reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Sama nie wiem, mi kalkulator liczy:
Przybliżony termin porodu to 8 maja 2009 roku. znak zodiaku: Byk
Dziś jest 15. tydzień 3. dzień ciąży.
Lekarz mi napisal termin 9 maj :p i też mówi, że 15 tydzień
 
reklama
Witam wszytskie "nowe" mamusie :-)
widze ze wiekszosc z was choruje..wracajcie szybko do zdrowia!!!
mnie cos w podbrzuszu przez 2 dni bolalo jak chodzilam...ale jak nagle przyszlo tak nagle poszlo, moze uda mi sie jutro lekarza zlapac, bo w przychodni nie wiedzieli czy lekarz bedzie w pon :baffled:,
tylko jak na nieszczescie moj samochodzik jutro idzie tez do swojego lekarza i bede musiala przez pol miasta komunikacja miejska...
 
Też witam serdecznie nowe dziewczyny:-)

Magoszatka jeśli korzystasz z kalkulatora tutaj na babyboom to on faktycznie liczy tydzień do przodu. Jakiś błąd im się wkradł chyba...
 
Witam wszystkie nowe Mamusie:-D cieszę się, że jest nas coraz więcej:tak::tak:
Ja też jestem tu dosyć krótko....ale mam nadzieję, że będzie nam wszystkim miło...bo to bardzo fajne forum ;-)

Bardzo mi przykro dziewczynki, że tak chorujecie....życzę Wam powrotu do zdrowia jak najszybciej .... Trzymam kciuki...na pewno będzie ok.
Sama miałam ostatnio stracha, bo ucho przewiałam, ale smarowanie olejkiem pomogło, a teraz chodzę z watką i z czapką na powietrzu już się nie rozstaję :-D Uważajcie na siebie i dbajcie podwójnie...

Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie i życzę dużo radości słońca w sercu...:-D
 
reklama
Aha..... chciałam bardzo podziękować Ci Justno_0 za linka, jak wstawić suwaczek :-D ja i tak nie mogłam sobie poradzić, ale mojemu Mężowi się udało.
A więc jeszcze raz wielkie DZIĘKI!!!:-D
Pozdrawiam...
 
Do góry