reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Madzia_Singh ale masz fajna "zyciowa przygode" z tymi Indiami...:tak::-) A z tymi spioszkami meza to rewelacja:-D No i przy odrobinie czasu i checi koniecznie wklej jakies fotki tych pieknych ciuszkow, bo jestem bardzo ciekawa jaka panuje moda wsrod "tamtejszych" maluszkow!:-D Trzymaj sie tam dzielnie!!!

mela trzymam kciuki zeby nic Ci sie nie rozeszlo ;-) i po raz kolejny gratuluje optymizmu. A musze powiedziec ze zaczyna mi sie on powoli udzielac, wiec prosze o kolejne dawki!;-):-)

A co do wizyt u dentysty to, hmmm.... ja wlasniem jestem na etapie chodzenia, brrr...:baffled::baffled::baffled: Mam fatalne zeby, przy kazdej ciazy psuja mi sie na nowo, nigdy nie ma tak ze ide na przeglad i wszystko w porzadku..:no::wściekła/y::wściekła/y: Caly majatek idzie mi na te nieszczesne kanalowki, plomby itp...:angry::angry:

A co do mojego samopoczucia (ania_77, dzieki za pamiec;-)) to juz troszke lepiej, chyba dlatego ze z mezem jakos ciut lepiej sie uklada ostatnio, ale dalej mi jakos tak nijak i ciagle jakies strachy, leki i obawy mnie dopadaja:blink::baffled:Achhhh te hormony....
 
reklama
Czesc dziewczyny.Czytam wasze wypowiedzi i ciesze sie ze wasze pociechy sa takie duze.Ja tez mialam usg tylko moja dzidzia nie chciala sie zmierzyc ale jakos sie udalo po 20miutach .U mnie troche inaczej to wyglada bo mieszkam obecnie w Anglii ale nie jestem zadowolona z tej opieki.Cala ciaze pozostawiaja samej sobie.Jetem w 14 tygodniu ciazy polozna widzialam raz ktora tylko wypelnila dokumenty i zero tematu na temat ciazy-jakie witaminy brac co robic czego nie robic.Dobrze ze czuje sie ok ale nie wiem co by to bylo gdyby moje samopoczucie sie pogorszylo.Na poczatku ciazy plamilam 2 rqazy a na usg czekalam 7 dni-do 3 miesiaca nie ratuja plodu.W pracy tez nieciekawie ,bo pracuje jako opiekunka i kaza mi robic wszytko .Oby wytrzymac do 29 tgodnia ciazy .Ciesze sie dziewczyny wy mozecie isc do lekarza kiedy chcecie b0 tutaj przez cala ciaze nie jestes badana ginekologicznie .Badania krwi tez mam zrobione ale nawet ich nie widzialam tylko ze sa w normie.Jakos musze to przetrzymac chociaz nie jest latwo samej w obcym kraju:-(
 
Hej dziewczyny :) Fajnie, ze Wasze dzidzie zdrowo rosna i niektore juz nawet daja znac o sobie :) Ale ten czas leci.
U nas tez w porzadeczku, ja ciaze przechodze chyba calkiem dobrze, bo wiekszych dolegliwosci nie mam, co mnie wcale nie martwi :) Lekarz powiedzial, ze z dzidzia wszystko w porzadku jak na razie, wiec sie nie martwie. Teraz planuje sie umowic na wizyte do dentysty, w koncu trzeba korzystac z tego, ze tutaj przez cala ciaze i rok po urodzeniu dziecka dentysta jest za darmo :)
W pracy jakos daje rade, choc niestety musze troche dzwigac. Teraz jak juz wszyscy wiedza, to mi troszeczke pomagaja, no ale coz, nie wszystko moga zrobic za mnie.
Co do wozeczkow, to ja uwazam tak jak Justyna_O, ze nie oplaca sie kupowac nowego. Z reszta przeszlismy sie juz pare razy po sklepach i jak zobaczylam ceny, 600 - 700 funtow, to mi szczeka opadla. Zaczelam siedziec na e-bayu i juz mamy!!! Wiem, ze to bardzo szybko, ale trafila sie okazja i mysle, ze bedziemy zadowoleni. Kupilam wozek chicco taki z wpinana gondolka, wpinanym fotelikiem, no i spacerowka. Prezentuje sie calkiem fajnie i w ogole nie jest zniszczony , no i cena byla bardzo zachecajaca, dlatego tez sie nie wahalam :)
 
Okruszek i mela mam chrześniaka któremu mamusia kupiła wózek QUINNY niejednokrotnie miałam przyjemność opiekować się nim. I powiem wam szczerze że wózek ten jest to d.....:sorry2: Ma małą gondolę- mój chrześniaczek to duży chłopak i długo gondola mu nie posłużyła a spacerówka też jest bardzo malutka dziecku jest w niej ciasno i nie wiem czy widziałyście może kiedyś jak wygląda śpięce w niej dziecko-nóżki ma cały czas w górze. No i jeszcze kółka- bez amortyzatorów- nie wiem jak u was ale w naszym mieście chodniki pozostawiają wiele do życzenia i nie raz było tak, że jakaś mała przeszkoda a wózek sobie z nim nie radził - wózek się zatrzymywał dzieckiem szarpnęło
Ja tego wózka nie polecam
 
hej mamusie:-)

dziekuje za trzymanie kciukow za Marte:-), jak weszlysmy mala byla w totalnym szoku bo Pani do niej milutko mowila ale po angielsku naszczescie Bog zeslal nam polke opiekunke:-D, i sprawa zaczela wygladac troche lepiej, ale Marta nadal sie bala wiec zdecydowalismy ze wyjdziemy a plac zabaw przyprzedszkolny i moze wtedy inne dzieci z entuzjzmem powitale Marte ale ona bala sie jeszcze bardziej dopiero na placu zabaw zajela sie zabawa a j zaczelam pomalutku sie chowac i wkoncu Marta zostala z Pania opiekunka:-), a ja jeszcze troszke popatrzylam jak inne dzieci przychodza do Marty a ona zaczyma sie z nimi bawic i wlaciwie poszlam do biura ustalic wszystko a Marta na calego bawila sie z wszystkimi :-)juz jej bylo wszystko jedno kto w jakim jezyku mowi, na koniec nie chciala wracac do domu:-D, ale wkocu jakos ja przekonalam :-)

tak sie ciesze strasznie sie martwilam jak to bedzie narazie to beda tylko dwie godziki w tyg ale w przyszlym miesiacu chcemy zwiekszyc do 3dni w tyg po trzy godz zobaczymy jak to bedzie:-)

Justyna_0-no wlasnie my mieszkalismy zawsze sami wlasnie w kawalerce ale jak Martusia sie pojawila bylo nam za ciasno i postanowilismy zwiekszyc mieszkanko i przz rok bylo ok a teraz cos im sie pomieszalo no i widzisz w kazdym razie poruszylismy niebo i ziemie i od grudnia mam nadzieje ze juz nie beda z nami mieszkac i bedziemy mieli juz 2bedroom flat dla siebie:-), fakt troche drozej wiadomo jakie sa ceny w londynie ale wole to niz napasc na mnie wazniejsze jest bezpiecenstwo moich dzieci, co do wozkow ja sprzedaje i spacerowke i wozek pewnie za bezcen ale wole dla dwojki dzieci bo bedzie mi wygodnie:-)

dziewczyny ja przepraszam znow ze nie odpisze kazdej z osobna bo znow mi sie wszystko miesza:-)

ach Magdus - super ze zagladasz pisz do nas jak tylko bedziesz mogla:-)

za wiele o zusie nie wiem za to jestem biegla w angielskich benefitach:-)

pozdrawiam
 
Witajcie mamuski... Ostatnio dosc zle sie czuje i nie mam sily czesciej do was zagladac... Mam bole brzucha i niesamowicie boli mnie krocze nie mam pojecia czemu..Pomocy!!!
 
Maja33, dobrze wiedziec, ze wiesz duzo o benefitach, na pewno Twoja pomoc sie przyda w odpowiednim czasie :-D
Paula7 mam nadzieje, ze ten bol Ci szybko minie, odpoczywaj .
 
Cześć Dziewczyny! Już jakiś czas nie zaglądałam do wątku bo jakoś miałam sporo pracy.
Bardzo sie ciesze z tak dobrych wyników usg! Zazdroszcze Wam że już widziałyście Wasze dzieciaczki!:tak: A zdjecia wklejone w wątku o usg też są super! i sama chciałabym zobaczyć to samo :tak: Ja ide na usg w środe, i oczywiście sie stresuje bo bardzo boje sie czy wszytsko jest dobrze - nadal brak objawów ciąży, nic poza zmęczeniem mi nie dolega....:baffled::confused:
Dziś odebrałam wyniki badań krwi i okazało sie że wyniki na cytomegalie mam dodatni!:szok: Strasznie sie zdenerwowałam... ale przeczytałam gdzies ze to oznacza ze mam przeciwciała albo że choroba jest uśpiona... mam nadzieje ze jednak to pierwsze :dry:

Ell, a co u Ciebie?? Wszytskom ok, jakoś dawno się nie odzywałaś :blink:
 
hej dziewczyny jestem majowka 2008
mam nadzieje ze u was wsystko wporzadku... zycze wam powodzenia..

pomijajcie wszelkie stresy i olewajcie zlosc...


jak moge wam doradzic to nie poatrzcie na terminy dalszych usg tylko trzymajcie sie pierwszego terminu u nas wszystkie sie na tym przekonalysmy...:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry