reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Łomatkoicórko! Dziewczyny, chyba pobiłyście rekord - od wczorajszego popołudnia mnie nie było, a tu się tyle napisało historii, że nadrobić ciężko... :szok::-D
Ale od początku - zrobiłam sobie karteczkę, żeby o niczym nie zapomnieć... ostatnio coraz częściej mi się zdarza.

Sheeppy - przeserdeczne dzięki za dopisanie mnie, jak zaczęłam czytać wieczorne posty, to się bałam że już będzie za późno i już nigdy Was nie znajdę na tym wątku zamkniętym :zawstydzona/y: No i cieszę się, kochana, że już lepiej się czujecie, Ty i Szymon Filip :-) A co do moderacji, to może niech się chętny sam zgłosi?

Jola466 - mamy ten sam problem, mnie też brakuje przyjaciółki. Strasznie. Z tym że ja mieszkam w Polsce, w swoim rodzinnym mieście... Moim najlepszym przyjacielem jest mój własny PM (Przyszły Mąż :) a gdy on jest w pracy lub wyjedzie, to nie mam do kogo otworzyć gęby :-(
Nie chce Was tu męczyć i się rozpisywać... po prostu tak wyszło.

Katarzynka83 - dzielna jesteś bardzo. To super, że wrzuciłaś na luz i się nie przejmujesz, jak zobaczą że takie komentarze spływają po Tobie jak po przysłowiowej kaczce, to się znudzą i docinki się skończą. Zresztą to już niedługo, przecież do rozwiązania nie będziesz pracować! :tak::-)

Okruszku - aż mi się cieplutko na sercu zrobiło. Po prostu... dziękuję!
A co do samochodziku, u nas tak samo - wczoraj czekałam cały dzień na kuriera z zamówioną chłodnicą... ogólnie jest zabawnie, bo zamiast latać i szukać prezentów, my latamy w poszukiwaniu części do samochodu...
Nie muszę już dodawać, że album jest super pomysłem. Ja na początku ciąży zaczęłam pisać taki mini-pamiętniczek, ale po "akcji z krwiakiem" kiedy bałam się, że poronię zarzuciłam pisanie. Żeby nie zapeszyć. Teraz mi szkoda. Zapisywałam tam różne pierdułki, rozmowy na temat imienia, wklejałam zdjęcia z usg... chyba do tego wrócę, przecież to dopiero półmetek i najpiękniejsze dopiero przed nami! :-)

Imagination - u mnie też będzie Maja... znaczy, oczywiście jeśli okaże się dziewczynką :-)

Kasica212, Ladygab - bidulki jesteście z tymi bólami... słyszałam, że tak się dzieje jak są słabe więzadła macicy, wtedy strasznie boli jak się rozciągają. Ja mam takie bóle wieczorami, w sumie nie wiem, czy można to nazwać bólem, raczej takim nieprzyjemnym rozciąganiem i rozpychaniem... brr! :baffled:

I jak zwykle pozdrowienia dla Wszystkich, Których Nie Wymieniłam z Imienia! :-)
 
reklama
Bazylia, dzięki za pomysł! Szymon Filip, dwa imiona i super pasują! :-):tak: już nie mam żadnego dylematu :-)
Ja też miałam dla dziewczynki Majeczka cudowne imię i bardzo bym chciała córunię Majunię :tak:
 
ale wy piszecie i piszecie. tylko wczoraj wieczorem poszłam a tu nagle tyle stron do przeczytania:-p
idziecie jak burza moje kochane:-)
ah ah ah hihii:-D ale już staram się jakoś nadążać dziś i więc piszę i melduję się że juz jestem i pozdrawiam was wszystkie gorąco. ja jutro mam mieć usg. mam nadzieję że dowiem się jakiej płci jest moje maleństwo.. ahh . tak bardzochciałabym już wiedzieć to;-)
 
ale wy piszecie i piszecie. tylko wczoraj wieczorem poszłam a tu nagle tyle stron do przeczytania:-p
idziecie jak burza moje kochane:-)
ah ah ah hihii:-D ale już staram się jakoś nadążać dziś i więc piszę i melduję się że juz jestem i pozdrawiam was wszystkie gorąco. ja jutro mam mieć usg. mam nadzieję że dowiem się jakiej płci jest moje maleństwo.. ahh . tak bardzochciałabym już wiedzieć to;-)
hehe, ja w pierwszej ciąży tak bardzo chciałam wiedzieć, że w końcu się nie dowiedziałam do porodu :-( ;-)
 
Czesc dziewczyny!
Ja tez jestem mamą majowa. Juz się kiedys Wam przedstawiałam ale od tamtego czasu nie napisałam nic tylko Was regularnie podczytuje. Nie odzywam sie, bo kazdy dzien ciąży jest dla mnie cudem i codziennie drżę o Malenstwo. Od początku moja ciąża jest zagrożona. Pierwsze Maleństwo straciłam pod koniec kwietnia, na grudzień miałabym termin:-:)-:)-(.Na początku tej ciąży byłam w szpitalu bo plamiłam co nie pozwoliło mi cieszyc się i beztrosko przechodzic ciąze.
Aha, nie napisałam, ze termin mam na 24 maja, wiec proszę o dopisanie do listy. Aha na ostatniej wizycie lekarz dopatrzył sie siusiaczka więc będzie mały Aleksander albo Kacper.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
witam o poranq, jak sie spalo???bo mi az za dobrze i z trudem sie zwleklam z lozka:-D

do lekarza z M chodzimy od samego poczatku razem, to jest w zasadzie jedyna rzecz ktora go najbardziej interesuje, popatrzec na usg, a pozatym to wykazuje srednie zainteresowanie tym co sie dzieje z dzidzia w kolejnych tygodniach. A jak cos uslyszy np ze herbaty nie powinnam pic to przez m-c go uswiadamialam ze bede pic herbate, albo uslyszal ze paluszki nie bo tluste to juz mi frytek nie wolno jesc...

a bole w dole brzucha mam potworne, ale to sa te wiezadla, rano jak wstaje to masakra, czasami jak zakluje to az sie zwine z bolu, a najgorzej jest jak sie nie wysiusiam na czas...
Hmm, ja tez mam takie bóle właśnie...myślałam ze coś się dzieje złego...bo nigdy wcześniej nic takiego nie miałam...:confused:Boli mnie zwłaszcza rano,poza tym jak siusiam...No nic, zdecydowałam sie dzis isc na usg (przełozyłam tydzień wcześniej) wiec upewnie sie czy wszytko jest ok.
Ja juz na poprzednim usg byłam z mężem (mimo, iż nie było jeszcze robione przez brzuch) i również polecam zabieranie facetów do lekarza! Mój mąż był bardzo podekscytowany i teraz też się bardzo cieszy że idzie ze mną!
Trzymajcie się dziś dziewczęta ciepło!
No i dajcie znać kiedy już ten wątek zamknięty zacznie działać :tak:
 
reklama
princesstopic- jak sie twoj maluszek dobrze ułoży to masz duże szanse w koncu to juz 19 tc., jak będziesz wiedziec to napisz nam :), ja ide 15.12 i to bedzie moj 17 tc, i tez mam ogromna nadzieję, ze dowiem się co będzie :)
 
Do góry