reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
juz wrzucialam nastepne, ile ja tego mam na tej swojej poczcie....... wlasnie wzieam sie za jej porzadkowanie mam ponad 500 wiadomosci i tak je przegladam co lepsze to wrzucam, zebyscie sobie troche humorki poprawily :)
 
princesstopic- a nie uzywasz żadnych kremów na rozstępy?? ja na razie nie mam ale kupiłam sobie z gerbera, pachnie cudownie jak malutkie dziecko ;-)
 
na brzuszku nie mam jeszcze - używam z rossmana, a na piersiach mam stare jeszcze z przed roku i uwierzcie mi że rozstępy denerwują na początku a potem idzie się przyzwyczaić
moje zdanie ogółem jest takie, że jeśli któraś ma mieć rozstępy to co by nie robiła nie uniknie ich
 
reklama
princesstopic- ja za ten z gerbera dawlam 25 zł za 150 ml, ale jest wydajny i mozna smarowac nim piersi, brzuch, posladki, uda takze jest do wszytskiego :). Moja przyjaciolka odradzila używania oliwki na rozstepy, mowila ze moze przesuszac skore w ciazy i że nie jest zbyt dobra na rozstepy sama używała z AA, a moja siostra z kolastyny. I żadna z nich nie ma rozstępów, tylko że systematycznie smarowaly swoje cialka :)
 
Do góry