory. Wstępna diagnoza została postawiona na podstawie wywiadu (w rodzinie są dwie osoby z epilepsją) i badania neurologicznego. Andrzej ma nieprawidłowe odruchy i prawostronną asymetrię ciała. Może to świadczyć o milionie innych błahych spraw ale także o padaczce :-(
Młody wczoraj skończył 6 lat, od soboty do jutra przyjmujemy gości i mam już dość ... :-)
Nad morzem fajnie, Gaba się zdziwiła widząc tyle wody :-)

Barmanko a może Marcelitko ząbkuje? Albo coś zjadł? Gaba też kiepsko śpi, mam wrażenie, że boi się nowego miejsca i też budzi się z płaczem.
 
Do góry