reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

witam o poranq, jak sie spalo???bo mi az za dobrze i z trudem sie zwleklam z lozka:-D

do lekarza z M chodzimy od samego poczatku razem, to jest w zasadzie jedyna rzecz ktora go najbardziej interesuje, popatrzec na usg, a pozatym to wykazuje srednie zainteresowanie tym co sie dzieje z dzidzia w kolejnych tygodniach. A jak cos uslyszy np ze herbaty nie powinnam pic to przez m-c go uswiadamialam ze bede pic herbate, albo uslyszal ze paluszki nie bo tluste to juz mi frytek nie wolno jesc...

a bole w dole brzucha mam potworne, ale to sa te wiezadla, rano jak wstaje to masakra, czasami jak zakluje to az sie zwine z bolu, a najgorzej jest jak sie nie wysiusiam na czas...
 
reklama
A u mnie w przychodni super lux jest 3d ale mój lekarz nie ma go w swoim gabinecie, a tamten jest ciagle zajęty ( on tak naprawdę dla radiologów itp. jest potrzebny). Poza tym mój lekarz chyba średnio jest przeszkolony w tym aparacie, nie umie nagrywać itd.
Może umówię sie gdzie indziej na 3d tylko czy to potrzebne mi do czegoś?

misza my sobie darowaliśmy 3D czy 4D, uważamy to za zbędny wydatek za kasę którą na to byśmy wydali wolimy kupić coś maleństwu
 
Cześc dziewczynki!!!
Ale się rozpisałyście:-D Ale to bardzo dobrze bo lubie Was czytać. Witam wszystkie nowe Mamuśki.
My dzisiaj mamy znowu przymusowe siedzenie w domku. Wczoraj niepotrzebnie wysłałam synka do szkoły i niestety bardziej sie przeziębił. Nie wiem czy w tym tygodniu jeszcze pójdzie. Troche szkoda bo w piątek ma dyskoteke :-) i próbe do przedstawienia. Ale zdrówko najważniejsze.
Także dzisiaj leniu****emy na całego.
Kasica212- ciesze się, że juz Ci lepiej. Ja jak najbardziej jestem za tym żebyś została moderatorem bo jesteś jedną z najbardziej udzielających sie forumowiczek :tak:
Sheepy- dziękuje za dopisanie mnie do listy zamknietego forum. Mam nadzieję, ze już wszystko u Ciebie ok i że teraz bedzie tylko lepiej.
Okruszku- super masz pomysł na książeczke i kocyk dla dzidziusia. Na pewno to będzie super pamiątka. Mój synek strasznie lubi oglądać swoja książeczke (niestety kupną). Jeśli chodzi o USG to prawdopodobnie bedą to moje 2 ostatnie. Jak wiesz mieszkamy w Anglii i niestety nie jestem zbyt dobrze nastawiona do tutejszej służby zdrowia. Zeszłe USG miałam bardzo szybkie. Praktycznie zrobiono tylko pomiary a nie obejrzano dokładnie maluszka. Nastepne badanie mam w Polsce u swojego ginekologa, i na pewno będę spokojniejsza jak on zobaczy co i jak. A ostatnie USG mam w Anglii. Będzie to tzw. połówkowe
i raczej ostatnie tutaj. Potem robia jedynie jeżeli coś jest nie tak.
A do Polski już do porodu sie nie wybieram także musze się na tej wizycie dokładnie przebadać.
Ale nagryzmoliłam.
Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia:happy2:
 
Cześć Dziewczyny :) Ja też żadko się udzielam, ale czytam to forum już dość długo, niestety przez to, że jest ogólnie dostępne trochę się krępuje pisać :) Mam termin na 16 maj , to jest moja 3 ciąża, niestety pierwszą poroniłam, później urodził się synuś prawie 3 letni Adrianek i teraz czekam na majową niespodziankę :) Jeżeli mnie przyjmiecie do swojego grona będzie mi bardzo miło :) I tym razem na pewno będę często pisać :)
 
reklama
Do góry