reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

katarzynak- dziekuje slicznie...

U mnie dzis dosc fajnie moj M ma wolne wiec zostaje w domu na dzien i noc... siesze sie bo nie czesto tak sie zdarza... ostatnimrazem ponad miesiac temu... wiec same rozumiecie... dobrze spi mi sie samej ale raz na jakis czas tez trzeba sie do kogos przytulic... u mnie nie ma goraczki swiateczniej bo zostaje sama z synkiem wiec zrobie tylko cos dla nas... troszke smutno no ale pojade na 2-3 godzinki do M do pracy... jakos przezyjemy... pozdrawiam goraco i milych przygotowan...
 
reklama
katarzynak83 koleżanka będzie tam rodzić w kwietniu a ja na samym początku byłam tam na ostrym ;-) na połówkowe ide prywatnie do lekarza stamtąd to wypytam się co i jak

Princesstopic przykro czytać i to przed samymi świętami, ale wierze że wkrótce wyjdziesz na prostą i wszystko Ci się ułoży. Trzymam gorąco za to kciuki ;-)

Dziewczyny wogóle udanych szczęśliwych świąt pełnych miłości i spokoju a co najważniejsze dużo zdrówka dla nas i maleństw
 
katarzynak- dziekuje slicznie...

U mnie dzis dosc fajnie moj M ma wolne wiec zostaje w domu na dzien i noc... siesze sie bo nie czesto tak sie zdarza... ostatnimrazem ponad miesiac temu... wiec same rozumiecie... dobrze spi mi sie samej ale raz na jakis czas tez trzeba sie do kogos przytulic... u mnie nie ma goraczki swiateczniej bo zostaje sama z synkiem wiec zrobie tylko cos dla nas... troszke smutno no ale pojade na 2-3 godzinki do M do pracy... jakos przezyjemy... pozdrawiam goraco i milych przygotowan...
Paula, czemu będziesz sama w Święta?? Twój mąż musi pracować??

A mój mąż właśnie zadzwonił z pracy bo kierowniczka działu zapowiedziała że Wigilia to NORMALNY DZIEŃ PRACY więc nie widzi powodu aby kogoś wypuszczać wcześniej do domu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy: W takiej sytaucji nie wiem jakim cudem uda nam się jednego wieczoru odwiedzić dwie rodziny, wrrrr:wściekła/y:
 
paula7- to smutne, że będziesz sama na święta :(, bez sensu, że w dniu wigili trzeba pracowac. No ale dobrze ze masz swojego synusia, no i maluszka w brzuszku. U na bedzie zwariowanie w wigilię przed 17 idziemy do moich rodziców, pozniej na 19 do tesciow. W pierwszy dzien swiat pewnie odwiedziny do znajomych, a w drugi dzien swiat przychodza moi rodzice i tesciowie i będziemy u nas w domu. Także świeta już zaplanowane, a sylwester spędzamy w domku, mielismy w tym roku 3 wesela i jakos nie mamy ochoty isc na imprezkę.
 
:rofl:Czesc mamusie!!!!

Juz tylko zostaly dwa dni i Wigilia.....:-D:-D:-D

Ankzoc - kurczne nie wiem co to moze byc za bol :-( mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie!

Sheeppy- kochana no to tylko zyczyc Ci udanego lotu, nic sie nie boj , wszystko bedzie dobrze, pamietaj zeby sie do nas odezwac i dac znac jak pozdroz i jak Szkocja.

Mela - kochana super ze dzidzia zdrowa :-D a ty uwazaj na siebie:tak::tak:zycze ci duzo zdrowka;-)

Kasia1208- fajnie ze dzidzius zdrowy i ze znasz plec!!!!! teraz to juz tylko z gorki...

Ladygab- powodzenia na badaniu wtorkowym!!!! wszystko bedzie ok, zobaczysz!!!! a co do wycieku z piersi- to czytalam w podrecznikach dla przyszlych mam ze tak czasem sie dzieje i nasze piersi przygotowuja sie do produkowania pokarmu, ale zawsze mozesz wspomniec o tym lekarzowi podczas wizyty.


Ania_77 - ale fajnie bedziesz miala parke.Fajnie wiesz jak chcesz dac na imie twojej dziewczynce? Ps.gratuluje prze4prowadzki, wiem ze kartony pewnie denerwuja, ale takie wspaniale uczucie bycia na swoim :-D:-D:-D

Okruszek.emi- tak jak napisalas, ruchy dziecka to najpiekniejsze uczucie jakie moze spotkac kobiete, ja za kazdym razem jak poczuje swojego motylka to coraz bardziej go kocham!!!!!i jest juz taki realistyczny!!!!:-D:-D:-D

Princestopic- trzymaj sie kochana, mam nadzieje ze sie wszystko ulozy w twoim zyciu!!! Smutne co napisalas, mam nadzieje ze jakos dajesz rade.Oby ten nowy rok byl lepszy!!!!!!

Katarzynak83 - no to tylko zyczyc Ci milego przygotowywania do swiat!!!!!

Isabela- co u ciebie kochana , czemu sie nie odzywasz?? Daj znac !!!

U mnie juz zaczelo sie odliczanie, jutro wyjezdzamy do Polski, wprawdzie jeszcze nie spakowana, ale dzis po pracy mam zamiar wyjsc wczesniej i spakowac siebie i meza, a jutro po pracy jedziemy yuuupiii :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Co do moich bólów nie przechodzą mi, a czsami nawet jak biorę oddech to mnie tam boli. Sama nie wiem co to może być jak tak będzie dalej to się zgłoszę do lekarza. Własnie oglądam mamo to ja i było o potrawach , które nalezy unikać w ciąży w wigilję:
-ryby maslane i sledzie
-ketchup, majonez, musztarda
-makowiec
-pierogi z kapustą i grzybami
-kutia
 
Justyna_0, w takim razie życzę Wam spokojnej drogi!!!!:tak::tak::tak:

Ankzoc, zostajecie sami w domu na Sylwestra??? Kurcze, mys chyba zostaniemy sami w domu i troche sie martwie czy nie bedzie nam troche smutno :zawstydzona/y: Nigdy jeszcze nie spedzalam tak Sylwestra :dry:
 
katarzynak83- przyznam ci się, ze ja też nigdy tak nie spędzałam więc nie wiem jak to będzie. Znając mojego męża to pewnie nie doczeka 12 hahha i pojdzie spac :), bo on jak poczuje ciepłe łóżeczko to od razu odjeżdża :-p. A co do wigili to u nas w firmie były 2 dni wolne za to że swieta wypadaly w sobote, wiec za 3 maja mielismy wolne 23 maja, a za swieto zmarlych , ktore wypadlo tez w sobote dali nam wolna wigilie, i dzieki temu moj maz będzie mi mogl pomoc :) i zdazymy na wigilie do jednych i drugich rodziców.
 
Princestopic - co sie stalo ze znalazlas sie w takim miescu???i to jeszcze przed samymi swietami...

Okruszek.emi Justyna_0- dzieki, zobacze wyniki badan moczu- ostatnio byly nie fajne, ale musi byc dobrze:-) humorek tez mi sie poprawil i to bardzo:tak:, natomiast wycieki z piersi sa spowodowane tym ze oraganizm sprawdza czy mam drozne gruczoly :baffled: najwyrazniej dzialaja bez zarzutu...
natomiast moje zwierze dostalo zapalenia worka napletkowego i wycieka mu z siuraka takie zielone...dobrze ze wet mnie zna i nie musze przez cale miasto jechac ze zwierzyna tylko na telefon i masc moze odebrac tesciowa:-D
Lece do pracy, dzisiaj tylko 7 godzin:-) buziaczki
a swoja droga ladny mamy 1 dzien zimy, taki sloneczny...i bezsniezny...
 
reklama
Witam wszystkie Mamuśki i z okazji zbliżających się Świąt życzę wszystkiego dobrego, a przede wszystkim zdrówka dla mam i dzidziusiów o raz całych rodzinek. Troszkę smutno, że nie wszystkie spędzimy świąt tak ja by się chciało ale cóż zrobić takie życie. Ja już się nie mogę doczekać Nowego Roku bo w styczniu mam USG i wreszcie się może dowiem jaka jest płeć Dzidzi bo narazie nie wiem jak mówić do mojego brzusia.

Wesołych Świąt i Śzczęsliwego Nowego Roku...
 
Do góry