reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Mój synek urodził sie mierząc 55cm i wszystkie ubranka na 56 były dużo zaduże. A co inna marka inna rozmiarówka niestety. Pocieszający jest fakt ,że dzieciątko rośnie jak na drożdżach i czasami nie zdązy sie wielu rzeczy założyć, i nie warto robić potężnych zakupów. Ja osobiście na okrągło korzystałam z bodów najlepiej na początek zapinanych na tak zwaną koperte i na to zakładałam pajaca zapinanego od przodu z góry na dół.Albo na body śpioszki koniecznie z rozpinanym kroczem i na zatrzaski by łatwiej było sie dobrać do pampersa- bo ja skolei miałam do 3 miesiąca kupkę co karmienie średnio co 2-3 h jak sobie przypomne to teraz sie śmieje ale czasami to na wpół śpiąco sie to robiło
 
Witam Cie Paula 7. Ja obecnie mieszkam w Stamford kolo Londynu, ale tu przeprowadzilismy sie w kwietniu tego roku. A wczesniej 6lat mieszkalismy w Szkocji- i tam bylismy szczesliwi- a tutaj to same nieszczescia.:no:
 
Witajcie!
Ja również jestem mamą majową :-) Mam termin na 14 maja.Już jakiś czas Was podczytuje ale jak do tej pory zbierałam się na odwagę aby się odezwać.
Będzie mi niezmiernie miło jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona
 
Ja mam termin dokladnie na 25 kwietni, ale z tego wzgledu ze tak jak pisalam nie mam tu rzadnych znajomych, to podczytuje niektore wybrane watki- w mamach kwietniowych nigdy sie nie udzielalm bo tam nie ma jakiejs takiej wiezi miedzy dziewczynami ja tu u was- ale jezeli uznacie ze ja tu za pozno sie udzielam to zrozumie to.
 
Cieszę się, że mnie też wciągnęłyście na listę :). Mam nadzieję, że jak forum będzie zamknięte to tak samo będzie się na nie wchodzi? W razie czego dajcie znać.
 
przecież będziemy się też udzielać cały czas tutaj, forum zamknięte wyskakuje chyba w dziale "związki rodzinne" myslę żeby tam wstawiać nasze fotki no i pisać na te trochę poważniejsze tematy.. ja już pisałam, ktoś czyta wszystko to co piszę, i na tym korzysta a nie powinien :no:
 
reklama
anma- wtam goraco!!! na naszym forum!!!
jola446- no to nie ciekawie ja juz nie chce sie przeprowadzac a mieszkam tu juz 3lata i jest mi dobrze...
 
Do góry