reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
ok, uzupełnię listę, tylko wybierzmy moderatora bo chciałam dziś ją wysłać może od razu nam otworzą to forum :-)
jak pominęłam kogoś to przepraszam, tyle tu osób że mogłam przypadkiem pominąć, ale zawsze można dopisać :tak:
teraz idę myć Nikusia bo już jego pora :-)
 
przecież będziemy się też udzielać cały czas tutaj, forum zamknięte wyskakuje chyba w dziale "związki rodzinne" myslę żeby tam wstawiać nasze fotki no i pisać na te trochę poważniejsze tematy.. ja już pisałam, ktoś czyta wszystko to co piszę, i na tym korzysta a nie powinien :no:

czyli gdzie bedzie mozna znalezc watek zamkniety????
 
sheeppy- i tu masz racje byle osoby czytaja nasze posty... to cos okropnego bo nie mozna sie tak do konca zwierzyc z problemow... dobry ten twoj pomysl...super... w 100%
 
Jola466 -miałam podobną sytuację jak mieszkałam w UK Pseudo przyjaciele z ktorymi mieszkałam z wtedy jeszcze chłopakiem tak dawali w cztery literki że postanowiłam wrócić do polski zero przyjaciół od serca tylko cios za ciosem .Ciężko było wynająć coś odpowiedniego dla nas i przede wszystkim maleństwa i postanowiliśmy wrócić do polski. Cieszę sie ze tak stało
Ale ty masz nas i na nas zawsze mozesz liczyć- mamuski i przyszłe mamusie
Paula 7 gdzie konkretnie mieszkasz w Irlandii pół.
 
Ostatnia edycja:
Ja obecnie w Stamford pod Londynem, ale juz sama nie wiem co zrobic bo chyba jednak po urodzeniu blizniakow wrocimy do Polski. Bo jakos nie wyobrazam sobie bycia tu z dzieciaczkam bez najblizszej rodzinki:no:
 
paula7,dziękuje za powitanie:-) .Troche mi glupio,ze tak dlugo zwlekalam ale myslalam,ze juz wszystkie tak bardzo się ze sobą zżylyscie,że nie chciałam byc intruzem.
Muszę sie pochwalic,ze bede podwójna majowa mausia.Moja starsza córke-ma 9,5 roku urodziłam również w maju:-)
 
reklama
Do góry