reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Princesstopic wiesz, że mamy takie same terminy :) Jeden z moich to właśnie 1. maj, a drugi to 28 kwietnia!
Cieszę się, że z dzidzią wszystko w porządku i że tak sobie skacze :) Ja mam wizytę dopiero 22 grudnia, na której może dowiem się jaka płeć. A ty kiedy masz następną Princesstopic?
Pozdrawiam
 
reklama
Princesstopic wiesz, że mamy takie same terminy :) Jeden z moich to właśnie 1. maj, a drugi to 28 kwietnia!
Cieszę się, że z dzidzią wszystko w porządku i że tak sobie skacze :) Ja mam wizytę dopiero 22 grudnia, na której może dowiem się jaka płeć. A ty kiedy masz następną Princesstopic?
Pozdrawiam

ja mam następną wizyte we wtorek:-) ale i tak pewnie nie dowiem się płci , ale cieszę się że mogłam zobaczyć jak szaleje we mnie moje maleństwo, to cudne uczucie:-)
za każdym razem jak je widzę tak się wzruszam, że czasem mi głupio przy ginku:-p
ale cóż..taka już ze mnie wrażliwa dziewczynka:-p

a tak po za tym..to miło że mamy na ten sam dzień poród.. tzn przewidywany.. hhee:-):-):-)
 
Ooo ja pierdziu :-) ale zaszalalyscie dziewczyny z tym pisaniem :-) jeden dzien nieobecnocsi i jakies 20 stron do nadrobienia ;-)
Hmmm od czego tu teraz zaczac :nerd: Z tego co mi wiadomo odnosnie arbowania wlosow, nie ma zadnych przeciwskazan. Teraz farby nie sa juz tak szkodliwe jak dawniej, sama za pierwszym razem mialam lekkie obawy, ale poradzilam sie mojej poloznej i fryzjerki i one stwierdzily, ze jesli mama czuje sie dobrze w ciazy, to dziecko takze, wiec ufarbowalam. Ale moj mezus o qrcze, widzialam ze cos go gryzie i dopiero wieczorem powiedzial ze chodzi mu o te pofarbowane wlosy, na szczescie nastepnego dzni jechalismy do jego siostry(tez farbowala wlosy w ciazy sam rozjasniacz cale 9 miesiecy) i ona go troche uspokoila, a tydzien pozniej wyzalil sie poloznej na kontroli, ale teraz jak juz robilam drugi raz slowem sie nie odezwla :-) tylko stweirdzil ze kolorek jest fajniutki :-D

LILian ciesze sie ze w koncu sie odezwalas :-) Nie martw sie tymi bakteriami, wiem ze pobyt w szpitalu to nie ciekawa sprawa, ale to dla Twojegi i kruszynek dobra. Moja kolezanka urodzila w lipcu piekne zdrowe blizniaki, a cala ciaze tez praktycznie przelezala w szpitalu i lekarze ciagle mowili ze jest cos nie tam, a to ma bakterie w moczu , a to znowu cos innego, a co do terminu porodu tez mowili ze urodzi przedwczesnie a ona niee donosila do 36 tyg, Pod koniec ciazy zastanawialismy sie z przyjaciolmi kiedy peknie :-D:-D:-D byla tak strasznie gruuuuba ona ma 160 cm wzrostu, a dzieciaczki urodzily sie duze bo mialy 53 cm i wazyly ponad 3000 g, gdzie one sie zmiescily nie mam pojecia ;-):-) Takze 3maj sie ciplutko i badz dobrej mysli, nie daj sie zwariowac :tak:

Princesstopic, szkoda ze nie dowiedzialas sie co tam masz w brzuszku, ale najwazniejsze ze dzidzia jest zdrowa :-)

Ja takze mam napieta macice, i tez tak myslalam ze moze dzidzi sie przeciaga hihi, ostatnio tak sie przeciagala o 3 nad ranem ze az sie obudzilam tak mnie zaklulo :-D az mezus tez sie przebudzil przerazony :-D

A u mnie masakra :szok: Wczoraj dostalismy klucze z nowego domku i zaczela sie przeprowadzaka na calego :-D najgorzsze jest to, ze w przyszlym tygodniu we wtorek mamy koncowa kontrole mieszkana gdzie teraz mieszkamy, przyjdzie facet sprawdzic czy wszystko jest OK no i do wtorku mieszkanie musi byc calkowicie puste. Nie mam pojecia jak sie wyrobimy, mowie
Wam maskara :wściekła/y:

Ide troszke teraz podpakowac rzezy, zajrze pozniej, tylko nie szalejcie tak z tym pisaniem.
Pozdrwaim Was wszystkie kochane majoweczki :-D
 
Ilunka -a gdzie mieszkasz w uk czy w Holandii?- z tym odawaniem mieszkania to zawsze strach bo czegos sie dopatrza i kaucji nie chca oddac:-(, ale wierze ze u was wszystko bedzie oki

princesstopic- ale super z maluszkiem moze na nastepnym usg bedzie widac czy to on czy ona:-) tak sobie pomyslalam ze u mnie maluch tez okolo 500gm wazy nic dziwnego ze taka gruba juz jestem:-D

Liliann-trzymam kciuki oby te bakterie zostawily cie w spokoju!!!! trzymaj sie kochana

trzymam kciuki za dalsze dobre wyniki badan i do popoludnia:-)
 
maju- ja co do siebie i swojej grubości się nie odzywam:-p
nie mogę już na siebie patrzeć... przytyło mi się już trochę..i chyba trochę za dużo:-p
ale cieszę się że przynajmniej z maleństwem jest wszystko oki i że się najada tym co ja:-):-):-) hehe;-)
 
reklama
kasica212- czytałam ostatnio, ze jesli nie czujesz ruchów przez 24 godziny, to wtedy mozesz sie nie pokoic o to! Nie wiem jak jest u ciebie bo ja np nie czuje w ogole ruchów, wiec sie nie martwię :) za to strsznie mam nabrzmiale piersi i mnie bolą.
 
Do góry