reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

kasica212, trzymaj sie u tego dentysty, widze że zacznie sie maraton ;-) Niestety trzeba sie troche pomeczyc zeby potem miec spokój. Bedz dzielna :tak:

trzymam się go:tak: może bierze furorę za leczenia, ale chociaż chce ratować, a nie jak państwówka wyrwać i po problemie:baffled:.
A wiem, że jak dzidzi pojawi się na świecie to mogę zapomnieć o wizytach regularnych u dentysty co najmniej przez 6-8 miesięcy ;-)
 
reklama
Izabela-super ze juz po badaniu i trzymam kciuki za wyniki no i GRATULACJE wymazonej dziewczynki:-)

Hannana5-Gratulacje syneczka tez widze wymazonego:-)

Ladygab- no to super moze pomyslal facet ze nikogo nie znajdzie na wasze miejsce to sie wystraszyl ze nikt mu nie wynajmie i dobrze bardzo sie ciesze:-)

Witam serdecznie nowe mamusie majowe:-)

jejku ja dopiero 19 grudnia usg juz nie moge sie doczkac, ciesze sie z wszystkich dobrych wynikow badan tak trzymac:-)

pozdrawiam serdecznie i milego dnia:-)
 
wlasnie wrocilam od lekarza, wszytsko w jak najlepszym porzadku, jak to okreslil wszytsko gra i buczy
a na pytanie o plec to sie zdenerwowal, ze on nie wie co to za moda, ze kazda co przychodzi to chce plec znac a lekarze podaja bo sie chca sie przypodobac pacjentom, a potem sie okazuje ze dziewczynce cos wyroslo, a chlopcu ubylo...jak bedzie widac to powie

A i sie dowiedzlam ze jest darmowy program zdrowa mama i dziecko we wrocławiu na stablowicach sa zajecia i gdzies jeszcze, ale nie pamietam gdzie:)po nowym roku ma byc wiecej takich punktow
 
A zapisałaś się do nich do szkoły rodzenia?? W którym tygodniu trzeba sie zapisywać, ja gdzieś czytałam że ok 24... ciekawe jak wcześniej trzeba "rezerwować" termin....Napisz kiedy Ty sie zapisywałaś.

Kasiu, ja zapisałam się do szkoły przy Fundacji Rodzić po Ludzku - najbardziej odpowiada mi ich lokalizacja, poza tym będą bardziej obiektywni niż którakolwiek ze szkół polecanych przez św. Zofię. Na pewno będą mieli informacje z wielu szpitali, poza tym dziewczyny na zajęciach też na pewno będą rodzić w różnych i będę miała szanse na wymianę opinii.

Niestety tak naprawdę małe są szanse, że trafisz do "wymarzonego" szpitala, więc warto przygotować sobie listę 2-3 innych, żeby w razie czego nie zostać odesłanym na chybił trafił. Dlatego ja nie nastawiam się aż tak bardzo na św. Zofię, zobaczę jeszcze jak to będzie u nas z finansami w przyszłym roku - w razie czego zdecyduję się na podpisanie umowy z położną.

Wierzę, że zajęcia w szkole rodzenia bardzo mi pomogą w podjęciu decyzji, dlatego na razie staram się o tym nie myśleć i nie denerwować.

Zapisałam się już 2 tygodnie temu, grupa startuje 8 stycznia.
Trafiłam ostatnie wolne miejsce :szok:, więc nie czekajcie Dziewczyny do ostatniej chwili, bo może być kiepsko.
 
Kasiu, ja zapisałam się do szkoły przy Fundacji Rodzić po Ludzku - najbardziej odpowiada mi ich lokalizacja, poza tym będą bardziej obiektywni niż którakolwiek ze szkół polecanych przez św. Zofię. Na pewno będą mieli informacje z wielu szpitali, poza tym dziewczyny na zajęciach też na pewno będą rodzić w różnych i będę miała szanse na wymianę opinii.

Niestety tak naprawdę małe są szanse, że trafisz do "wymarzonego" szpitala, więc warto przygotować sobie listę 2-3 innych, żeby w razie czego nie zostać odesłanym na chybił trafił. Dlatego ja nie nastawiam się aż tak bardzo na św. Zofię, zobaczę jeszcze jak to będzie u nas z finansami w przyszłym roku - w razie czego zdecyduję się na podpisanie umowy z położną.

Wierzę, że zajęcia w szkole rodzenia bardzo mi pomogą w podjęciu decyzji, dlatego na razie staram się o tym nie myśleć i nie denerwować.

Zapisałam się już 2 tygodnie temu, grupa startuje 8 stycznia.
Trafiłam ostatnie wolne miejsce :szok:, więc nie czekajcie Dziewczyny do ostatniej chwili, bo może być kiepsko.
Hmm, no jak dla mnie to jeszcze za wczesnie na szkołe rodzenia chyba bo słyszałam że najlepiej miec juz brzuszek, bo wtedy ćwiczenia dadza Ci wiecej... no ale dowiem sie bo moze trzeba bedzie dlugo czekac :cool:
Ja postanowiłam zapisać sie do programu Zdrowie Mama i Ja i isc do lekarza i na badania okresowe do jakiegos szpitala ale kazdy mowi co innego i nie moge sie zdecydowac do ktorego. 4.12 ide na Madalinskiego i jak bedzie kiepsko to 8 grudnia na Inflancka bo tu mam w miare blisko. Ale wiem ze oba te szpitale nie ciesza sie dobrymi opiniami :dry::confused:Wszyscy bardzo promują św Zofie, ale mnie przeraża ten cały biznes z wykupowaniem położnej itp. Z reszta weszłam na jakies forum o tym szpitalu i okazało się że dziewczyna ktora ma termin na czerwiec miała juz kilka tyg temu problem aby zapisać sie do położnej (właśnie z żelaznej, która swoja drogą za poród bierze 2000!:szok:)...
Oj chyba zostawie ten temat bo napawa mnie to strachem :unsure:

No ale Bazylio, jak bedziesz juz na tej szkole rodzenia to koniecznie napisz jak Ci sie podoba i czy warto tam sie zapisać. Pozdrawiam ciepło!
 
Hmm, no jak dla mnie to jeszcze za wczesnie na szkołe rodzenia chyba bo słyszałam że najlepiej miec juz brzuszek, bo wtedy ćwiczenia dadza Ci wiecej... no ale dowiem sie bo moze trzeba bedzie dlugo czekac :cool:

Kochana, 8 stycznia to ja już będę na przełomie 23 i 24 tygodnia, tak więc akurat na rozpoczęcie ćwiczeń! :-)
A brzuszek od zeszłego tygodnia rośnie jak na drożdżach, codziennie robię się większa, więc przez te 1,5 miesiąca na pewno wyhoduję już bębenek godny szkoły rodzenia! :-D:-D:-D
 
Kochana, 8 stycznia to ja już będę na przełomie 23 i 24 tygodnia, tak więc akurat na rozpoczęcie ćwiczeń! :-)
A brzuszek od zeszłego tygodnia rośnie jak na drożdżach, codziennie robię się większa, więc przez te 1,5 miesiąca na pewno wyhoduję już bębenek godny szkoły rodzenia! :-D:-D:-D
No tak tak, zapomniałam jak ten czas leci, poza tym ja troche opóźniona jestem :-D w sumie może nawet "wylece" na czerwiec niedługo ;-)
 
Ja chodzę do Bielańskiego, ale ostatecznie jeśli tam nie będzie miejsc na porodówce to uderzam na Kasprzaka. No chyba, że z jakiś względów lekarz położy mnie wcześniej na oddział to napewno będzie bielański
Co do szkoły rodzenia to chyba wogóle nie pójdę, ćwiczenia są zbędne bo napewno będę miała cc, no chyba że same wykłady no ale to uzgodnię z lekarzem na kolejnej wizycie


Wyniki krwi mnie nie cieszą. Przez tą historie z zębem białe krwinki skoczyły mi o 2,4 - tragedia:-(
 
isabela Gratulacje CÓRCI:tak::tak::tak:hmm.... a jednak marzenia się spełniają:tak::tak::tak:
hanana5 Gratulacje SYNUSIA . Będziesz miała pareczke , ślicznie:tak::tak::tak:


Ja 4 grudnia ide do lekarza i obiecal mi, że wtedy sie dowiem , czy to synus czy córeczka. ( generalnie jest mi to obojetnie, z tym , ze troszke ciuszków dziewczeczych juz mam bo były takie piekne , ze nie moglam sie oprzeć:), ale jak będzie synuś to ciuszki dziewczece dostanie mój brat , bo on bedzie miał w marcu córeczkę:tak:)
 
reklama
Witam!!!!
Nie pisałam pare dni bo u mnie nic ciekawego sie nie dzieje.
Fajnie, że coraz nas więcej nas na forum. Im więcej tym ciekawiej.:-)
Jeśli chodzi o szkołe rodzenia to chyba sobie podaruje. Jeden poród juz za mną i raczej też wiem jak opiekować sie maluszkiem.
Strasznie zazdroszcze tym z Was, które już znają płeć dzidziusia. Też już bym chciała wiedzieć. Ale następne USG będę miała dopiero 19.12. jak będę w Polsce na wizycie u mojego ginekologa. Jak powiedziałam mojej położnej, że w Polsce ma sie kontakt z położną tylko przy porodzie to była strasznie zdziwiona:eek: Co kraj to obyczaj ;-)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
Do góry