reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ciesze sie ze u was wszytsko okej, ze dzidzie sie ujawniaja:-)
ja mam wizyte na wtorek, i nie licze ze mi lekarz cos powie do poki nie bedzie na 200% pewny, taki typ:baffled:
pozatym z piersi mi zaczelo cos wyciekac, a dzidzia siedzi od kilku dni spokojniejsza niz wczesniej, pewnie dlatego ze chodze wsciekla jak osa, bo caly swiat mnie wqrza i lepiej do mnie nie podchodzic, aczkolwiek jak sie nie podejdzie to tez jest zle:angry:
i dogodzic takiej wrrrrrrr
 
reklama
Byłam umówiona na wizytę tu i koszt jest rowny-250zł
Kontakt - Zięba Clinic Katowice
znalazłam wczoraj w Tychach i tam jest taniej 200zł te same usługi i płytka również, badanie trwa od 25-45minut jadę tutaj !!!JUz sie umówiłam na 15 stycznia !!!
A pliusem jest równiez to , żę doktor pracuje w szpitalu w którym bedę rodzić w Tychach dobrze sie składa:-):-D:-):-D
Ginekolog dr Gwara, ciąża USG 3D Tychy
Napisz mi Marzenko czy tez sie decydujesz na którąś z opcji Buziaczki

Jutro mam wizytę u swojego ginekologa. I zobacze co tam zobacze. Jeśli nie dowiem się płci to bardzo poważnie rozważe to 3D/4D. I tak fajnie byłoby je zrobić, żeby mieć pamiątkę na płytce, bo w gabinecie u mojego lekarza nie ma takiej możliwości, a tam widoki będą też lepsze niż na zwykłym usg. Tylko, że jeśli się zdecyduję to raczej w Katowicach. Albo tam gdzie podajesz na ul. Kościuszki albo muszę się dowiedzieć o to usg na ul.Opolskiej. W Tychach rzeczywiście taniej, ale kompletnie nie znam miasta, a musiałabym mieć niesamowite szczęście rzeczy mój mąż był w domu i mnie tam zawiózł (taka praca niestety). Raczej muszę patrzeć, żebym sama tam jakoś dotarła. No, ale tak jak mówię jutro mam wizyte o 11.15 i jestem strasznie zdenerwowana. Jak nigdy! Chciałabym poznać płeć, ale przede wszystkim chciałabym usłyszeć, że maluszek jest zdrowy. Byle do poniedziałku!
Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!
 
Hej kochane moje ;-)
Widzę, że nie tylko ja doczekać się nie mogę usg... Zwłaszcza, że u mnie to będzie usg po 2 miesiącach przerwy aż, stąd niecierpliwość wzrasta z dnia na dzień...;-) Szkoda, ze 3D jest tak drogie, bo bym sobie zafundowała, bo baaaaaaaaardzo bym chciała... Puki co muszę obejść się smakiem... Ale T mi obiecał, że poprosi lekarza na usg by nagrać badanie na płytkę, jeśli będzie taka możliwość. On umie obsługiwać nagrywanie na usg, więc może się uda :tak: Szczerze na to liczę:-D
A ja wczoraj znów witałam się z "porcelanowym uchem" :-( Już naprawdę nie wiem co ja mam jeść, by nie wymiotować :-( Od rana mnie męczył ból głowy i byłam ledwo żywa... Aż w końcu pozwoliłam sobie wszamać chipsy i tym dolałam oliwy do ognia:-( Cały wieczór mnie męczyło:baffled::baffled::baffled: Ja mam juz dość... co tydzień...:baffled::baffled::baffled:
W nocy chyba Maluszek buszował, jeszcze tak niewinnie, ale chyba to był to:tak::-) Takie smeranie, napinanie w różnych miejscach... Fajnie...;-) A T dziś rano przyłożył ucho do brzuszka i słyszał bul bul bul i jakieś inne tym podobne dźwięki:tak: czyżby to Maluch?:happy2: Korci mnie wykombinować skąds stetosop i wysłuchiwać dźwięków z brzusia... Chyba powinno być już coś slychać pod stetoskopem:confused:
Dziś wracam na święta do domu, na cały tydzień... 3majcie kciuki za zdrową atmosferę w domu...:tak: A rano jutro badania krwi i moczu:nerd:
 
imagination- pewnie ze bedziemy trzymac... oby swieta sie udaly i byly spokojne i pelne radosci... daj znac jutro jak po wynikach...

U mnie ciagle zgaga... brzuszek mnie boli a najbardziek krocze i biodro... troszke sprzatamy i szykujemy sie na swieta... chociaz bede sama z synkiem bo dla mego M wypadl dyzur na swieta i niestety zostajemy sami i podobnie w sylwestra... ale jakos sobie damy rade...
 
Ale tu pustki :-p ja się krzątam i pakuję i oczywiście panikuję i czytam o katastrofach lotniczych :-D
Marzena80 i Imagination, moim zdaniem na 2d lepiej widać płeć niż na trójwymiarowym :tak: chyba że dzidzia do 3d wybitnie się kroczem wystawi
ja na 2d widziałam całą buźkę, nosek, oczka, uszka i rysy twarzy maleństwa :tak:tylko fotki nie wychodzą takie ładne jak na 3d:dry:
 
Ja też kochaniutkie jutro lecę na badanie moczu i krwi - a najgorsze to ze moje uczulenie nadal na twarzy mam chrostki ale juz przynajmniej nie swedzi tak heh
Byłam w piątrek u dermatologa i zalecił nie jesc cytrusów , kisz. kapusty i ogórków , grzybów,pić soków , majonezu ,ostrych przypraw , ketchupu , herbaty owocowej i nic w czym sa konserwanty !!!!- tylko pić wodę i żyć powietrzem - żąrtuje no jesc -ale co jak swieta za pasem a ja mam byc na diecie - obawiam sie ze nie przejdzie ten numer przed swietami i w trakcie ich ojejciu !!!
Dobra strona mążmi powiedział, że chyba faktycznie mam racje i bedzie dziewczynka - takze juz przestał sie upierać !!! hehe śmiałam sie co bedzie to bedzie i tak sie bedziemy cieszyć- choć mi sie chce tak córci Strasznie cichutko tu u nas ale za to po świętach bedziemy miały o czym nawijać i znów nie bede nadążała
Zycze wszystkim Majowym mamusiom i i ch rodzinkom z okazji tych nadchądzących świąt Pachnącej za oknem a pod choinką dużo prezentów od Świętego. :-)




 
Hej mamusie,

Rzeczywiscie jakies pustki tutaj od kilku dni:szok:a tyle pisalyscie codziennie:-D no nic kazda pewnie przygotowuje sie do swiat:tak:Wszystkim dziewczynkom dziekuje za gratulacje, kochane jestescie i zycze wam aby maluszki sie poujawnialy:-D

Sheepy nie czytaj o katastrofach, bedziesz miec pozniej koszmary:baffled:a lot samolotem to sama przyjemnosc, generalnie to czesto latam i najgorsze czego sie boje to to ze zlapie mnie migrena (czesto ja mam przy ladowaniu:dry:). Ostatnio lecialam jak bylam w 12 tygodniu i teraz do konca ciazy raczej sie samolotem sie nigdzie wybierac nie bede, ale zobaczysz spodoba Ci sie lot:rofl2:napewno wszystko pojdzie dobrze:-D

Imagination Zycze Ci spokojnych i zdrowych Swiat:-Dna pewno atmosfera w domciu bedzie super:tak:

Kasica
jak mieszkalam w Polsce (jestem z wawy) to ja sie leczylam na Wolowskiej w Szpitalu MSWiA:-Dnawet teraz jak bylam w Polsce poszlam tam na USG, maja tam dobry sprzet i dobrych lekarzy, zapomnialam nazwisko mojego, ale poszukam jakbys chciala. Na Szaserow jest szpital dla wojskowych :confused:albo byl...

Genralnie ja preferuje badania u prywatnego gina, po pierwsze na kazdej wizycie ma ja nagrana na DVD po drugie lekarz poswieca mi duzo uwagi i jest naprawde wrazliwy:-DZ racji tego ze bede rodzic w prywatnej klinice gdzie moj gin jest przelozonym wiec juz teraz nie place za wizyty:tak:Musze sie mojego spytac czy moge w miescie wykonac 3D Usg..chociaz mi sie podoba 2D widzialam kolezanki 3D czy ja wiem czy to takie super:baffled::confused::dry: Pozdrowienia
 
Witajcie kobietki,
nie było mnie kilka dni i już nie byłam w stanie nadrobić wszystkiego. My już jesteśmy po przeprowadzce do nowego mieszkania i żyjemy na kartonach ;-) Ale już da się mieszkać i powoli teraz będziemy urządzać. Jutro kupujemy choinę i będziemy z Marcinkiem ubierać. Teraz był u dziadków na czas przeprowadzki i kleił długachny łańcuch ;-)
Wszystkim mamom serdecznie gratuluję zdrowych maluszków. Widzę, że zaczynają pojawiać się majowe panienki. Super :-) Mamo Bartusia gratuluję kolejnego synka :-)
Moja Julcia fika w brzuszku, jest bardziej dynamiczna i energiczna niż był Marcinek ;-)
Pozdrawiam Was już bardziej świątecznie. Jutro zakupy a potem mam zamiar upiec ciacha na Święta ;-)
 
hej dziewczyny naprawdę spokoj tu na tym forum, ale co się dziwic, swieta już blisko kazdy sprzata, lub gotuje. Ja wczoraj robiłam łazanki musiałam narobic cały gar kapuchy, bo będziemy szli na wigilie do jednych i drugich rodzicow, wiec musiało być dużo żeby dla wszytskich starczyło. Jeszcze tylko piekę serniczka i robię sałatkę warzywną. I to koniec moich przysmaków światecznych, reszte robia mamy. Dzis sie na sprzatalismy z mezem, wiec teraz zasiadam popisac z wami :)
Mam pytanko strasznie mnie boli po prawej stronie z tyłu poniżej żeber, nie wiecie co to moze byc? Trzyma juz mnie 3 dzien, i to nie przywianie :)
 
reklama
Hej mamusie ale dzis napadla mnie ochota na nalesniki z czekolada i bita smietana... pedze robic bo nie wytrzymam...
ankzoc- przykro mi kochana ale nie wiem co to i nie jestem w stanie ci doradzic...buzka...
 
Do góry