reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

also- ja też mam mętlik w głowie co do wózków i z mężem pewnie gdzieś w lutym też wybierzemy się do sklepu mama i ja! maja tam pełno modeli wózków, na pewno coś znajdziemy, a później sprawdzimy ceny w necie, bo pewnie będą dużo tańsze :)
 
reklama
nie wiem co zrobię, to jest decyzja do przemyślenia 1000 razy, zobaczę jak się życie ułoży, co będzie na wiosnę.... pewnie będzie tylko gorzej i bardziej beznadziejnie
 
sheeppy- nie wolno ci tak mysleć i nastawiać się pesymistycznie. Na wiosnę będzie lepiej wszytsko budzi się do życia, robi się cieplutko, może to tak pogoda dodatkowo cię przytłacza, ale uwierz, że będzie dobrze:-)
 
misza- to szkoda, wydaje mi się że jeżeli chodzi o usg 3d to najlepiej isć po 18 tygodniu i można aż "prawie do końca", nie wiem dlaczego wyznaczył ci te tygodnie??? ja mam wizytę 15 grudnia mam nadzieję, że będe miała usg robione, bo chiałabym zobaczyć jak rozwija sie maluszek :)
 
a ja chyba zmienię lekarza, bo płacę co wizytę cieżkie pieniądze, mam za każdym razem robione usg i usg3d i na tym trójwymiarowym za przeproszeniem gó**no widać:wściekła/y:
nawet teraz, w 16 tyg nic, ledwie się noska dopatrzyłam
a widziałam zdjęcia u innych dziewczyn, gdzie już w 15 tyg było widać ślicznego dzidziusia
 
Ja zapisałam się na trójwymiarowe na 23 tydz, z reszta w szpitalu nie chcieli wcześniej :confused: Tymczasem ide jeszcze 15 grudnia na wizyte prywatnie i ciekawe czy zrobią mi usg... Jestem bardzo ciekawa czy nasz synek jest nadal chłopcem ;-):-D A może to jednak córeczka :-p Już sie nie moge doczekać:tak:
Pozdrawiam wszystkie mamusie:blink: Miłego weekendu życzę!
Ja niestety musze jutro zaliczyć dyżur w pracy :-( Na szczescie to moje ostatnie nadgodziny w ciąży.
 
Dziewczyny, ja w tym tygodniu dzwoniłam do Invicty, żeby się dowiedzieć o usg 3d i pani mi powiedziała, że najlepiej je zrobić między 22 a 24 tygodniem.
 
okruszku wszystkiego najleprzego i oby taka osoba jak Ty zyla w szczesciu i milosci i zebys zawsze w zyciu miala tak pozytywne nastawienie dla swiata i innych ludzi jak teraz i tu,jestes poprostu wielka!!


ja czytam was codzien tylko tak jakos leniwa jestem ostatnio i nie mam sily pisac,ale nic ciekawego czy nowego nie dzieje sie u mnie,w poniedzialek mam pierwsze usg, serduszko bije bo slucham co tydz, czuje najwspanialsze ruchy na swiecie juz troche czasu, wszystko ok.

ale ja jeszcze do sheeppy...
kochanie ,ja wiem ze w ciezkiej sytuacji jestes i nikt oprocz ciebie nie bedzie podejmowal decyzji...ale pamietam jak na poczatku tej ciazy martwilas sie o dzidzie o krwiaka, ze poronisz,tak bardzo bylo ci przykro,a teraz jemu sie udalo!! wygral walke z krwiakiem!! rosnie,czujesz go...wiem zelatwo sie pisze i doradza,ale z kazdej nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji mozna wyjsc...
jutro moze byc juz lepiej!!!
nie mam prawa do niczego cie namawiac,ale jesli bedzie taka potrzeba w czyms Ci pomoc, deklaruje ze to zrobie w miare moich mozliwosci!!!!
mysle ze nie ja jedna...
a swoja droga,cos czuje ze musisz miec wokol siebie "super"doradcow...mame, faceta, rodzine...posluchaj tylko wlasnego sumienia i wlasnej woli...nie ich!!!!!!!
 
Witam

Okruszku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!duzo zdrowka, pieniazkow, spelnienia wszystkich marzen i oczywiscie aby twoje malenstwo roslo zdrowo i zebys miala z niego jak najwieksza pocieche. A teraz szczegolnie tego zebys jak najszybciej poczula ruchy:rofl2::-D:tak:Wszystkiego naj naj:)

Ula_28 gratuluje synusia:-)i ze wszytsko dobrze z malenstwem, tez sie nie moge sie doczekac juz 19.12 kiedy mam wizyte i mam nadzieje ze juz mi lekarz powie czy to bedzie PAN czy PANI:tak:hehe..

Ja dziewczynki chce ten wozeczek w kolorze czerwonym a oto link: & WÓZEK CHICCO FOR ME 2008 4 KOLORY+GWARANCJI (468888983) - Aukcje internetowe Allegro
Jest i dla chlopca i dla dziewczynki tak mi sie przynajmniej wydaje:-) Ja kocham czerwony kolor wiec napewno ten:).Dzisiaj malenstwo sie przewraca dosyc :-)ale to slodkie...Pozdrowienia dla wszystkich mamus:rofl2:
 
reklama
wszystkiego naj okruszku :happy2:
Witam wszystkie nowe mamusie :-)
Przeprowadzka to ciezki temat, ale udalo mi sie ja przezyc, chodze tylko troche nie wyspana, ale nadrobie to w sobote (bo jutro rano mam wizyte u wulkanizatora) a zakupow i marketow to juz mam serdecznie dosyc na dlugi czas.. spedzalam tam codziennie po kilka godzin, a jeszcze zakupy na swieta, bo moj M postabnowil zrobic wigilie na 12 osob :szok:

sheppy ja tez nie mialam ubezpieczenia, nie pracowalam na umowe o prace i z okazji ciazy jestes leczona za free, ja twardo chodzilam przez 3 miechy do lekarza i zaden nie zapytal mnie o ubezpieczenie, weszla taka ustawa w lipcu tego roku

a moje male w brzuchu skacze jak wsciekle, zwlaszcza jak jetsem w pracy- hehe lubi pokrzykiwania windykatorow ;-), a wieczorem jak juz sie spac wybieram to nie chce ni raza kopnac co by pokazac tatusiowi ze jest, a czasami tak sie ulozy ze mam brzuch w ksztalcie trojkata...daje znac o sobie :)

czeka mnie tez jeszcze wielkie wyzwanie, musze nauczyc swojego paskuda- psa, zostawac samego w domu, wczoraj zostawilismy go na 10 min samego i zezarl 4 sztuki kapci, dla niego to tragedia zyciowa, prawie nigdy sam nie zostawal, wszedzie ze mna a jak nie mogl ze mna to do opiekunki, a pozatym uwielbia ludzi, imprezy, kluby, koncerty, i zostawic takiego imprezowicza samego w domu...:baffled:

a co do lozzeczka, ja chce tylko turystyczne, sa tez 3 poziomowe, znalazlam juz nawet takie ze wszytskim baldachimy, moskitiery, wibracje i inne bajery za nawet przyzwoita cene bo cos okolo 300zl, a znajac moja nature co chwili w jednym miejscu nie posiedzi wiec sie przyda takie lozko, albo kupie takie do samochodu jako staly element wyposazenia:happy2:
 
Do góry