reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

kasica212, sheeppy- może zostaniecie obydwie jesli to mozliwe bo podejrzewam ze pewnie chodzi tu o hasła itp, przecież nie stoi nic na przeszkodzie żebyscie obydwie tym zarzadzały! no ale nie można nic nikomu na siłe wciskać :)
 
reklama
Kasiu takie dane sa juz wpisywane w wątku a dokładniej w liście majowych mam - tutaj:
https://www.babyboom.pl/forum/maj-2009-f259/lista-majoweczek-dopisuje-justyna_0-a-18838/

Chyba nie ma po co dublowac watku.

No tak, ale Justyna robiła ostatnią aktualizację ze 2 miesiące temu i nie wszystkie dziewczyny się załapały na listę. Wiem z doświadczenia, bo pisałam do niej z prośbą o wciągnięcie mnie na listę już na samym początku (jakoś w pierwszych dniach listopada), a nadal mnie na niej nie ma - i nie tylko mnie, wielu Majóweczek tak samo :-( Czyli tak jakby nie istniejemy na tym forum... chociaż bardzo się staramy... :unsure: buuuuu!
 
Cześć dziewczyny. Pobiłyście chyba rekord z zapełnianiem stron forum. Od półtorej godziny siedzę i czytam żeby nadrobić co u was i aż już nie mogę wysiedzieć przed kompem bo mnie pupa boli. Miałam dużo stron do nadrobienia bo popołudniami to mój mąż zasiada przed komputerem i wołami go się nie odciągnie.
Dziękuję za pamięć o dopisaniu do listy na forum zamknięte.:-) Też uważam że tam będzie łatwiej nam o wszystkim pisać no i wklejać zdjęcia.
 
Dziewczyny jesli chodzi o wizyty u lekarza razem z M to jest świetny pomysł. Ja juz trzy razy z nim byłam, nawet jak miałam dowcipne usg to lekarz pozwolił. Moj sprytny M nawet nagrał na komórke bicie serduszka naszego Maleństwa, a ja o tym nic nie wiedziałam.Po wizycie, w samochodzie mi puscił a ja sie bardzo wzruszyłam:-):-):-). Poza tym moj M wszystko lepiej zawsze pamieta co lekarz mowi, bo ja z przejecia nawet zapominam jak sie nazywam;-);-);-).
 
Alla, a nagrał Wam lekarz filmik z usg? Bo ja się wybieram w przyszłym tygodniu i ciekawa jestem czy już mi nagra. U mnie ostatnio nie było widać kto to taki.
 
A ja od 2 dni czuje sie jak w pierwszym trymestrze :crazy:
Wymioty i nudności wróciły, i strasznie spina mi brzuch - czasem no-spa mnie wybawia, ale czasem trzeba pocierpiec niestety

Za tydzień idę na USG mam nadzieje że maleństwo nie będzie tajemnicze i pokaże nam kim jest :)

Mam nadzieje, że to chłopiec bo cały czas (bezwiednie) mówie do niego w w rodzaju męskim :-D sama nie wiem dlaczego
Mam nadzieję że będzie Michałek
 
reklama
Also nie nagrał nam filmiku, bo na ostatniej wizycie jeszcze nie wiedziałam, ze jest taka możliwość;-). Powiedziałam M, ze w tym gabinecie jest sprzet do nagrywania, wiec na pewno na następną wizytę uzbroi się on we wszystkie potrzebne nosniki i poprosi lekarza o nagranie. Ja sie jakos krepuje, dla mnie najważniejsze zeby zobaczyc zdrowe Malenstwo, oczywiscie nagranie tez bym chciała:-):-):-).
 
Do góry