reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ania1812- te łóżeczko jest poprostu słodkie, tylko szkoda, że tak mało praktyczne, bo za długo nie da się go używać! mi też się podobają takie
491695398

495398070
 
reklama
DODAWANIE SUWACZKÓW
Jak zrobić suwaczek odliczający wiek naszego dziecka korzystając z najpopularniejszego chyba serwisu z suwaczkami - Lilypie.com

Krok 1: Wybierz tło swojego suwaczka. Do wyboru masz różne tła - kwiatowe, rysunkowe, pastelowe itp. Następnie kliknij na "Step 2"

Krok 2: Na tej samej zasadzie wybierz wskaźnik (dzidziusia) i przejdź do "Step 3"
Krok 3: Tutaj wpisujemy wszystkie dane które będą na suwaczku:
1). Wybieramy datę urodzenia dziecka
2). Wybieramy przeźroczyste tło
3). Wpisujemy tekst po którym wyświetlać się będzie wiek dziecka (np. "Nasza corcia ma juz") (bez polskich znaków!)
4). Możemy wpisać też tekst który wyświetli się NAD suwakiem (np. "NASZE KOCHANE SLONECZKO :)" ) (bez polskich znaków!)
5). Możemy dodać zdjęcie dziecka wskazując plik na naszym komputerze (maksymalnie 100kb i 600pikseli wielkości)
6). Zatwierdzamy tworząc nasz suwaczek, albo cofamy się jeśli chcemy coś poprawić.


i już możemy podziwiać efekt :-D


Następnie kopiujemy tekst z ramki zaznaczonej na czerwono.
Wchodzimy w "Panel użytkownika" (patrz: DODAWANIE AVATARÓW), dalej w "Edytuj Podpis" i tam go wklejamy w okienko wiadomości.



Gotowe! :-D
 
mam nadzieję, że pomogłam w razie pytań pisz, w taki sam sposób możesz dodawać suwaczki z innej stronki :)
 
Ostatnia edycja:
już ci piszę - ustawienia- po lewej stronie edytuj syganturę- otworzy ci się okienko twoja sygnatura i wnie wklejasz skopiowany adres url suwaczka ze stronki zapisujesz i to wszytsko :)
 
reklama
Aniu, przepiękne jest to wiklinowe łóżeczko, sama się zastanawiam, chociaż jeszcze oprócz netu to żadnych nie oglądałam.
Jeśli chodzi o wózki to ja jestem napalona na Mutsy. Różne są o nim opinie, ale mi się strasznie podoba. Pewnie też wybiorę się do mama i ja skoro tam jest taki wybór.

Okruszku, wszystkiego najlepszego!!!
 
Do góry