reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Tikanis biedactwo, to brzmi strasznie... ja tydzień odwagę musze zbierać, żeby na głupią wizyte kontrolną iść...


podpatrzyłam Was na nk i fajnie to wygląda, nikogo nie zapraszam, bo mi coś nawaliło z kompem i co próbuje, to się wiesza... pewnie śledzik zmula...

czy Was też znajomi nudzą, zebyście dzieciom osobny profil założyły?
 
czy Was też znajomi nudzą, zebyście dzieciom osobny profil założyły?
żartujesz chyba???? :szok::szok::-D:-D:-D
nie no, nie skomentuje tego :baffled: nie chce obrazić te mamy które myślą o założeniu takowego profilu ;-)

my dziś mamy wizytę u alergologa, i szczepienie. normalnie zajebiście boje się wieczoru i nocy :-( nie dosyć ze Marcelek ogólnie jest teraz marudny wieczorem, to jeszcze dojdzie reakcja poszczepienna. a po ostatnim szczep to budził mi się w nocy z krzykiem (z krzykiem - nie płaczem :szok:), jak będzie źle to zapodam syropek przeciw bólowy...
 
Malinka, biedna jesteś z tą pracą. Współczuje:-(. A wogóle to dlaczego musisz iść wcześniej? co ten Twój szef wymyślił??

Ja kolejny dzień "zdycham" - znowu przepraszam za słowo, ale jakoś inaczej tego opisać nie umiem. Jeszcze doła złapałam, bo Teściowa przyjechała a ja zamiast jeździć na wycieczki to choruje. I kurka tak czuje że w tydzień sie z tego nie wygrzebię!!:dry::crazy::-(
 
ja wybrałabym się do neurologa dziecięcego, a co na to lekarz rodzinny? podczas badana przed każdym szczepieniem powinien sprawdzić jak dziecko trzyma główkę!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak podczas leżenia na brzuszku? Czy podnosi główkę i potrafi ją sztywno utrzymac przez 2-3 minuty?
Wszystkim Wam dziękuję za odpowiedzi...
Już jestem spokojna bo jak powiedziałm mojej szwagierce, która jest pielęgniarką o moich obawach to zaczęła się ze mnie śmiać i zasugerowała żebym przestała tyle czytać bo niepotrzebnie wymyślam:baffled: ale taka jest prawda, że ma świętą rację:tak:
Kasia faktycznie nie podnosi główki..bo jest zajęta mostkiem..ale jak się ją da pod skosem to bez problemu ją dźwiga...
co do Twojego pytania czy podnosi główkę leżąc na brzuszku to mała robi to od urodzenia..już mając tydzień potrafiłą ją trzymać w górze...teraz to jak się bawi leżąc na brzuszku to nawet kilkanaście minut jest w takiej pozycji..oczywiście na chwilkę sobie zawsze tam troszkę odpocznie...ale tak to jest bardzo silna..
Niepotrzebnie się nakręciłam...
tak czy tak dziękuję za zainteresowanie:-)
 
dziewczynki przypomniało mi sie że mam kilka książek w postaci pdf, może któreś by sie przydało. więc jak coś to czekam na priv z waszymi adresami @. tylko nie obiecuje czy dam rade dziś wysłać, bo mamy to szczepienie dziś :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a oto co mam:

- Baśnie, Andersena
- Królowa Śniegu, Andersena
- Bajki i przypowieści, Krasickiego
- Bajki Perskie
- Uśnij wreszcie, jak pomóc dziecku zasnąć
- Język niemowląt, Tracy Hogg
- Pierwszy rok życia
- Poradnik opieki i pielęgnacji małego dziecka, Zawitkowskiego
- Język dwulatka, Tracy Hogg
- Jak nauczyć małe dziecko czytać

mam jeszcze sporo przepisów przy rozszerzaniu diety dla dziecka, większość dla alergików, ale spokojnie można je wykorzystać dla tych nie skazowych dzieci ;-):tak:
 
Dziewczyny, ja mam dziś porannego doła, który pewnie minie jak tylko wyjdę z domu na spacer z Panią Marudzińską...

30 września mam obronę, praca w dopieszczaniu, 26 chrzciny, ziarniak się Izie odnowił, Iza postanowiła zostać moją trzecią piersią/ręką/stałą naroślą... i tylko do mamy i do mamy... podejrzewałam, że mi odbiło, ale po przeczytaniu perypeti Barmanki, podejrzewam, że chyba Iza i Marcel mogą mieć to samo... bo na PSM Iza jest za mała!


wrrrrrrrr najchętniej bym coś rozwaliła... a o mały włos nie rozwaliłabym własnego małżeństwa... ważne, że mój mąż ma łeb na karku i zamiast pomóc mi w pakowaniu, po prostu się ze mną pokłócił, ja wywrzeszczałam co miałam do wywrzeszczenia, a potem napiliśmy się winka i rozpakowaliśmy moją torbę... nie pytajcie o co poszło, nie mam zielonego pojęfia :rofl2::confused::dry::sorry2:


a nie, już wiem, dostałam wtedy @, czyli sama miałam PSM... chyba mnie już zupełnie odbija. Nigdy mi aż tak nie odbijało...
 
I ja dziekuje Ci Confi za spotkanie - przełamałam lody i juz nie bede sie bała z Zofikiem zapuszczac w miasto na ploty:-)
A dzieciaczkami mozesz sie chwalic szkoda ze Mamusiom nie było jak uwiecznic sie na fot. ale to nastepnym razem:tak:
No ja własnie tak sobie pomyślałam ,że w tej kawiarni mogłyśmy poprosic kogoś o fotkę ;-)
nastepnym razem zabiorę naładowane baterie :-D:-D:-D

Tikanis bidulko , trzymaj się ...będę trzymać kciuki

malinka strasznie Ci współczuję, ja wracam po nowym roku a czuję ,ze kompletnie nie jestem na to gotowa :-(
a nie możesz wziąć jeszcze urlopu wypoczynkowego? Mnie został cały z roku 2009 i mam zamiar go wykorzystać z tym ,że z kolei moja księgowa próbuje mi wmówić ze zamiast 26 dni należy mi się tylko 13 :baffled: wiecie może o co chodzi? jak to jest tymi urlopami po macierzyńskim?

Tsarina , ależ to bzdura...jak można zakładać profil na Nk niemowlakowi??? Przecież to powstało po to by znaleźc znajomych ze szkoły!!!! Jak one sobie to wyobrażają....że ich dziecko będzie miało z znajomych inne niemowlaki czy co? Takie kretynki narażają swoje maluchy na ataki pedofilów ktrych nie brakuje w sieci. Wybacz , że jestem ostra...te co to robią są dla mnie niepoważne kompletnie. Ja dostałam raz zaproszenie od konta "niemowlaki" brrrr :baffled:
zaraz zablokowałąm całą galerię...nie będzie mi nikt obcy oglądał zdjęć mojego dziecka...w ogóle NK się jakims syfem staje powoli, już rozważałam nawet likwidację konta :-(
W każdym bądź razie ja bym odpowiadała na takie zaczepki równie ostro....

a co do kłótni , to ja niestety mam to samo z tą różnicą ze wczoraj kazałam się spakować M a nie sama sie pakowałam ...
też w sumie nie wiem o co poszło, a własciwie wiem..o to ,że faceci myślą ze wystarczy zarabiać pieniądze by być ojcem , i kompletnie nie rozumie co ja od niego chcę :confused::confused::confused: prosząc go o to by spędzał z Damianem więcej czasu...żenada . Powiedziałam mu ,ze jak chce mieć święty spokój to niech się wyprowadzi ot co....:ninja2: wrrrrr

mamstud wysłałałam Ci swoje dane z PW ;-)
 
reklama
hejka
dawno mnmie nie bylo ale jestem w ojczyznie.....
mala juz wtawala tylko raz w nocy a tu znowu 3 razy........hmmmmmm co nie moge sie wyspac..........witajcie w klubie bo widzialam ze piszecie ze tez muicie kilka razy w nocy wstawac........
pozdrawiam i milego dnia:)
 
Do góry