reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Wy to macie fajnie z tym USG - 3D,4D, mozliwość nagrywania ....
Ja mieszkam obecnie w Giżycku i tu są tylko czarno-białe bez mozliwości nagrywania :no: a co gorasza nawet nie można ocenić serduszka maleństwa :crazy:

Jak byłam w ciąży z corcią to mieszkalam w Trójmieście i tam to było życie :)
Nawet filmik mam - jest to ulubiony film mojej córci uwielbia go oglądać :-)
 
reklama
Iwonko, u nas też nie ma żadnego 3d a czarno białe są gów**** jakości, dlatego w pierwszej ciąży nawet płci nie poznałam. Teraz stwierdziłam, że nie ma co, i dojeżdżam 40 km do innego miasta do ginekologa specjalnie na wizyty
acha, nie wiem jak u was, ale ja nie muszę donosić płyty do nagrania filmu, lekarz ma swoje, są wliczone w cenę usługi
 
czesc dziewczynki!!!!
mam do was pytanko, wlasnie sie dowiedzialam ze jedna dziewczynka z przedszkola mojego synka ma ospe, dzis jej wyszly krostki te wstretne!! a to cholerstwo rozwija sie dwa tyg i kurcze boje sie o synka ,a juz w zupelnosci nie wiem co ze mna????? w dziecinstwie przechodzilam ta chorobe ale nie wiem jak to jest w ciazy??????
i boje sie ze swieta beda przechlapane, a w polsce mialy byc i takie fajne...
wiecie cos na ten temat??? na ospe w ciazy???
 
Ale zwiększyło nam się tempo :-)
Ja idę na USG 15.12 - razem z mężem i synkiem. Mam nadzieję, że będzie grzeczny. Synek oczywiście :-D Też mam nadzieję poznać płeć ale przede wszystkim lekarz będzie sprawdzał zdrowie maluszka i to jest dla mnie najważniejsze. Wszyscy dookoła wróżą dziewczynkę (ciekawe po czym poznają). Może coś w tym jest bo ciąża różni się diametralnie od poprzedniej, inne smaki, malutki apetyt, słabe przybieranie na wadze, gorsza cera itp.
Mój synuś coś zaczyna pokasływać, mam nadzieję, że nie rozłoży się na Święta. Dziś poszedł jeszcze do przedszkola ale zobaczymy co będzie jutro.
 
u mnie obecnie sami nie wiedzą co będzie :baffled: w pierwszym trymestrze po moim zamiłowaniu do słodyczy mówili, że dziewczynka;-)
Teraz z kolei jestem czosnkowa a słodycze ble i mówią że chłopak;-)
 
Mamo Bartusia, jeśli przechodziłaś ospę to nie powinnaś jej złapać po raz drugi :tak:
dla pocieszenia powiem, że jest szansa, że Bartuś nie złapał tego paskudztwa.. moja siostra w szkole miała rok temu epidemię, cała klasa miała ospę i ona też, a mieszkamy na dwóch pokojach, Nikuś cały czas z nią przebywał, przytulał się i całował, byłam pewna że też go czeka ospa, a tu proszę - nie złapał
Ania_77 ja też byłam pewna dziewczynki bo objawy mam całkiem inne niż w pierwszej ciąży, do tego te syfy mi wyskoczyły :wściekła/y: tragedia... a to jednak ma być chłopczyk :tak: Nikuś też miał być dziewczynką według wszystkich przepowiadających;-)
 
Jedyny z normalnym USG jest w Olsztynie ponad 80km (2h jazdy)
a na wizyte czeka sie ponad 2 miesiącek a nie zawsze da się przewidzieć co się wydarzy w ciągu tych 2 miesięcy
MOja corcia ciągle choruje na zapalenie oskrzeli (choruje co miesiąc) teraz idę z nią do alergologa bo lekarz mojej córci ciągle przepisuje jej ten sam antybityk, którego juz jej nawet nie daje

Tydzien temu znowu rozpoznał u niej zapalenie oskrzeli i dał jak zwykle tan sam antybiotyk :wściekła/y: i za tydzien kazał przyjśc na kontrolę
Recepty nawet nie wykupiłam tylko robiłam jej inchalacje (kupiłam jej inchalator) a po tygodniu jak poszłam na kontrole to wpadł w samo zachwyt jakie to cudowne laczenie zastosował bo oskrzela czyściutkie - cyt. "jak nowe"

Ale znów Natalka zaczyna kaszleć :baffled:
 
reklama
Do góry