reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Magdusiu kochana.......
Nie wiem, co mam Ci napisać... tak mi potwornie przykro. Siedzę przed tym głupim komputerem i łzy mi lecą po twarzy.....

Jesteś dzielną kobietką i masz cudną córeczkę. I życzę Ci z całego, całego serca, żeby ten ból minął......
Ja też przez to przeszłam i wiem, co teraz czujesz.
Kochanie...... po prostu...... trzymaj się.
 
reklama
Madziu kochana, czytając twe słowa łzy płyną po policzku, nie wiam co Ci kochana napisać , zostaje w sercu ból i żal. Kochana trzymaj się ,wiem to są słowa w tej chwili puste ale myślami jestem z Tobą. Dbaj o siebie i o swoją Julcie. Buziaki kochana.
 
Magda ...strasznie mi przykro...nie mam slow na pocieszenie,nie da sie pocieszyc,wiem...tez to przezlam,ale jestes w tej leprzej sytuacji ze masz corcie!!! masz dla kogo zyc!!!! masz kogo kochac!!! i masz aniolka ktory zawsze bedzie czowal nad wami...pamietaj ze nie jestes sama!!!
trzymam kciuki zeby jakos ta sytacja "znormalniala" i zebys nauczyla sie z tym zyc...
to bardzo wazne, ale pamietaj, nie jestes sama....

powodzenia...
 
Madziu tak strasznie mi przykro nie potrafie znalezc slow pocieszenia..... trzymaj sie kochana i napewno Julenka bedzie miala jeszcze braciszka bede sie o to modlic:-(
 
Magda strasznie mi przykro. Ciężko coś więcej napisać bo na pewno teraz nie ma słów, które mogłyby Cię pocieszyć. Trzymaj sie cieplutko
 
Magduniu, poryczalam sie... Nie ma slow by pomoc Ci przejsc przez to. Mam nadzieje, ze Twoja rodzina jest przy Tobie. Trzymaj sie kochana, wyplacz w ramionach meza lub mamy, a my bedziemy z Toba emocjonalnie. Nie opuszczaj nas i pisz co u Ciebie, moze wkrotce napiszesz nam kolejna piekna wiadomosc, o slicznej fasolce, ktora zamieszka w Tobie.
[*] dla Twojego aniolka...
 
Madziu, bardzo mi przykro
[*]. To jest jedna z nagorszych wiadomości jakie może usłyszeć mama, rodzice. Łączę się z Tobą i Twoją rodziną w bólu. Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą.
 
reklama
Do góry