reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Kasia bo może im smakuje Twoje ciasto ;-)
u mnie narazie lepsza sytuacja w domu, w środę będę rozmawiać z lekarzem czy jest możliwość wcześniejszego ustalenia terminu cesarki i położenia się do szpitala to w styczniu się przeprowadzamy, ale jeśli powie że nie ma takiej opcji to musimy przemęczyć się do porodu :-(, tyle że kupie sobie stoperki do uszu i przez cały czas jak mój będzie po za domem to będę z nich korzystała :-p
 
reklama
Witam mamusie! :-)
Postanowiłam do was dołączyć, jestem w 15tc, mam juz 3 letniego synka, mieszkamy w Irlandii
Do tej pory było wszystko ok, ale od dwóch dni czuje takie dziwne kłucie w jajnikach :-( czy któraś z was tez tak miała?/
W pierwszej ciązy nic takiego nie miałam i mam wrażenie ze to nie rozciągająca się macica
w Irl opieka w ciązy jest bardzo ograniczona, chodze do Polskiej lekarki, z której nie jestem zbyt zadowolona, (ale innego wyboru nie mam) dlatego zastanawiam sie czy te bóle wymagają wizyty lekarza, czy to może normalne??
Wczoraj kłujo mnie po lewej stronie, dzis po prawej Jak się położe to jest lepiej, alle wciąż czuje lekki ból
 
hej
Moniadan, a może to więzadła? Poobserwuj jeżeli kłucie się powtórzy to lepiej idź do lekarza.
U nas pada śnieg, ale właśnie pokazało się na chwile słonko...
Wracam do pichcenia obiadku..... no i mi smaka narobiłyście chyba jakieś szybkie ciasto upiekę.... no a lody też bym zjadła.....
 
Okruszek emi ja jestem ze Szczecina i też mysle o takim USG - no ale zobaczymy. Zaczelam wiec szukac i znalazlam na forach, ze takie USG robione jest tez w Koszalinie. Moze warto najpierw podzwonic po gabinetach i zapytac czy jest taka mozliwosc i jakie sa koszty? Jesli jednak nic nie znajdziesz, to trzymam kciuki, zeby z mezem sie udalo :) A badanie jako prezent gwiazdkowy albo na Mikolajki to dobry pomysl :)


Kaatharina a czy możesz mi na priwa podesłać te linki, gdzie dziewczyny się wypowiadały, że w Koszalinie jest takie USG? Byłabym Ci bardzo wdzięczna :-) Ja nie słyszałam, ale gdyby tak było, to łatwiej mi będzie namówić Męża. Z tym że ja nie chcę teraz robić tego USG tylko jakoś między 22-24 tygodniem. To dopiero jakoś na luty wypada ;-) Wtedy mam dopiero przewidziane kolejne USG, ale myślę o tym już teraz, boliczę się z wydatkiem, i musiałbym odłożoć. ;-)

Pozdrawiam serdecznie !!! :-)
 
MODNIAN witaj :)
To klocie to napewno wiazadla, mam ten sam problem i skonsultowalam to z polozna, ona potwierdzila :) Ale jak mowia dziewczyny, idz do poloznej jesli bedziesz wciaz niespokojna :)
Pozdrwawiam
Ps. Dzis u nas padal snieg rano !!!!!!!!! Woow, sniegu nie widzialam dobre 6 lat!
 
Witam wszystkie mamy majowe:):)ja mam termin na 26 maja:):) najcudowniejszy prezent na moj pierwszy dzien mamy w moim zyciu dostane, jesli malenstwo zdecyduje sie naprawde przyjsc na swiat tego dnia:):)
 
reklama
madziaaa- witam cie serdecznie zycze spokojnej ciazy oraz wszystkiego najlepszego.... ciesze sie ze jest nas coraz wiecej....
 
Do góry