reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
imagination- ja idę na usg 15.12, i ide z mężem, bedzie to jego pierwszy raz, więc sama nie wiem jak to będzie :). Wiesz to zupełenie co innego oglądać wydruk z usg, a byc i widzieć na zywo i słyszeć serduszko, to chyba każdego rozkleja :rofl2:
Bardzo się cieszę, ze idziemy razem ja jestem na chorobowym , więc nie mam problemu z wizytami bo mam je zazwyczaj przedpołudniem, ale mój mąż pracuje, więc z tej okazji musiał wziąśc wolne! No i liczę na to, ze poznamy płeć dzidziusia, ale by było szcześcia przed samymi świętami.......
 
u mnie też jest on dużym prawdopodobieństwem a luteinę kazali mi odstawić
ja mam cały czas brać, mimo iż wszystko jest wporzo i ani nie plamię, ani nic... ale mój lekarz woli dmuchać na zimnę:tak: A skoro nie zaszkodzi, to może pomoże :tak:
A Twój lekarz widocznie nie widzi konieczności dalszego przyjmowania leków, skoro nic się nie dzieje, to po co ;-)
imagination- ja idę na usg 15.12, i ide z mężem, bedzie to jego pierwszy raz, więc sama nie wiem jak to będzie :). Wiesz to zupełenie co innego oglądać wydruk z usg, a byc i widzieć na zywo i słyszeć serduszko, to chyba każdego rozkleja :rofl2:
Bardzo się cieszę, ze idziemy razem ja jestem na chorobowym , więc nie mam problemu z wizytami bo mam je zazwyczaj przedpołudniem, ale mój mąż pracuje, więc z tej okazji musiał wziąśc wolne! No i liczę na to, ze poznamy płeć dzidziusia, ale by było szcześcia przed samymi świętami.......

Ja mam swojego lekarza w rodzinnej miejscowości, a mieszkamy obecnie w Łodzi, więc dojeżdżam. Wizyty mam zazwyczaj w poniedziałki po 15. Mój też wziąć musi wolne. A ze 6.01. ma urodzinki, to zarazem chcę mu zrobić prezent, niech zobaczy co 'zmajstrował' i wreszcie moze dotrze do niego, ze już mamy dziecko, a nie tak jak on twierdzi, ze 'nie mamy, bo nie płacze, tylko jest w brzuchu':dry:
 
Ostatnia edycja:
kasica212- ale masz fajnie, ja nie mam tak dobrze, no ale rozumiem mojego męża, w koncu musi chodzic do pracy. Ale w styczniu chcemy razem jechać do gdanska, moj M. ma problemy z żołądkiem i dostaliśmy namiar na dobrego specjaliste i bedzie mial robioną gastroskopie , i może od razu w gdańsku zrobimy 3d wizyta kosztuje 120 zł, a skoro już będziemy to lepiej zrobić to u dobrego specjalisty i na dobrym sprzęcie :)
 
mój nie pozwala byc tatusiowi przy usg... ale nagrywam płyty więc każdy może obejrzeć dokładnie to, co ja widzę na badaniu :-)
U mnie niestety nie nagrywają na płytce, więc może pozwoli być ojcu dziecka przy badaniu, w końcu co to za różnica? Usiądzie sobie z boku i będzie patrzył. Wnerwię się, jak Go nie wpuszczą, a tylko po to bierze wolne :angry: i będzie ze mną ślęczał w kolejce, bo po usg mam normalna wizytę... i jeszcze tego samego wieczora będzie musiał wrócić do Łodzi, by rano iść do pracy... Mam nadzieję, ze problemów nie będzie :tak:
 
reklama
Do góry