reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ankzoc- oczywiście że jak się dowiem to od razu wam tu napiszę :-)
a .. sheepy-a czemu aż do porodu się nie dowiedziałaś? dzidzia nie chciała się ułożyc? :-p

czy coś innego?;-)
 
reklama
Witajcie Dziewczynki :-)

Misza
bardzo ciekawy i super ten pomysł z kartkami świątecznymi połączonymi z zawiadomieniem czy zaproszeniem o ślubie :tak::-):tak: bardzo mi się podoba...
Ja dostałam sporo kartek na urodziny od przyjaciółki, ona je zrobiła w swojej pracy z dziećmi chorymi na różne choroby....są przepiękne...byłam taka wzruszona...:-D
Co do tego USG 3D to gdyby mój M mógł ze mną wchodzić w przychodni, pewnie bym nawet się nie zastanawiała nad tym...bo to kosztowne, ale jak się okazuje USG 2D czyli to tradycyjne kosztuje o 50 zł mniej, więc zdecydowaliśmy, że miło będzie obejrzeć naszą Kruszynkę w lepszej jakości obrazie. A już tym bardziej było po sprawie jak się okazało, że brat M chce nam tą przyjemność zafundować w ramach prezentu choinkowego. :-) Początkowo było mi głupio, ale on się tak uparł, że przyjęliśmy tę propozycję...:tak: i z radością w sercach czekamy na 21 styczna bo to wtedy ma się wydarzyć.
Podaję Ci linki o różnicach...choć ja się nie zgadzam z tym, że w badanie 2D jest niedokładne :no: to nie prawda, stronka jest specjalnie tak napisana, by zachęcić.
USG 3D, 4D
Najważniejsze by sprzęt był naprawdę super jakości i lekarz, który zna się na tym co robi, bo tak jak Sheeppy pisała, jak sprzęt do d...to i nic nie widać.
USG 3D, USG 4D, Mammografia, Choroby piersi - Kielce
a tu fotki i filmiki z takich badań.
:-D:-D:-D
Ja się cieszę, że jedziemy...to jedyna szansa, że mój M będzie mógł zobaczyć Maluszka...i usłyszeć serduszko.:-D
Później jak będę miała USG w trzydziestym którymś tygodniu, to znów w przychodni i pewni sama będę :-(

Kasica212 cieszę, że że się poprawiło samopoczucie :tak: Bardzo dobra decyzja z tym odpoczywaniem...:tak: na pewno nic się nie stanie jak nie posprzątasz....Odpoczywaj jak najwięcej! Lepiej dmuchać na zimne ;-)
Mi lekarz też kazał odstawić Duphaston dokładnie z tych samych powodów co Tobie :-) myślę, że oni wiedzą co robią...w końcu nic się nie działo z Maluszkiem do tej pory, więc nie ma co brać bez potrzeby.

A co do modelatora...Sheeppy sama pisała, że nie wie jak długo będzie miała stałe łącze z netem....więc może jednak Kasia...?

Ladygab
wiesz ja z M mam podobny problem....wszystko co lekarz mówi jest 'święte' :baffled: nie wolno mi było kategorycznie słodyczy to kategorycznie :baffled: Jak coś ugryzłam słodkiego, to tak wymownie na mnie patrzył, że aż mi przykro było...:-( Wiem, ze chce dobrze...ale czasem taka przesada też nie jest dobra...Juz teraz po maleńku wprowadzam słodkie rzeczy, ale w tym tyg muszę zrobić badania krwi i aż się boję wyników :baffled: jak znowu będę mieć cukier wysoki, to będę miała gadane najwięcej od M. :no: ech...Już nie wspomnę o frytkach, chpsach itp...kategoryczny zakaz bo przytyję niepotrzebnie...mam tyć ale od Maluszka i zdrowego jedzenia. Ale i tak Kocham tego mojego nadopiekuńczego Mężulka :-D:-D Na szczęście pizzy mi nie zakazuje ;-)

Marzeniak, Also
ja też mam termin niby na 16 maja :-D tak jak Wy ... miło...

Bazylia24
koniecznie zacznij znowu pisać...:tak: nie ważne że była przerwa, jeszcze tak wiele pięknych chwil przed Tobą...niedawno poczułaś pierwsze ruchy, będą coraz częściej...i jeszcze tyle cudowności...Na peno warto :-D:-D Sper że zapisujesz takie rzeczy....

Lilann odezwij się !!! Matrwimy się o Ciebie....i bardzo, bardzo tęsknimy za Tobą!!!!:tak::tak::tak::tak::tak:

Buziaki dla Wszytkich moje drogie!!!! i miłego dzionka!!! :-D
 
Uuuups... a ja już się nastawiam, że 23 grudnia poznam płeć... a tu co? Kiszka może być! :-p
A tak btw założyłam nowy wątek informacyjny z listą rzeczy dla dzidzi - dostałam taką ulotkę i pomyślałam, że nie będę samolubna i się podzielę. Może się komuś przyda :-)
Później jeszcze trzeba będzie założyć taki wątek z listą rzeczy do szpitala... bo to nas w sumie czeka w pierwszej kolejności... ale na razie chcę myśleć tylko o tych przyjemnych rzeczach, czyli zakupach dla kruszynki! :tak:
 
reklama
Kasica - zgłosiłam Cię :tak: i nieskromnie siebie, ale zaznaczam że póki siedzę cały dzień przed komputerem, mogę się tym zająć, jak zniknę na dłużej to napisz do administratora, żeby mi odebrał prawa, bo nie ma sensu :tak:

ok ale sheeppy nie zgadzam się co do odbierania Ci praw moderatora bo ja nie będę wiedzieć kiedy Ty na dłużej znikniesz :no:
 
Do góry