reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

princesstopic myślę, że to jest naturalny odruch, że martwimy się o nasze okruszki, czy wszytsko wporzadku czy będą zdrowe, czy nic złego się nie dzieje! Chyba każda matka ma takie obawy! No ale nie powinnyśmy też popadać w paranoję, bo tym naszym złym nastawieniem , nerwami możemy narobić sobie i maluszkowi krzywdę a także najbliższemu otoczeniu! Więc więcej pozytywnych myśli i wiary, że wszystko będzie ok :)
:rofl2:
 
reklama
mój mąż zawsze mnie pociesza i wiem jakie to ważne, bo przynzam, że po tym jak przeczytałam o madzi to też się zaczęłam denerwować! Ale trzeba się cieszyć każdym dniem i nie tracić nadzieji, ze w maju pojawi się na świecie mały zdrowy sliczny człowieczek :);-) A tak przy okazji dziewczyny to w którym m-cu wiadomo jaka to płeć??? Już nie mogę się doczekać!!! Dużo osób mowi mi że będe mieć dziewczynkę, ( nie wiem po czy tak twierdzą) a dlamnie najważniejsze żeby było zdrowe :)
 
A tak przy okazji dziewczyny to w którym m-cu wiadomo jaka to płeć??? Już nie mogę się doczekać!!! Dużo osób mowi mi że będe mieć dziewczynkę, ( nie wiem po czy tak twierdzą) a dlamnie najważniejsze żeby było zdrowe :)

Ja myślę, że nie można na 100% stwierdzić płci Dziecka przez USG...można tylko przypuszczać...ale trzeba brać pod uwagę, że natura może nam zrobić niespodziankę.:-) Niektóre dziewczyny już wiedzą, a dowiedziały się w 12 czy 15 tyg.
Ja będę miała robione USG 4D w styczniu w drugiej połowie jakoś to będzie między 22 a 24 tyg. i wtedy możliwe, że jeśli Maluszek odwróci się odpowiednio, to można coś również tylko przypuszczać.
Już wile z nas opowiadało tu na forum o pomyłkach lekarzy, o zapewnianiu na 100%, a potem rozczarowanie w oczach i sercu. Nie życzę nikomu, dlatego z tą wiedzą, to tak z przymrużeniem oka proponuję ;-)

Princesstopic Myślę, że Ankzoc ma rację, nie ma się co wkręcać....naprawdę. Jesteśmy dorosłe i uwierz mi, że potrafimy panować nad swoimi myślami, to zależy tylko od nas, nikt nam nie może narzucić myślenia.
Życzę pozytywnych myśli...i by było ich z każdym dniem więcej :-)
 
okruszek.emi- no masz rację sama słyszałam nie raz o takich przypadkach :), ale też mam zamiar iść w 2 połowie stycznia na te usg- 4d , może będzie coś wiadomo :)
A tak pozatym to macie już wybrane imniona dla swoich dzieciaczków??;-)
 
reklama
okruszek.emi- no masz rację sama słyszałam nie raz o takich przypadkach :), ale też mam zamiar iść w 2 połowie stycznia na te usg- 4d , może będzie coś wiadomo :)
A tak pozatym to macie już wybrane imniona dla swoich dzieciaczków??;-)

Wiesz na samym dole jest takie miejsce "Skocz do forum" i tam jest wątek Imiona dla naszych malenstw :) już wiele z nas się wypowiedziało na ten temat :-D Imionka są przeróżne i każde jest śliczne i wyjątkowe moim zdaniem.
Jeśli nam się urodzi córcia to będzie Zosia a jeśli synuś to chyba Gabriel, ale nie jesteśmy sprecyzowani, co do synka :-)
Pozdrawiam serdecznie i życzę pogody ducha :-D:-D:-D
 
Do góry