reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
histori ieszkaniowej ciag dalszy, moj wspanialy mezczyzna dumny z siebie, zadowolony, dzwoni do mnie ze zalatwil mieszkanie taniej...ze wlasciciel chce 1300zl, a my mozemy z rachunami placic 1700 wiec jest wszytsko okej. Jak to uslyszalam to mnie krew zalala, po pierwsze nic taniej nie zalatwil koles podniosl czynsz o 300zl, a ja pierwsze slysze ze stac nas na mieszkanie do remontu za 1700 z rachunkami, bo za taka kase moge miec mniejsze ale juz wyremontowane mieszkanie.I dac cos zalatwic chlopu, to nie dosc ze nic nie zrobi to karze sie jeszce cieszyc:baffled:
 
histori ieszkaniowej ciag dalszy, moj wspanialy mezczyzna dumny z siebie, zadowolony, dzwoni do mnie ze zalatwil mieszkanie taniej...ze wlasciciel chce 1300zl, a my mozemy z rachunami placic 1700 wiec jest wszytsko okej. Jak to uslyszalam to mnie krew zalala, po pierwsze nic taniej nie zalatwil koles podniosl czynsz o 300zl, a ja pierwsze slysze ze stac nas na mieszkanie do remontu za 1700 z rachunkami, bo za taka kase moge miec mniejsze ale juz wyremontowane mieszkanie.I dac cos zalatwic chlopu, to nie dosc ze nic nie zrobi to karze sie jeszce cieszyc:baffled:

hmmm... ach Ci mężczyźni....:tak::tak::tak: Prawda jest taka , że jak baba nie załatwi sama to inaczej nie będzie załatwione , albo tak , zeszkoda gadać:tak::tak:
Porozmawiaj z męzem, bo to bez sensu musicie ładować sianow nie swoje mieszkanie i to za taką kasę. Mój brat wynajmował mieszkanie , pieniedzy tyle w nie włozył , że szkoda gadac, a po roku wlaściciel stwierdził, że sprzedaje to mieszkanie i maja 2 tyg na wyprowadzke :-:)-:)-( I teraz biega i lata za nowym mieszkaniem:-:)-:)-( Więc morał z tego taki nie inwestuj w kogoś mieszkanie , bo nie wiesz nawet ile bedziecie mogli sie nim nacieszyć.
 
Witajcie Dziewczyny, dziś wyszło słońce i bardzo mnie to cieszy!:-D Wczoraj złapałam jakiś denny humor a dziś już jest o niebo lepiej :tak:

Okruszek.emi, powiem szczerze że to co opisałaś bardzo mi imponuje. Ja jakiś czas temu starałam sie tez zapisać na teriapie dla DDA, ale nie wiem czy trafiłam na kiepski ośrodek czy jest tak dużo osób z tym problemem, że nie doczekałam sie terapii :nerd: Zgłosiłam sie na taka rozmowe kwalifikacyjną czyli kilka spotkań z psychologiem który zapisał mnie do terapii grupowiej i kazał czekac na miejsce... do tej pory nic :zawstydzona/y: a mineły juz chyba 3-4 lata... Moze warto jeszcze o tym pomyśleć??? Czaem strsznie sie ze sobą męczę a Twoja wypowiedz dodała mi troche wiary że można sobie z tym poradzić :tak: Trzymam kciuki aby tak dalej!
hej Bazylia
Posmarowalismy wiecej zelu i aparacik dopplera dziala!!!!!slyszelismy bicie serca malucha takie szybciutkie!!ale słodko!!!!!!
pozdrawiam
Kurcze, ale Wam zazdrosze! :-D Ja w koncu nie zdecydowałam sie na zakup tego ktg... Cały czas sie zastanawiam... no ale dzis powinna przyjsc wypłata wiec może się skuszę ;-)
Kupilam sobie ostatnio kosmetyki przeciwko rozstepom. Czy ktoras z Was uzywala takiego balsamu z firmy Palmers? Bo ja dzis pierwszy raz uzylam, ale cos mnie brzuszek swedzi i nie wiem czy mam przestac...
Pozdrowka gorace dla wszystkich, sciskam cieplo.
Ja używam balsamu innej firmy ale też zauważyłam wysypkę i zstanawiam sie czy przestać używać?? Może po jakimś czasie sk.óra sie przyzwyczai?? Nie wiem co robić bo odkąd jestem w ciazy na każdy nowy kosmetyk tak reaguje, nawet na oliwke dla dzieci :dry:
LILIann, to trzymam kciuki za impreze!! Tylko sie Kochana nie przemęczaj z pieczeniem ciast i takie tam tylko męża do roboty zagnaj ;-):-)
 
hmmm... ach Ci mężczyźni....:tak::tak::tak: Prawda jest taka , że jak baba nie załatwi sama to inaczej nie będzie załatwione , albo tak , zeszkoda gadać:tak::tak:
Porozmawiaj z męzem, bo to bez sensu musicie ładować sianow nie swoje mieszkanie i to za taką kasę. Mój brat wynajmował mieszkanie , pieniedzy tyle w nie włozył , że szkoda gadac, a po roku wlaściciel stwierdził, że sprzedaje to mieszkanie i maja 2 tyg na wyprowadzke :-:)-:)-( I teraz biega i lata za nowym mieszkaniem:-:)-:)-( Więc morał z tego taki nie inwestuj w kogoś mieszkanie , bo nie wiesz nawet ile bedziecie mogli sie nim nacieszyć.

No i oczywiscie wzielam sprawe w swoje rece od rana dzwonie jak wsciekla po mieszkaniach, ktore wczoraj dodane sa nieaktualne juz, ale ale udalo mi sie znalezc ciekawa oferte, w centrum miasta, 42m, 2 pokoje, za cene 1500, pani jak uslyszala ze jestem w ciazy to powiedziala ze jestem na uprzywilejowanym miesjcu, jesli chodzi o wynajem, mowila ze nie ma tam luksusow, ale sadze ze sie dogadamy, tylko nie wiem jeszcze o psiaku...ale na tej samej ulicy mieszka teciowa, wiec moj czworonozny stwor bedzie u niej jak nas nie bedzie w domu - teraz mial opiekunke i sam wogole nie zostawal w domciu:-)
sie podbudowalam troszq:tak:
 
Hey dziewczynki!!! witam nową koleżankę! Qrcze ale mi się nie chciało dziś z łóżka wstać....:-( No gdyby nie Jula to pewnie jeszcze bym leżała:sorry2:
LiLian wszystkiego naj naj naj dla Twojej miss!!!!!!
Buziaki
 
Okruszek.Emi - jesteś naprawdę fajną i silną kobietą. Wnosisz tyle ciepła na forum. Gratuluję Ci, że potrafiłaś coś zrobić ze swoją przeszłością. Piszesz naprawdę mądre rzeczy.
Mam znajomą DDA i ona ma trudności sama ze sobą choć jest naprawdę świetną dziewczyną. Nie wiedziałam, że są specjalne terapie - może jej coś o tym powiem... (tylko jak to zrobić?).

Wiesz jest taka strona nieoficjalna STRONA DDA , tu jest masa informacji
są wyjaśnione typowe zachowania dla DDA. Wymienione książki, które pomagają w spojrzeniu na ten problem....
Ja dostałam test od przyjaciółki, który ona też sobie robiła, wypełniając go szczerze, można mniej więcej zdiagnozować, czy taka osoba potrzebuje terapii. Nie mam tego testu niestety...ale na tej stronie też jest dużo informacji. jest podana baza pomocy takim ludziom.:tak:
Zawsze możesz w takim kryzysowym momencie delikatnie jej wspomnieć, o tym, że znasz takich skrzywdzonych ludzi jak ona i wiesz od nich, że to cierpienie można zmienić...podaj jej stronę...Jeśli będzie gotowa, to będzie wiedziała co dalej zrobić....tak myślę...:tak:
Trzymam kciuki.:-) Dla mnie wyciągnięcie ręki przyjaciółki zmieniło moje życie :-) Może Tobie też uda się pomóc.
 
Okruszek.emi, powiem szczerze że to co opisałaś bardzo mi imponuje. Ja jakiś czas temu starałam sie tez zapisać na teriapie dla DDA, ale nie wiem czy trafiłam na kiepski ośrodek czy jest tak dużo osób z tym problemem, że nie doczekałam sie terapii :nerd: Zgłosiłam sie na taka rozmowe kwalifikacyjną czyli kilka spotkań z psychologiem który zapisał mnie do terapii grupowiej i kazał czekac na miejsce... do tej pory nic :zawstydzona/y: a mineły juz chyba 3-4 lata... Moze warto jeszcze o tym pomyśleć??? Czaem strsznie sie ze sobą męczę a Twoja wypowiedz dodała mi troche wiary że można sobie z tym poradzić :tak: Trzymam kciuki aby tak dalej!

Hmm wiesz....możliwe, że jest dużo takich osób potrzebujących....ale skoro to już tyle lat, to pewnie zapomnieli o Tobie. A bywałaś tam osobiście by się dowiadywać (przez te lata)??? Wiesz jak ktoś własną sprawą się mało interesuje...i zbyt cierpliwie czeka, to dla nich informacja, że nie ma ciśnienia i przyjmują tych mniej cierpliwych, czy tych, którzy ścieżki wydeptują. Koszalin to małe miasteczko...i akurat jak ja się tam dostałam, to zabójczych kolejek nie było, ale grupa za grupą powstawała.
Jeśli chcesz, bo widzę, że jesteś z Warszawy, zapytam swojej psycholog, do kogo możesz tam się zwrócić....może to w czymś pomoże?? :-) Tylko myślę, że będąc w ciąży powinnaś poczekać do rozwiązania i aż Maluszek podrośnie...bo to jest bardzo wielkie przeżycie, obciążające i wyczerpujące...szczególnie na początku.:-(
Ale dobrze, że o tym myślisz....to już bardzo ważny krok na przód. :-)
 
reklama
Liliann-wszystkiego naj naj dla corci na roczek:-)

ladygab- super bardzo sie ciesze ze cos znalazlas za rozsadna cene:-)
okruszek.emi- dzielna z ciebie dziewczyna i podziwiam cie calym sercem:tak:

my zaraz na spacerek:-)
 
Do góry