reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hej
apropos ruchow dzisziusia ja juz czulam jakies 2 tygodnie temu tak delikatnie ,wlasnie wieczorami a teraz juz raczej wcale,,...co wy o tym myslicie?
 
reklama
okruszka kochana ma urodzinki?????

Wszystkiego najlepszego Kochana, spelnienia marzen, zdrowia i szczescia. Wielkie buziaki :*:cool::elvis::wink::yes::cool2::happy::rofl2::-D;-):-):tak:
 
hej mamuski widze ze sie rozpisalyscie niesamowicie przez te 3 dni co mnie nie bylo...
ja juz od ok 2 tygodni czuje ruchy a ostatnio sie nasilily bardzo mocno... malenstwo podskakuje i w dzien i w nocy az czasem zaboli ale przyjemnie...
okruszku-- wszystkiego naj naj lepszego... buzka...
 
Kurcze, ale mialam fatalny dzien...:-( Wczoraj przechwalilam ze juz sie dobrze czuje...Bo chyba (a raczej na pewno) nabawilam sie zapalenia pecherza.. Jak mnie wczoraj wieczorem chwycilo, tak przez cala noc biegalam do wc, no a w dzien to tez co 5 - 10 min doslownie. :-( Pecherz boli, siku sie chce non stop, a wlasnie sobie poczytalam ze w ciazy to jest dosyc czesta przypadlosc (choc mi sie nigdy wczesniej nie zdarzala), no i trzeba od razu leczyc antybiotykiem, bo inaczej lubi w zapalenie nerek przechodzic i jest to wtedy grozne i dla mamy i dziecka:baffled: Wiec jutro chyba mnie czeka wizyta na pogotowiu :baffled: I na dodatek nos mi tak zatkalo, caly dzien przez usta tylko oddycham, i jeszcze gardlo boli tak, ze przelknac sliny nawet nie moge... Katorga!!:baffled:
Okruszku dzis rano wlasnie z mysla o tym by zrobic Ci dzis prezent, poronilam sobie kilka fajnych fotek brzuszka, zalegle zdjecia z USG moich babelkow tez cyknelam, zgralam na kompa i... wstyd sie przyznac ale nie poradzilam sobie z ich wklejeniem:zawstydzona/y: Glupio mi sie juz Was pytac jak to zrobic, bo temat byl juz z tysiac razy poruszany, ale cos nie moge odnalesc tych podpowiedzi:wściekła/y: Ale nic, jeszcze dzis sie troche z tym pomecze, a jak nie dam rady to poprosze Was jutro o pomoc:zawstydzona/y:
Sheeppy wierze ze wszystko z biegiem czasu sie ulozy. Kochasz tego Dzidziusia, to widac po Twoich postach, i wiem ze bedziesz dla Niego najwspanialsza matka pod sloncem:tak:Trzymam mocno za Was kciuki!!:tak:

Dziewczyny tyle sie dzis nasluchalam i naczytalam o pedofilii na naszej-klasie... szok!!!! Skad tacy ludzie sie biora????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Czlowiek chce jak najlepiej dla swojego dziecka, pragnie je uchronic przed zlem calego swiata, a tymczasem to wszystko tak blisko nas sie dzieje, takie okropne rzeczy...Slyszalyscie juz cos o tej akcji z tymi pedofilskimi kontami na NK? Ja jestem wstrzasnieta...:-:)wściekła/y:
 
Ja tylko na chwilunię, bo czeka mnie nawał sprzątania w kuchni :baffled:

hej
apropos ruchow dzisziusia ja juz czulam jakies 2 tygodnie temu tak delikatnie ,wlasnie wieczorami a teraz juz raczej wcale,,...co wy o tym myslicie?

U mnie tak samo, aż sprawdzałam czy serdusio bije... Oczywiście bije, ale tych ruchów teraz jak na lekarstwo. Czyżby dzidzia zapadła w jakiś sen zimowy? :confused:

LILIann, bidulko leć do lekarza z tym pęcherzem. Cóż, nieszczęścia chodzą parami... ale za parę dni będziesz zdrowa jak rybka! :-D Trzeba na siebie uważać, bo ta pogoda taka zdradliwa... brr! :frown:
A co do wstawiania zdjęć, mogę Ci podać jedynie linka do instrukcji, bo sama jeszcze nie miałam okazji nic wklejać.
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-zdjecie-pomozcie-484/

Sheeppy, przytulam Cię mocno - jesteś wspaniałą i odważną kobietą, a to co piszesz świadczy tylko o Twojej odpowiedzialności i nie powinnaś się wstydzić takich myśli. Przed nami jeszcze duuuuuużo czasu i wszystko się może jeszcze odmienić na lepsze.
Ja wciąż liczę na zgarnięcie tej kumulacji w lotka. :tak::-D

Okruszku, to super, że urodzinki się udały! Fajnie, że jesteś z nami. :tak:

Ściskam Wam mocno i wszystkie pozostałe Majóweczki!
 
Na pierwsze ruchy dziecka czeka się z utęsknieniem i niecierdpilością .... :-)

Ala ja pod koniec pierwszej ciązy juz wcale tak entuzjastycznie do tych ruchów juz nie podchodziłam
Bo jak czasem mi moja córcia swoja kończynke między żebra to aż zginałam się niemal w pół z bólu i miałam wszystkiego dośc
Czasem sie tak siłowałyśmy hehehe :-D
Ale musze przyznać że nigdy nie rozróżniałam czy kopie mnie nogą czy rękę
 
uwaga wiadomość dla wszystkich mamuś, które były zainteresowane tym łóżeczkiem
491123277_1
491123277

Napisał do mnie pan zajmujący się ich sprzedaża, w sparwie tych wyjmowanych szczebelek! Potwierdził ,ze są wykręcane
 
Mysmy ostatnio tez rozgladali sie za nowym lozkiem dla "starszaka", choc to lozeczko jest duze i mozna go przeksztalcic na normalna "mlodziezowa":-D kanape, to jednak wole mu kupic inne, a to zostawic dla malucha. Nie bede przeciez kupowala jeszcze jednego lozeczka ze szczebelkami, bez sensu.
 
reklama
Kochana Liliann koniecznie pójdź do lekarza :nerd: nie odwlekaj tego...mam nadzieję, ze dziś już udało Ci się to załatwić...napisz jak najszybciej...im szybciej się zacznie leczyć tym szybciej Ty i Maluszki poczujecie ulgę i samopoczucie też będzie lepsze...:tak: ściskam z całego serca i życzę szybkiego powrotu do zdrówka :-)
Co do zdjęć, to ja je zmniejszam w photoshopie choć wiem, że można też w innych programach, ale nie wiem jakich :baffled: one wtedy mniej ważą i szybko się otwierają powinny mieć nie więcej niż 600x800 pikseli, (mogą być nawet mniejsze). Potem klikasz tam niżej (pod odpowiedzią) na "dodaj załącznik" pojawia Ci się ramka, szukasz tego zdjęcia w swoim kompie gdzie je zapisałaś i klikasz na nie...powinno się załadować. :confused: Ja tak wstawiałam te swoje z brzuszkiem. Tobie na pewno też się uda, ale na razie to Ty się trochę chociaż wykuruj byś mogła ze spokojem usiąść i by się nie denerwować..ja poczekam ;-)
 
Do góry