reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Princesstopic super są te fotki...najbardziej mi się podoba ta czarno-biała :-)...brzusio piękny...ale jego właścicielka równie piękna...Pięknie sobie radzisz w tych programach...ja znam photoshopa np. ale nigdy takich cudów nie próbowałam. No, no zaimponowałaś mi...:-)
 
Princesstopic super są te fotki...najbardziej mi się podoba ta czarno-biała :-)...brzusio piękny...ale jego właścicielka równie piękna...Pięknie sobie radzisz w tych programach...ja znam photoshopa np. ale nigdy takich cudów nie próbowałam. No, no zaimponowałaś mi...:-)


aj okruszku:-) zawstydziłam się:zawstydzona/y::-p hihi... dziękuję dziekuję kochana:-):-):-):-) cieszę się że Ci się podoba;-):-):-)
 
dziewczyny a pamietacie takie rzutniki na ścianę chyba nazywałay się ania, i wyslwietlalao sie na nim bajeczki dla dzieci , takie na kliszy! Ja miala caly karton takich bajeczek, ale jak urodzila sie moja bratanica to jej oddalam , a oni to wyrzucili :-( Kurcze widzialam ze mozna takie kupic na allegro, ale to byla frajda! Chcialabym miec taki w domu dla mojego dziecka, wiem ze teraz sa komputery dvd, ale tak milo to wspominam, a wy tez mialyscie takie rzutniki??
 
dziewczyny a pamietacie takie rzutniki na ścianę chyba nazywałay się ania, i wyslwietlalao sie na nim bajeczki dla dzieci , takie na kliszy! Ja miala caly karton takich bajeczek, ale jak urodzila sie moja bratanica to jej oddalam , a oni to wyrzucili :-( Kurcze widzialam ze mozna takie kupic na allegro, ale to byla frajda! Chcialabym miec taki w domu dla mojego dziecka, wiem ze teraz sa komputery dvd, ale tak milo to wspominam, a wy tez mialyscie takie rzutniki??


nazywały się ania?:-) to tak jak ja:-) hihi..oczywiście że pamiętam to:-) nawet mam taki rzutnik, w piwnicy o ile się nie myslę, czasem lubię z bratem pooglądać i powymyślać bajeczki hihi:-) pamiętam pamiętam:-)
 
Princesstopic - śliczny brzuszek, oj już nie da się ukryć że widać nasz wspaniały stan :-)
Ankzoc - ja miałam w dzieciństwie taki rzutnik i wyobraźcie sobie że on andal działa. Jest u moich rodziców i ostatnio Marcinek był zafascynowany takim "domowym" kinem. A dodam że mamy taki bardzo starego typu ;-) Zabawa godna polecenia
 
No i znowu szalejecie :-D ale fajnie jest zrobic sobie przerwe w pakowaniu ufff juz sie troche zmeczyla, a konca nie widac :dry:

Princesstopic sliczny brzuszek :-) ta czarno-biala fotka jest swietna :happy:
Maja33 mieszkam w Holandii, no i tak wlasnie slyszalam ze czesto cos znajduja i problem z kaucja :crazy: chociaz u nas facet na pierwszej kontroli stwierdzil ze nie ma zadnych zastrzerzen do mieszkania ;-) mam nadzieje, ze ten sam przyjdzie na koncowa kontrole :-p
Ojj chyba musze znowu zabrac sie za pakowanie :sad: a tak mi sie juz nie chce
 
no wlasnie zabawa godna polecenia :-(, a ja juz go nie mam, ale chyba naprawde sie skusze i kupie na allegro, no ale to w przyszlosci. Pamietam zawsze jak z siostra sie wyglupialysmy i sobie czasami na suficie wyswietlalysmy jak lezalysmy juz w lozku hahaha
 
reklama
Do góry