reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Madziu wszystkie nas tu zmartwiłaś ... ale jak już dziewczyny pisały jesteśmy z Tobą i zobaczsz poleżysz troche i napewno będzie dobrze!! Dobrze, że byłaś u lekarza, a teraz byle by do piątku! Napewno, napewno wszystko będzie z dzidzią dobrze!
 
reklama
Magda84 będę trzymała za Ciebie kciuki. Wierze, że wszystko bedzie dobrze. Wiem, że łatwo sie mówi a trudniej zrobić, ale postaraj sie myśleć pozytywnie :tak:
Pozdrawiam serdecznie. Trzymaj sie cieplutko
 
Witam wszystkie mamy.Ja mam termin na 3-05 i już nie moge sie doczekac kiedy zobacze maleństwo a to dopiero albo już;) 17tc. Martwie sie troche ponieważ choruje na toksoplazmoze i biore rowamycyne,narazie z dzidzią jest wszystko ok ale to nigdy nie wiadomo.Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
 
Madziu, wszystkie tu jesteśmy z Tobą i z Twoim maluszkiem, z którym na pewno wszystko jest w porządku!:tak:

A mężowi powiedz wprost, że potrzebujesz wsparcia i chcesz, żeby był teraz przy Tobie - im czasem ciężko rozszyfrować sygnały, które wysyłamy... Cóż, nie można ich za to winić, mają po prostu inaczej zbudowane mózgi :-D. On po prostu myśli, że skoro nie może rozwiązać Twojego problemu, to nie jest potrzebny - wyczytałam to w mądrej książce i się sprawdza. :-D:-D

A tak na poważnie, trzymaj się - jeszcze tylko jutro i już będziesz spokojna!
 
Magda84 musisz dzielnie wytrwac do piatku, wszystkie zle mysli odrzucac na bok... My tu wszystkie Ci dopingujemy i trzymamy kciuki by wszystko bylo dobrze (a na pewno jest:tak:), wiec nie ma innej opcji , bedzie juz tylko lepiej!!!:tak: A z wlasnego doswiadczenia wiem , ze maluchy w brzuszkach potrafia niezle psikusy robic... W pierwszej ciazy, jak lezalam w szpitalu z krwawieniami jakos w 16-17 tc, polozna jak co rana przyszla badac tetno i zdebiala, bo nic nie uslyszala...I zaraz raban na caly szpital, druga polozna slucha i znowu nic..Ja juz wychodze z siebie z nerwow, przewoza mnie na wozku na usg, a tam sie okazuje ze wszystko w porzadku, mala sobie fika, tylko ze chyba tak jakos sie nietypowo obrocila, ze nie mozna bylo serduszka uslyszec. Pod koniec tej samej ciazy, w 37 tyg, poszlam na KTG do przychodni, bo jakos co 4-5 dni mialam w tych ostatnich tygodniach robione i znowu - 2 polozne probowaly mnie chyba przez pol godz. podlaczyc i nie mogly, bo nie slyszaly tetna... i z miejsca lekarz wyslal mnie do szpitala, gdzie okazalo sie ze wszystko ok, ale zostalam juz tam do porodu.:sorry: Widzisz sama jak te maluchy potrafia psocic;-) Twoj pewnie tez taki rozrabiaka jak moja corcia rosnie (jej do tej pory to zostalo):tak:Ale wiem ze najgorsze jest to czekanie i stres z nim zwiazany... Zobaczysz ze bedzie dobrze!!!
 
Madziu Isabela dobrze radzi sprobuj moze ogladnac jakis film,napic sie melisy to cie na pewno troszeczke uspokoi .Wszystkie z nas moga dopasc rozne dolegliwosci ciaza jest jedna wielka niewiadoma dlatego musimy byc silne i jakos sie wspierac.Zycze Wam duzo zdrowka i trzymam goraco za ciebie i twoje malenstwo kciuki
 
Czaiłam się, podglądałam, czytałam, aż wreszcie się zdecydowałam ujawnić. Witam Was wszystkie serdecznie! :-) Termin mam wyznaczony na 13 maja. Z uśmiechem na twarzy, ale i z lekkim niepokojem nabywam nowe doświadczenia.
 
kasica212 i jak tam bylas na USG??? Daj znac co tam u maluszka slychac! Na pewno miewa sie dobrze i bryka, coo??:-D:tak:

isabela jak sie teraz czujesz? Czytalam co przeszlas na badaniu, i brrr, az mnie ciary przeszly! Ale teraz juz musi byc dobrze, i bedzie :tak: No i gratuluje wymarzonej coreczki!!!:-D
 
reklama
Roxy31 i Foxy924 (hihi, fajnie sie rymuje;-)) witajcie wsrod nas!!! :-) Fajnie ze zdecydowalyscie sie powiekszyc nasze "majowomamowe" grono:-) ! Zycze Wam wiele spokoju i radosci z rosnacych brzuszkow! No i przede wszystkim zdrowiuskich bobaskow w tych brzuszkach. I udzielajcie sie czesto i gesto ;-):tak::-)
 
Do góry