reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
A mnie komputer szwankuje, wczoraj jak się próbowałam zabrać za czytanie Waszych postów, to mi się skutecznie tak wszystko zawiesiło, że mój Małżonek po powrocie z pracy spędził prawie 3 godziny nad doprowadzaniem wszystkiego do ładu :zawstydzona/y: Teraz mi ten internet chodzi jakby chciał a nie mógł, i część przeczytałam- wynik macie niezły :tak: tyle stron w dwa dni! - a część jeszcze przede mną, ale zejdzie mi się z tym mnóstwo czasu...
Generalnie jestem za forum zamkniętym -piszemy tu takie rzeczy, że chyba nie wszystko jest dla wszystkich. Poza tym głupio mi umieszczać np zdjęcia mojego usg tak na wieeeelkim forum.
LiLiann - dużo siły Ci życzę na ten szpital;-) zobaczysz, że w końcu wszystko będzie dobrze, a Ty będziesz się cieszyc dokazującymi bliźniakami:tak:
Sheepy - pewnie jeszcze nie doczytałam, ale myślę o Tobie i trzymam kciuki, żeby Ci się wszystko poukładało.
Okruszku - pytałaś kiedyś o muzykę: wpadł mi w ręce artykuł o płytach-co prawda już dla urodzonych brzdąców- Muzyka bobasa skomponowanych przez holenderskiego kompozytora Raimonda Lapa, wyd. przez Music Islet i Wydawnictwo Historia i Sztuka. Nie szukałam jeszcze tego, ale jest to muzyka dla dzieci w różnym wieku- od noworodka włacznie, autor zresztą skomponował ją dla własnych dzieci. Może to jest jakiś pomysł? Ja w każdym razie sprawdzę cóż to takiego :happy2:

Dla wszystkich tych, co je kręgosłup boli: przeczytałam ostatnio bardzo fajną i prostą radę, stosuję od paru dni, no i pobolewania gł. krzyża bardzo się zmniejszyły. Przed pójściem spać, a czasem jak mi się chce to i w ciągu dnia, robię 20 cykli ćwiczenia które chyba "koci grzbiet" się nazywa: pozycja wyjściowa to na czworakach, i raz wyginamy plecy w pałąk, a głowę chowamy między ramiona, a potem rozluźniamy mięsnie i pozwalamy plecom wygiać się w druga strone, jakby nas brzuch ciagnał do ziemi, a głowa w tym czasie jest wysoko i patrzymy w sufit. Mam nadzieję ze jasno opisałam, bo ze mną to różnie to bywa :zawstydzona/y:

Ja mam coś obniżony nastrój od paru dni, ale to może dlatego, że dobija mnie służba zdrowia. Od półtora tygodnia próbuję zapisać się na echo serca- dla mnie badanie absolutnie obowiązkowe. telefonu nikt nie odbiera, zajęte, odbiera na 1 sekundę po czym się rozłącza, i tak na zmianę. Pojechałam osobiście specjalnie tylko po to zeby się zapisać. Pani doktor nie ma, ani jej sekretaki, nie wiadomo gdzie sa bo w rejestracji nic nie wiedzą, bo gabinet w którym mam to robić nie podlega rejestracji szpitala... :no: Rozumiecie coś z tego? Do okulisty też nie zdołałam się zapisać na kwiecień, bo ta do której chodzę ma limity z NFZ (które przekraczała oczywiście, bo jest bardzo dobrym lekarzem okulistą od cukrzyków- a tu trzeba wiedzieć, czego im w oczach szukać, no i dostała w końcu ultimatum od kierownika przychodni- albo stosuje się do limitów, albo wylatuje z pracy... cholerny kraj - zamiast trzymać dobrego specjalistę, do którego okulisci z całej Polski przyjeżdżają się uczyć, to się go gnoi i straszy...:wściekła/y:), więc pewnie pójdę do niej prywatnie... eh, życie...
Za to zapisałam się właśnie na szkołe rodzenia. Zaczynam pod koniec lutego :-)
Pozdrawiam i miłego dzionka! Jak coś jeszcze doczytam i mnie poruszy ;-) a komputer nie odmówi posłuszeństwa, to może jeszcze coś napiszę. A moze lepiej już nie, bo znów mi tyle prozy wyszło :szok::-D
 
reklama
hej dziewczyny w dziale coś na dobry humorek, powrzucałam jakies śmieszne rzeczy, więc jak macie ochotę się pośmiać to na stronie 4,5 poczytajcie i poogladajcie :)
 
Do góry