reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ja też mam problem z prezentem dla synka. Na pewno kupie jakąś książeczke. Myślałam o książce "Dzieci z Bullerbyn" ale nie wiem czy nie jest jeszcze za mały. Ta książeczka to tak bardziej dla mnie, bo strasznie ją w dzieciństwie lubiłam i chętnie jeszcze raz przeczytam. Może kupie jeszcze jakąś gre lub właśnie laptopa. Wprawadzie synek juz ma jednego ale troche jeszcze dla niego za trudny. Wolałabym takiego z nauką literek i cyfr.

Aniu a czytałaś kiedyś "Przygody Mikołajka" szczerze powiem, że poleciłabym tę książkę każdemu...i dużemu i małemu. Moja przyjaciółka czytała tę książkę swojemu synkowi jak miał niecałe 4 latka to mówiła, że śmiał się w głos z fabuły. My z M też sobie czytaliśmy i też pękaliśmy ze śmiechu. :-D Opowiadania są ciekawe, uczące dobrego zachowania i bardzo pogodnie i śmieszne...polecam gorąco :tak: A książke - "Dzieci z Bullerbyn" kupisz mu jak będzie starszy. A tak w ogóle to ile Twój synek ma lat?:-)
Mikołajek, Przygody Mikołajka Sempe, Goscinny (478313508) - Aukcje internetowe Allegro
tu jest na allegro wszystko, co do tej pory wyszło. Jak powiększysz obrazek, to te dwie z brzegu od prawej są bardzo grube :-) i na pewno nadają się na prezent pod choinkę :-) każda z nich.
Dziękuje Okruszku za podpowiedź. Chyba kupie i Mikołajka i Dzieci z Bullerbyn. Najwyżej sama przeczytam :-) W poprzedniej ciąży dla zrelaksowania się przeczytałam całą serie Ani z Zielonego Wzgórza.:tak:To też moje ukochane książki. A mój synek ma 5 lat.
Właśnie sobie pomyslałam, że za rok będziemy myśleć co tu kupić ok. 7 miesięcznemu maluszkowi. Ale fajnie :-D
 
Ankzoc dzięki za info - bardzo fajny ten programik:tak:
Od kilku dni męczy mnie potworny ból głowy. Przeziębienie prawie minęło,ale ta głowa to jakiś koszmar. Póki co próbowałam apap 1tabletkę na dobe, ale to nic nie daje. Co Wy stosujecie?
 
hej dziewczyny, na tvn style leci fajny programik Mamo to ja codziennie o 13.30 polecam- własnie oglądam
Ja też często oglądam ten program. Bardzo fajny i dużo przydatnych informacji. Z tego co wiem prowadząca napisała książke o ciąży i pielęgnacji malucha. Myśle, że może być ciekawa. Jak będę w Polsce to pójde do księgarni i jeśli będzie wydawawać się fajna to kupie.
 
Dziewczyny muszę się wygadać :-:)angry: Naświetle wam trochę historie u mnie w domu bo właśnie zapadła decyzja że święta robię ja a mojej mamie najwyżej wkręcimy, że lekarz kazał być w domu
Mój ojciec od prawie 8 lat ma babsko, chrzestną mojej najmłodszej. Kilka razy do roku mówi, że kończy z tym definitywnie i tak było po moim ślubie jednak moja mama wczoraj na bilingu domowym dopatrzyła się, że od dnia ślubu dwa trzy razy dziennie do niej wydzwaniał, nie powiem w domu się zmieniło na duży plus, ale widać on chciał złapać dwie sroczki i nie wie o co nam chodzi. Wścieka się gdy moja mama coś odkryje lub jacyś życzliwi ludzie nam doniosą, że gdzieś ich razem widzieli. Tak też było wczoraj po naszej wizycie gdy mama zajrzała w biling, zaczęła się kłótnia że to mamy winna bo o co jej chodzi bo on nic takiego nie zrobił, że pare razy zadzwonił. To mama jest taka, siaka i owaka, że go sprawdza - tragedia.

Z siostrą postanowiłyśmy, że zrobimy wigilie u nas bo znając mame to będzie wahać się 23 grudnia co robić. A ja sobie nie wyobrażam usiąść z ojcem do jednego stołu.

rozpisałam się, ale musiałam to z siebie wyrzucić
 
annvici- kobietko nie bierz tego świństwa mówią, że te wszytskie leki przeciwbólowe typu apap, ibuprom itd nie są wskazane w ciąży. Co do tego bólu rozumiem cię doskonale też mi dokucza, ale na początku jest on związane ze zmianami hormonalnymi. Wiesz ja to staram się codziennie dotleniać, a przed snem otwieram sobie okno, albo może jakiś okład zimny. A co do tabletek to bezpieczniej wziąść doraznie paracetamol
A co do programiku mamo to ja to jest naprawdę super, leci codziennie i warto go oglądać mają super porady :)
 
Ostatnia edycja:
Ania1812- kobietko nie bierz tego świństwa mówią, że te wszytskie leki przeciwbólowe typu apap, ibuprom itd nie są wskazane w ciąży. Co do tego bólu rozumiem cię doskonale też mi dokucza, ale na początku jest on związane ze zmianami hormonalnymi. Wiesz ja to staram się codziennie dotleniać, a przed snem otwieram sobie okno, albo może jakiś okład zimny. A co do tabletek to bezpieczniej wziąść doraznie paracetamol
A co do programiku mamo to ja to jest naprawdę super, leci codziennie i warto go oglądać mają super porady :)
Ale ja nic nie biore :rofl2: Czuje się bardzo dobrze:-)
Pozdrawiam
 
reklama
kasica212- faktycznie twoja sytuacja w domu jest nie ciekawa i jak tak czytam to chyba w każdym domu jest zawsze coś nie tak. Przykre , że tak się dzieje na tym świecie. Ja chciałabym stwożyć dom pełen miłosci , ciepła i radości bo u mnie też nie było kolorowo, i nie chciałabym żeby moje dziecko to przechodziło!
Ale nigdy nie wiadomo co cię w życiu czeka. Pewnie za wiele już twoim rodzicom nie pomożesz skoro twój tata nie potrafi tego zrozumieć, ale możesz sama dla swojej rodziny stwożyć miłą, ciepłą atmosferę. I zrób święta u siebie :) takie o jakich marzysz:-)
 
Do góry