reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

a może barometr, taki co pokazuje pogodę, cisnienie, zegar :) są drewniane i takie elektoroniczne

barometr juz im dalismy, taki z wychodzacym chlopem lub baba,

a co do zegaru, to wlasnie nie widzlam w zadnym markecie we wro- a ze wzgledu na przeprowadzke zwiedzilam 90% sklepow we wro, moze pokrece sie po jakis innego typu sklepach :happy:
 
reklama
gdzie kupiliście taki barometr??? Szukam czegoś takiego od kilku lat z właśnie z chłopem i babą i nigdzie nie mogę znaleźć:confused:

a może u zegarmistrza poszukaj zegarów?
 
a w karpaczu pelno tych barometrow:)
a jak bede miala wolny wekend to poszukam sklepow typu mydlo i powidlo i moze cos sie tam znajdzie ciekawego.
Uciekam do apteki po termometr potem do lekarza a w miedzy czasie musze zawiezc chlopa do pracy po laptopa- bo mu za ciezko bedzie go niesc przez te 2 ulice:happy2:
 
my już większość prezentów mamy Zostały nam do kupienia prezenty dla dwóch osób ale to tylko wejście do Empiku, bo im to nic innego jak książki. Reszta dostanie praktyczne prezenty w stylu kosmetyków, szlafroka, biżuterii i witamin Nie chciało nam się wymyślać i z tym, że też odkładamy na remont i na jakieś wielkie wydatki nie możemy sobie pozwolić
 
my też już mamy róg w pokoju przygotowany na choinkę - jedyne miejsce w całym mieszkaniu gdzie drzewko się zmieści
My planujemy kupić drzewko między 18 a 21

Kurcze wzięło mnie na buraczki, właśnie sobie gotuje ;-) a teraz zajadam się serkiem czekoladowym mniam
 
Ja też mam problem z prezentem dla synka. Na pewno kupie jakąś książeczke. Myślałam o książce "Dzieci z Bullerbyn" ale nie wiem czy nie jest jeszcze za mały. Ta książeczka to tak bardziej dla mnie, bo strasznie ją w dzieciństwie lubiłam i chętnie jeszcze raz przeczytam. Może kupie jeszcze jakąś gre lub właśnie laptopa. Wprawadzie synek juz ma jednego ale troche jeszcze dla niego za trudny. Wolałabym takiego z nauką literek i cyfr.

Aniu a czytałaś kiedyś "Przygody Mikołajka" szczerze powiem, że poleciłabym tę książkę każdemu...i dużemu i małemu. Moja przyjaciółka czytała tę książkę swojemu synkowi jak miał niecałe 4 latka to mówiła, że śmiał się w głos z fabuły. My z M też sobie czytaliśmy i też pękaliśmy ze śmiechu. :-D Opowiadania są ciekawe, uczące dobrego zachowania i bardzo pogodnie i śmieszne...polecam gorąco :tak: A książke - "Dzieci z Bullerbyn" kupisz mu jak będzie starszy. A tak w ogóle to ile Twój synek ma lat?:-)
Mikołajek, Przygody Mikołajka Sempe, Goscinny (478313508) - Aukcje internetowe Allegro
tu jest na allegro wszystko, co do tej pory wyszło. Jak powiększysz obrazek, to te dwie z brzegu od prawej są bardzo grube :-) i na pewno nadają się na prezent pod choinkę :-) każda z nich.
 
Czesc dziewczyny
U mnie nie ciekawie bylam w piatek u poloznej i stwierdzila ze mam thalasomie-niedokrwistosc sierpowata czy cos podobnego.Zmartwilo mnie to bo te badabnia robilam jakies 7 tygodni temu i jak dzwonilam po wyniki to podobno byly prawidlowe a nie byly pani sie pomylila.Brak zelaza powoduje rozczep kregoslupa i zmiany w mozgu.Teraz przez nastepne miesiace bede myslec czy mam zdrowe dziecko.Czy slyszalyscie o tej chorobie martwie sie bardzo:-(
 
ewela-83 to co przeczytałam o niedokrwistości sierpowatej mną wstrząsnęło :szok:
to chyba ogólnie strasznie niebezpieczna choroba i dziwne, że stwierdzili ją po jednym zwykłym badaniu.. Ja bym na Twoim miejscu leciała do najlepszego lekarza i powtórzyła dokładnie badania. Trzymam kciuki, musi być dobrze:tak:
 
reklama
ewela-83- moja koleżnka przez całą ciążę miała niedobór żelaza, wiec jadła wszystko co moglo jej tego żelaza dostarczyć z tego co wiem to właśnie mięso takie jak wątróbka, białe mięso, tłuste ryby, szpinak, brokuły, i wszytsko to najlepiej przyjmować z witaminą c. lub sokiem z grapefriuta bo pomaga wchłaniać żelazo. Wiec kochana nie martw się na zapas bo nerwy szkodzą twojemu dzidziusiow , a dla pocieszenia powiem ci że urodziła zdrową dziewczynkę, ma już 4 latka i rozwija się prawidłowo :)
 
Do góry