reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Kochana Madziu...nie ma żadnych słów, które ukoją Twoje cierpienie. Jest mi niezmiernie przykro, że dotknęła Cię taka strata....
Życzę Ci bardzo dużo siły i dojrzałości po tym wszystkim co Cię spotkało. Pamiętaj, że jesteśmy sercem gdzieś blisko...łączymy się z Tobą w bólu i łzach...
Z całego serca życzę odnalezienia jak najszybciej nowej drogi...
 
Madziu bardzo mi przykro, wiem co czujesz. Teraz myśl o córci a wszystko się ułoży i jeszcze będziesz się cieszyć motylkiem w swoim brzusiu. Pozdrawiam gorąco.
 
MADZIU kochana.. poryczałam się jak to przeczytałam.. Kilka tygodni temu też miałam dziwny śluz o kolorze czekolady i bóle. Na szczęście okazało się, że mam tylko po prostu leżeć i się nie przemęczać. Tak mi przykro, nie wyobrażam sobie nawet co czujesz..chociaż może trochę. Byłam nieomal w takiej samej sytuacji...eh.:-(
Mam nadzieję, że jakoś się zregenerujesz, bo masz naprawdę dla kogo żyć. Trzymaj się. Tulę Cię mocno. Będę się za Ciebie modlić.
 
Witam wszystkie mamy spodziewające się tak samo jak ja swej pociechy w maju- "już pierwszy trymestr za nami " mam nadzieje ze nie bedzie mi sie dłużyć do maja.
Pozdrawiam wszystkie mamusie których termin rozwiązania przypada na marzec- idealny czas na rozwiązanie-pisze z własnego doświadczenia do lata nie było oznak ze byłam kiedykolwiek w ciązy.
 
madziu sloneczko bardzo mi przykro wiem ze slowa nie wynagrodza ci cierpienia.... ale mam ogromna nadzieje ze chodz przez chwile znikna lzy z twych policzkow... gdy czytalam twego posta lzy zakrecily mi sie w oku... serce zacisnelo mi sie z zalu... pozdrawiam goraco i mam nadzieje ze niedlogo dolaczysz do mam np.wrzesniowych...

patusia44- witam cie serdecznie na naszym forum
 
reklama
MADZIU lzy same cisna sie do oczu nie ma takich slow,ktore potrafia zlagodzic Twoj bol.Ja tez przezylam smierc najblizszych i w tej sytuacji zadne slowa ani czyny nie ukoja Twojego cierpienia.Uwierz mi jednak przyjdzie taki czas kiedy powoli nauczysz sie z tym zyc.Z calego serca zycze ci tego i pamietaj nie mozesz sie poddac.
 
Do góry