reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ja na badanie USG wybieram się 16.12 :-)
Razem z mężem oraz córcią żeby wreszcie zobaczyli nasze maleństwo
bo tylko jak na razie na zdj. ją widzieli
Córcia juz się nie może doczekać

Co do szału przedświątecznego to mam problem co kupić córci
żeby się tym bawiła a nie do kąta rzuciła

No i przeraza mnie te gotowanie i stanie w kuchni ....:wściekła/y: i robienie tych pyszniści na które wcale nie mam ochoty, ale inni ich pragną więc czego to się nie robi dla swoich ukochanych :-)
swięta spdzamy razem z mężem i córcią no i jeszcze z kruszynka w brzuszku :)
 
reklama
iwona100na- a ja na święta wybieram się do rodziców najpierw idziemy do moich a później na 19 do tesciów, więc będziemy się objadać podwójnie hahahha. A ile twoja córcia ma lat, może pomogę ci z tym prezentem?? mam w rodzinie trochę urwisów wiec wiem z czego sie najbardziej cieszyli....
 
ja mojej chrzesnicy rok temu na święta kupila taką grę uratuj pingwina
SUPER GRA DLA TWOJEGO DZIECKA URATUJ PINGWINA - Świstak darmowe aukcje internetowe
gra jest naprawdę świetna dla dzieciaczków, mała ciągle chciała grać w tę grę :)
lub jakies inne gry Trefl - Strona główna - Katalog produktów tu są bardzo fajne. Przynajmniej dziecko nie znudzi się tak szybko jak kolejna lalką lub kucykiem ponny! A przy tym może spędzić czas z rodzicami i świetnie sie bawić. W tym roku też kupiłam małej grę bajkowe kalambury ale one są od 6 r,
na urodziny rok temu tj na 5 lat dostała laptopa edukacyjnego, też polecam naprawdę super, potrafi już wszytskie literki i chetnie się na nim uczy!
 
Ostatnia edycja:
a my co do świąt jeszcze myślimy. Wczoraj moim rodzicom zrobiliśmy niespodziankę i podjechaliśmy z bratem na kawę ;-) Wydaje się tam, że wszystko ok, czekamy na decyzje lekarza po odbiorze wyników za tydzień. Jeśli nie będzie przeciwwskazań to morze pojedziemy, bo pichcić jakoś zbytnio mi się nie podoba i jeszcze mamy babcie jeśli powie, że nie jedzie to napewno jej samej też nie zostawimy
Oj trudny wybór :baffled: a 100% decyzja zapadnie pewnie dopiero 21
 
myślę, że ta gra to naprwdę dobry wybór tymbardziej, ze pewnie lalek misiów itp zabawek ma juz pewnie pełno :)
a jedna gra rozwija...... no chyba ,że jeszcze nie ma tego laptopa to także polecam. Naprawdę wiki, to tak się nim zachwyciła bo uczy wszystkich literek, wymowy, do tego np mówi proszę znaleść na klawiaturze taką literke, jak komputerek pokazał na ekranie, póżniej pokazuje pisownie małej i dużej literki, uczy też cyferek, różnych słow ma gierki, naukę nutek itd. Więc zajęcie jest dla dziecka nie samowite i pamietam że w tamtym roku dawalam za niego chyba 100 zł :)
 
Kasica 212 rzeczywiście macie dylemat z tymi świętami, nie zazdroszczę...i zdrowiej tu szybko...nie daj się....:nerd::tak:

My z M jedziemy na święta do jego mamy, jak co roku. :-) W moim domu zwykle te wigilie są mało świąteczne....tylko obżarstwo i telewizja. Tam jest inaczej....rodzinnie...:-D:-D Dlatego bardzo się cieszę. Jedynie boję się podróży, bo aż do Radomia...a z Koszalina, to kawałek drogi. :baffled: Lekarz oczywiście przy każdej wizycie powtarza, abym nie planowała podróży....:-( ale ja nie chcę tu zostać. czuję się bardzo dobrze i czekam na te święta od roku ... Pojedziemy mimo wszystko...mam nadzieję, że nic się nie stanie. :zawstydzona/y: Prezenty będę robić sama, bo nie mamy kasy...:-( więc nie poszaleję w te święta.


Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życzę milutkiego dnia :-):-)
 
Laptopika juz ma :-)
Moja córcia miała opóźnioną mowe - zaczęła mówic dopiero jak skończyła 2 latka - (tyle czasu czekałam na to upragnione słowo MAMA :-)
i kupilismy jej laptopika do nauki mowy
Wymowy to raczej nie, ponieważ taki laptopik uczy wymawiania niektórych liter w sposób nieprawidłowy

W każdym bądz razie laptopika ma
 
reklama
tak racja co do wymowy literek to nie którefaktycznie zamiast mowic b to mowi be, p jest pe, także to jest mylne dla dziecka. Ale skoro mała już ma laptopa to gra na pewno ją ucieszy a jak lubi kucyki ponny to będzie zachwycona. Nasza to jest maniaczka ponny!
 
Do góry