reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witajcie kochane:-)
Ciesze się że w końcu ktoś tu zawitał;-):tak::-)

Aga_km.....ja miałam podobne przejścia z P jak urodziła się Nadia:tak: Wszystko pięknie ładnie,był przy porodzie,dużo mi pomógł ale tylko jak mała pojawiła się na świecie....pobył z nami jeszcze godzinke:wściekła/y:.....i tyle go widziałam. Mała urodziła się w sobote o 16:20....i od wieczora do poniedziałku ślad po nim zaginął,balował całą niedzielę nawet nie zadzwonił-świnia;-):-D

Bohaciefko....trzymaj się cieplutko,będzie dobrze:tak:

Mmatysiu....jak tylko będziesz miała fotki to chwal się nam dumna ciociu:tak::-)

Ankzoc....powodzenia życze w nauce zasypiania:tak::-)

Wszystkiego Najlepszego dla Kubusia....buziak od Nadusi:-)
pict0005_2-630x583.jpg
 
reklama
Ja również składam życzenia Kubusiowi i Tikanis...kochani...przede wszystkim przespanych nocy. Myślę ze tego przede wszystkim sobie życzycie, reszta może poczekać :-D
Uściski i buziaki od Confi i Damisia

nv63qc.jpg


z tego co napisała Bohaciefka to Kornasia także miała urodziny??? Czy to Dianka obchodziła miesięcznicę? Bom nie w temacie. Tak czy siak wszystkiego najlepszego!!! :-):sorry:

5ai7g3.gif


Mmatysia ..a można usiąść do PCta czy trzeba do laptopa? :-p Mój M dziś wyjeżdża na 3 dni i będę miała kompa domowego tylko dla siebie :-)
Jak uśpię dziś Młodego to zamelduję się na spotkaniu klubu AA, mam nadzieję ze frekwencja dopisze :tak:


 
Dziewczyny mam do was pytanie co mogę dać przeciwbólwego Kamilkowi coś go ewidetnie boli albo zabki albo uszy bo się za nie łapie lekarz przyjmie nas dopiero jutro a ja chce mu jakoś ulżyć bo bidulek cały czas jęczy
 
Dziewczyny mam do was pytanie co mogę dać przeciwbólwego Kamilkowi coś go ewidetnie boli albo zabki albo uszy bo się za nie łapie lekarz przyjmie nas dopiero jutro a ja chce mu jakoś ulżyć bo bidulek cały czas jęczy
Ja dawałam Nadii Nurofen....jest p/bólowy,p/zapalny i p/gorączkowy:tak: Można podawać od 3 miesiąca:tak:
 
madzia- tez polecam nurofen, jest najlepszy

ja zmykam, trzeba jakis obiadek sklecić i ogranąc w domku, pewnie odezwę sie jutro, bo dziś będę się doprowadzać do satnu użyteczności i normalności, wiecie trzeba jakoś wyglądać w pracy :-D
miłego popołudnia
 
Ostatnia edycja:
Wróciłam ze spacerku,wcięłam tortille,zapiłam colą i siadam do Was:-).
Powoli cos rusza od rana 2 strony:laugh2::rofl2::laugh2:

Mmatysia ..a można usiąść do PCta czy trzeba do laptopa? :-p Mój M dziś wyjeżdża na 3 dni i będę miała kompa domowego tylko dla siebie :-)
Jak uśpię dziś Młodego to zamelduję się na spotkaniu klubu AA, mam nadzieję ze frekwencja dopisze :tak:
:-D:-D:-DOczywiście i do tego i do tego(ja tez na topku;-)).Klub AA sie zbiera jupi...Tesc wczoraj dowiózł zasasy winka:tak::tak:.mam nadzieję,że zaginione w akcji Malinka i Mamstud się pojawią.A kapitanowa Tsarina kiedy wraca z wojaży?
No i Agi k m nie widać:eek:

M@dziu-My na ząbki i goraczkę Ibufen albo Nurofen
 
Witam mamusie ;-)

Dla Kubusia zokazji ukończenia 9 miesiąca wszystkiego co najlepsze i kochany smyku jesteś już dużym chłopcem pora ładnie sypiać ;-):tak:, Tikanis a dla Ciebie wiele wytrwałości:tak::tak:..
Flash-Mac-queen-cake--18-.jpg


Po za tym co się dzieje z klubem AA???????????? Ja rozumiem ja obecnie więcej czasu spędzam w życiu realnym, ale was dziewczyny nie poznaje :szok: Zawsze miałam co po czytać a teraz.... szkoda słów.. Wieczorami mam czas popisać a tu pustki :-( Mykam spać....
 
No właśnie posucha tu :)

Kubusiu, słodziaku Ty z okazji skończenia 9 miesiąca życia, zacznij już przesypiać caaaałe nocki i rośnij zdrowy, szczęśliwy i radosny:)

Bohaciefko jestem z Tobą, będzie dobrze. Dbaj o siebie i odpoczywaj.

U mnie szukania pracy ciąg dalszy. Zadzwoniła jeszcze jedna firma doradztwa personalnego, zobaczymy co z tego wyjdzie. Niby nie miałam jeszcze pracy szukac, ale trzeba chwytać okazje. Później może nie być w ogóle ofert pracy.

aaa jeszcze jedno(po edycji)

Ankzoc powodzenia w odzwyczajaniu od nocnego karmienia Majuni.
 
hej kobietki:-)wspominałyście coś o posiedzeniu klubu AA a tu nikogo teraz ani widu ani słychu:tak:ja i tak niebardzo moge dotrzymać klubowi towarzystwa:-(bo nadal karmie Nicol i dalej stronie jak najdalej od moich kochanych brezerów ,Bacardi itp,ale jak już przestane karmić to przez pare dni wieczorkiem ulubiony drineczek:tak:białe Bacardi+sok z białych winogron+cytrynka mnia mniam no to się rozmarzyłam:-Dwczoraj była u mnie mama z tatą i m zaserwował mamie drinka z batida de coco to aż mi slinka ciekła haha,ale jak się chce to da się i bez tego obejść:tak::tak::-)Najlepsze życzonka dla Kubusia!!!to już duży chłopczyk z Ciebie Kubusiu napewno będziesz ładnie przesypiał mamusi całe noce!wszystkiego naj dużo dużo usmiechów na słodziutkiej buzi!!!życzy Mama Niki z Nicol:-)a tobie mamusiu wytrwałości!!!! moja Nicol nadal mnie budzi w nocy tak co 3godzinki na karmienie czasem częściej no ale nadal karmie piersią więc unas nadal pewnie tak będzie.Normalnie musze dziś pochwalić mojego m zrobił mi wieczorkiem pyszne gofry z bitą śmietaną i owocami ummm ,palce lizać a jutro pewnie znów bede nażekać jak ja wyglądam:-Dale zajadam się póki moge:-)bo jak przestane karmić Niki to biore się ostro za siebie niema zmiłuj:-)a wtedy dietka+rollmasaż .Kiedyś uczęszczałam na owy rollmasaż babeczka dała mi do tego dietke no i włala po miesiącu wyrzeczeń stracilam 12kg,moze to było za dużo i niezdrowo jak na miesiąc ,no ale cotam byłam zadowolona i we wszystkim wygladałam ok:-)ciekawa jestem jak teraz bedzie szło z tą wagą mam nadzieje ,ze szybko no ale musze jeszcze troszeczke poczekać.:szok:ale sie rozpisałam ok koncze bo was kochane zanudze:tak:dobrej spokojnej i co najwazniejsze przespanej nocki:tak::-)dobranoc wszystkim:-)
 
reklama
Witajcie wieczorową porą

Mmatysiu - dziękuję za pamięć... Aga_k_m miała dziś mega aktywny dzionek, i dopiero teraz odpalila kompa ;-):tak::-D:-D:-D

Bohaciefko - trzymam mocno zaciśnietę kciuki za Ciebie i Maleństwo.. Będzie dobrze - mocno w to wierzę

Ankzoc - za Waszą nocną rewolucję również trzymam kciuki zaciśniete :tak::happy::happy::happy: zdawaj nam na bieżąco relacje

Madziu - ja również bazowałam na Nurofenie (ale to przy temperaturce) i żelu Dentinoxie

Tikanis i Kubuśku - Wszystkiego najlepszego na ten kolejny miesiąc no i oby w końcu nocki jakoś po ludzku zaczeły wyglądać. Buziaczki od Cioci Agi i Jagodzi
 
Do góry