reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hej
Sheepy dzieki za wpisanie na liste do forum zamknietego!!
wielkie buzka i fajnie ze wszytsko ok u maluszka......moj z kolei sie tak rozkopal dzis ....caly dzien bylam na zajeciech i non stop...z rodzicami na kolcaji i caly czas sie wiercil i teraz rowniez to takie slodkie ;-)kochany maluszek!!!!!
nie wiem jaka plec czekam do 8 stycznia
wielkie buzka pozdrawiam
 
reklama
Sheepy - czy mogłabyś i mnie dodać do wątku zamkniętego. Nie udzielam się często, ale jestem z Wami na bieżąco. Może przy wątku zamknięty będę bardziej aktywna, bo jak Ty boję się, że jest czytany przez osoby niepowołane.
 
Noc minęła spokojnie bez ekscesów. Wczoraj miałam wzdęcie takie porządne, ale na bąkach się skończyło - czasami potrafi być gorzej ;-)

Dziś postanowiłam za dużo się nie przemęczać, zrobię tylko obiad a reszta niech radzi sobie sama ;-) będzie nie posprzątane, chyba jeden dzień przeżyją
 
Całe życie marzyłam, ze jak będę w ciąży i poszłabym na zwolnienie to pójde na kurs kroju i szycia. Marzę o tym od lat i co? i nie ma!! Nie ma takich kursów już.
Spełniam się narazie w gotowaniu, ale mój mąż je w pracy więc to żadna radość gotowac dla siebie. No ale muszę, bo mi ta hemoglobina lekko spadła i musze trochę więcej mięsa wcinać i innych rzeczy.

Misza ja od stycznia kupuje sobie książkę nauki szydełkowania, może uda mi się zrobić coś dla malucha, i jeszcze od stycznia przywiozą mi kosz na bieliznę do którego będę chciała uszyć okrycie (spód, ochraniacze itd.) będę miała zajęcie;-)
 
dziewczyny jesteście nie samowite, siedze i czytam ten watek i konca nie widac hahah jeny ile tu nadrukowałyście, przy waszych potencjałach to człowiek musiałaby siedzieć tu 24 na dobę. Teraz ten watek to jak książka " Wielkie szczescia i małe rozterki majowych mamusiek":-p,
pozdrawiam wszystkie mamusie :)
no i jak tam samopoczucie ?
sheeppy- wszytskie juz pisały , ja nie zdążyłam cieszę się , ze wszystko wporządku u ciebie i maluszka
 
reklama
Hej dziewczynki, dołączyłam do Was już dawno, napisałam zaledwie kilka postów, ale podczytuję Was na bierząco. Też jestem przyszłą mamą majową i termin mam na 26.maja :-) 5 stycznia mam usg i liczę na to, ze poznamy płeć i zgodnie z moja intuicją będzie to dziewczynka - Maja :-)

No z imieniem to my mamy dosc wielki dylemat, jakos nie potrafimy dojsc do porozumienia z M w tej sprawie :dry: Jak mnie sie jakies podoba, to jemu nie i na odwrot :rolleyes2: No i jeszcze co mi powiedzial, ze jak to jest chlopzyk to bedzie Tomek ha no i bede miala dwoch Tomaszkow w domu :-p
Jeśli u mnie będzie chłopiec, to też będę mieć w domu dwóch Tomków:-) Mój się uparł na to imię i ja nie mam nic do gadania:-) Tomasz Junior będzie:-)
mnie coś zaczął brzuch pobolewać paskudnie, wogóle popołudniu było mi słabo :-( mój M zastanawia się czy rano nie zabrać mnie na usg abym się troszkę uspokoiła, zobaczymy jak potoczy się nocka, ale coś czuje że nie ciekawie, a no-spe już brałam i nie pomogło za wiele :-(
Mykam spać
Mnie też często boli, jakby się coś tam rozciągało, ale ból jest czasem bardzo silny, aż z łóżka schodzę podtrzymujac brzuch... Po nospie nie zawsze przechodzi... Gin. powiedział mi, że to nic groźnego i mam wrazie czego brać nospę. Poza tym jestem na Duphastonie z uwagi na mozliwość konfliktu serologicznego...:dry:

mójM był dzisiaj ze mną na usg jak macie możliwość to zabierajcie ich ze sobą :-D
Mój T. idzie ze mną na najbliższe, o ile nic nie pokrzyżuje nam planów... Mam nadzieję, ze Go wpuszczą, bo pozabijam:-) Ciekawe jak On to przeżyje, bo nie czuje, ze będzie ojcem... a to trochę boli...:-(

Jeśli nie macie nic przeciwko, miło byłoby mi gdybym znalazła się w zamknietym forum:happy2: A Sheepy na moderatora chyba najbardziej się nadaje:tak::tak::tak:
Pozdrowionka :-)
 
Do góry