reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Sheppy ja też proszę o dopisanie mnie do wątku
Zrobie tak jak mówicie kupie z 3 pary śpiochów małych a resztę w rozmiarze 62 tak jak w bluzeczkach to będzie można jak coś rękawki podwinąć
 
reklama
No własnie jak to jest z tymi ciuszkami ... ja na początku kupowałam większość ubranek 56, ale teraz myślę, że to jednak malutkie ... i ubranek o takim rozmiarze potrzebuje dość mało?! Ja sama przy urodzeniu miałam 56 cm. Teraz kupuje ubranka 62. ale tez postanowiłam, że dużo już ich nie kupię ...
A co do forum, ja też nie odpisuje na każdy post, ale niemalże każdy czytam! Bardzo mnie interesuje co dzieje się u każdej z nas i wiem, że zawsze mogę o coś zapytać, w razie potrzeby.
A teraz specalnie weszłam na forum, żeby sprawdzić co tam u Sheepy, bo też bardzo się martwię! Sheepy mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku!!
Pozdrawiam
 
Witam :-)
Przyznaję bez bicia, że od początku podczytuję ten wątek, gdyż sama jestem również majową mamą :tak: Mam termin na 17 maja wg OM, a z USG wychodzi wcześniej parę dni. Jak widać w mojej sygnaturce mam już 3,5 letniego szkraba :blink: Do tej pory napisałam u Was tylko raz, podpowiadając Isabeli w sprawie wózka. Mam bardzo ograniczone zaufanie do otwartych for, raz będąc na Noworodku mieliśmy z dziewczynami do czynienia z "trollem" i od tamtej pory unikam takich jawnych "rozmów". Dlatego bardzo chętnie przyłączę się do Was w zamkniętym już wątku, gdzie bez obaw można sobie "pogawędzić" ;-) Jeśli oczywiście mnie przyjmiecie do swego grona :-p
Sheepy to był świetny pomysł, a na moda proponuję osobę, która nie ma problemów z dostępem do neta i jest na wątku przynajmniej raz dziennie :tak: To taka mała podpowiedź.
Tymczasem pozdrawiam wszystkie brzuchatki i mam nadzieję, że już niedługo spotakmy się w bardziej kameralnym gronie :-)
 
Sheeppy, myślę że na listę najlepiej będzie wpisać osoby z tego wątku ew z listy majówek, chociaż nie wiem czy każdy się tam zgłosił :confused:
W takim razie czekam aż nowy wątek zacznie działać. :tak:
 
Czesc dziewczyny! Ja udzielilam sie w mamach majowych chyba tylko dwa razy. Bylo to na samym poczatku jak tylko odnalazlam to forum.
Mam date porodu na koniec kwietnia- i tak po trochu wszedzie sie wpisuje. Oczekuje blizniakow i znam sie z LILiann z watku kwietniowe blizniaki.
Mnie niestety tez spotkalo duzo przykrosci w tym roku, a pozatym z ciaza tez mam caly czas jakies problemy. Niestety mieszkam w UK i nie mam tu rzadnej rodzinki, anbi znajomych. Tylko jacys pseudo- przyjaciele- a same wiecie jak to z takimi bywa. Nie zdarze wam opisac calej mojej sytuacji- bo podczytalam ze chcecie zamknac swoj wate- no chyba ze moge byc na liscie. Ja spedzam teraz caly moj czas w domu- nie moge juz pracowac- bo okazalo sie ze cos jest nie tak z jedna z moich coreczek. Jutro wlasnie mam nastepny scan- no i tak sie strasznie denerwuje.
Podczytuje juz was od jakiegos miesiaca no i to co niektorym sie przytrafia to az ciarki przechodza po plecach.
Sheepy- naprawde cie podziwiam za twoja wole walki:tak:- nie dawaj sie- masz slicznego synusia no i drugiego w drodze i nawet sobie nie wyobrazasz co jabym dala zeby moje blizniaki byly zdrowe. Ja trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieje ze wszystko powolutku sie u ciebie ulozy. A ludzi zlych na swiecie jest baaardzo duuuzo- ja sama sie o tym przekonalam:no::szok:.
Innym dziewczynom zycze jak najwiekszych sil do zmagan z naszymi przypadlosciami i niepowodzeniami.
Jezeli wyrazacie zgode na to zebym do was dolaczyla to napisze cos wiecej:happy:.
 
reklama
jola446- witam cie serdecznie ja tez mieszkam w UK a gdzie dokladnie...bo ja w pol.irlandii pozdrawiam goraco i zycze duzo zdrowka dla ciebie i malenstw...
 
Do góry