reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witam

Okruszku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!duzo zdrowka, pieniazkow, spelnienia wszystkich marzen i oczywiscie aby twoje malenstwo roslo zdrowo i zebys miala z niego jak najwieksza pocieche. A teraz szczegolnie tego zebys jak najszybciej poczula ruchy:rofl2::-D:tak:Wszystkiego naj naj:)

Ula_28 gratuluje synusia:-)i ze wszytsko dobrze z malenstwem, tez sie nie moge sie doczekac juz 19.12 kiedy mam wizyte i mam nadzieje ze juz mi lekarz powie czy to bedzie PAN czy PANI:tak:hehe..

Ja dziewczynki chce ten wozeczek w kolorze czerwonym a oto link: & WÓZEK CHICCO FOR ME 2008 4 KOLORY+GWARANCJI (468888983) - Aukcje internetowe Allegro
Jest i dla chlopca i dla dziewczynki tak mi sie przynajmniej wydaje:-) Ja kocham czerwony kolor wiec napewno ten:).Dzisiaj malenstwo sie przewraca dosyc :-)ale to slodkie...Pozdrowienia dla wszystkich mamus:rofl2:
Kochana ja też już zdecydowałam że kupuje taki wózek, on jest śliczny i lekki a to jest ważne. No i ma już wszystko , fotelik do auta , spacerówka itd. Ja pokazałam mężowi żeby wiedział jak będę w szpitalu to żeby wiedział jaki kupić. A Ty kiedy będziesz kupować? Pozdrawiam serdecznie.
 
mi polozna wytlumaczyla jak mozna okreslic ruchy dziecka,bo tez moja 1 ciaza i moze niezbyt udane porownanie, ale jakby sie cos w jelitach przesuwalo i podobno najlepiej wiczorem jak sie spokojnie lezy obserwowac.
 
Ja ruchy czuję od kilku tygodni, najpierw bardzo delikatne jak łaskotanie motylka a z tygodnia na tydzień coraz wyraźniejsze i bardziej zdecydowane. A przed chwilką po raz pierwszy zobaczyłam jak mi się brzuszek porusza w miejscu, gdzie maluszek kopnął :-) Wspaniałe uczucie i widok....
 
reklama
Jejku Kochane Dziewczynki :-)
Z całego serca, każdej z osobna, pragnę podziękować, za piękne życzenia urodzinkowe...
:-D:-D:-D:-D Buziak dla Każdej z Was za ciepłe słowa, za pamięć i niezwykłą moc w życzeniach...mam nadzieję!!!:-D:-D:-D
Aż się wzruszyłam jak to wszystko czytałam...jesteście niezwykłe...i bardzo się cieszę, że jestem tu z Wami...:wink::wink::wink:

Dzień pełen miłych niespodzianek...ciepła i radości....pizza udała się przepysznie i chciałam Ci Sheeppy podziękować szczególnie...Wszyscy się zajadali łącznie ze mną...po prostu rewelacja...:tak::tak::tak: Wielkie DZIĘKUJĘ!!!!:-D
Czytałam też o Twoich wahaniach...i myślach. Trudno coś napisać w tej sytuacji....Przykro mi, że zmagasz się z takimi trudnościami, ale jak sama piszesz...poczekaj do wiosny, życie czasem naprawdę nas potrafi zaskoczyć....miej wiarę i nadzieję w lepszy czas...i staraj się teraz o tym nie myśleć...:-) To bardzo poważna decyzja....
A co do lekarza, ja na pewno bym zmieniła na Twoim miejscu. Nie ma potrzeby tak słono płacić za badanie... Na pewno są w Twoim mieście dobrzy lekarze w swoim fachu, byś mogła się badać i leczyć bez ponoszenia kosztów.
A te 3D, które Ty masz robione, to najwyraźniej sprzęt nie jest dobrej jakości... może warto by było zrobić takie USG gdzieś, gdzie mają dobrą opinię, super sprzęt i bardzo duże doświadczenie, to wszystko jest ważne podczas takiego badania. Dlatego ja nie robię u siebie w mieście tylko jadę do Szczecina, bo ponoć u mnie też są beznadziejne te zdjęcia i nic nie widać, a fachowcy też niedouczeni.:baffled:

Liliann trzymam Cię za słowo z tymi zdjęciami...to będzie dla mnie piękny prezent!!! :-D i mam nadzieję, że czujesz się już dużo lepiej.. .Buziak dla Ciebie i Twoich dziewczynek.

Kochane Dziewczynki, ja również słyszałam , że 3D należy robić między 22-24 tyg ciąży. :nerd: Kiedyś Madzia_Singh pisała o USG, w których tygodniach się wykonuje to badanie i dlaczego. Częściej się je robi jeśli są problemy z ciążą, albo konieczna potrzeba, ale też nie należy bez potrzeby nadużywać podglądania Maluszka, to raczej nie dodaje mu zdrowia - to jeden argument. Drugim jest wiek naszego Maleństwa, bo jest już na tyle wykształconym człowieczkiem w tych tygodniach, że można go sobie bardzo dokładnie obejrzeć :-) ,zbadać, a potem robi się w brzuszku coraz ciaśniej i my rodzice też już mniej widzimy. W końcu to 3D jest dużo wyraźniejsze i najczęściej robimy je dla własnej przyjemności....Dobrze jest gdy przyjemność połączy się z badaniem, na które się czeka przez jakiś czas... :tak:, a nie jako dodatkowe.
Oczywiście każda z nas decyduje sama (chyba, że ciąża wymaga ciągłej obserwacji...to co innego ), ale bądźmy też rozsądne w naszych decyzjach.:nerd:

Ja ostatnie USG miałam robione w 13 tyg, a następne miałam zapowiedziane właśnie na 22-24 tydz. I sama dokonałam wyboru, że połączę to badanie z oglądaniem na 3D ;-) Mój lekarz był zachwycony pomysłem i jeszcze mi polecił bardzo dobrego lekarza, który zajmuje się tym od bardzo długiego czasu. Tak więc czekam na 21 styczeń z wielką wielką wielką niecierpliwością :-)

Pozdrawiam Was najcieplej jak potrafię...życzę miłego wieczorku....i cudnego weekendu :-D:-D:-D
Lecę odpoczywać, bo dziś się bardzo zmęczyłam...tymi przygotowaniami...:-p
 
Do góry