reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

kasica212 ja też to przechodzę, kaszel taki że mnie rozrywa ale pędź do internisty to przepisze ci jakieś leki co pomogą. Mnie przepisała a oprócz tego bezpiecznie mam tabletki do ssania na różne dolegliwości z serii homeopatycznych , takie na kaszel, gardło, katar. Daję radę i u ciebie też będzie ok. Ale tak jak mówię warto się skontaktować z internistą.
 
reklama
Witajcie mamuski... Ostatnio dosc zle sie czuje i nie mam sily czesciej do was zagladac... Mam bole brzucha i niesamowicie boli mnie krocze nie mam pojecia czemu..Pomocy!!!
Mnie też boli, ale nie tak krocze jak bardziej kość ogonowa. To chyba ta rozciągająca się miednica bo innego wytłumaczenia nie mam.
 
kasica212 ja też to przechodzę, kaszel taki że mnie rozrywa ale pędź do internisty to przepisze ci jakieś leki co pomogą. Mnie przepisała a oprócz tego bezpiecznie mam tabletki do ssania na różne dolegliwości z serii homeopatycznych , takie na kaszel, gardło, katar. Daję radę i u ciebie też będzie ok. Ale tak jak mówię warto się skontaktować z internistą.

Gorzej, że to mi zaczęło się rano a teraz długi weekend :-( Na razie ratuje się septolete - wcześniej lekarz ginekolog pozwolił mi brać, a po za tym sposoby domowe Jak do poniedziałku nie przejdzie a przychodnia będzie otwarta to pójdę
 
Witajcie mamusie,
Dawno do Wass nie zaglądałam, ale czułam się okropnie. To druga ciąża, ale w pierwszej aż takich dolegliwości nie miałam. Prawie dwa miesiące witałam się z kibelkiem i jeszcze czasem mi się zdarza. Mdłości non-stop i brzusio pobolewa.
Lekarze beznadziejni. Wizyta polega na zrobieniu USG i ważeniu. Na zadane pytania przeważnie słyszę "Nie wiem.Proszę iść do innego lekarza" i tak w kółko. To dziwne, ale tęsknię za polskimi lekarzami, których zawsze można było dopytać, cierpliwie wysłuchali itp.
Podejrzałam też Wasze fotki brzuszkowe i dzidziusiów. Wszystkie bez wyjątku urocze.
Pozdrawiam Was ciepło i życzę dalszych spokojnych dni ciąży
 
jusmarwoj- mam nadzieje bo dlugo tak nie wyrobie nie moge chodzic cale pachwiny mnie bola
a jeszcze w dodatku musze chodzic do pracy...
 
dziewczyny pomocy złapałam paskudną infekcja gardła mam kaszel i boli, a gorączki nie mam Nie wiem co robić????!!!
mi się też tak zaczęło, potem miałam gorączke
Gorzej, że to mi zaczęło się rano a teraz długi weekend :-( Na razie ratuje się septolete - wcześniej lekarz ginekolog pozwolił mi brać, a po za tym sposoby domowe Jak do poniedziałku nie przejdzie a przychodnia będzie otwarta to pójdę
Płukaj gardło woda z sola, na kaszel ja zazywam STODAL.
No i od wczoraj niestety biore antybiotyk,bo mialam 3 dni goraczki... Lepiej wyleczyc infekcje, teraz zostal mi tylko kaszel i w nocy bol gardla.
Mnie też boli, ale nie tak krocze jak bardziej kość ogonowa. To chyba ta rozciągająca się miednica bo innego wytłumaczenia nie mam.
Ja też mam coś takiego od kilku dni. Więc może nie martwmy się
 
gorzej, że płukanki w moim przypadku odpadają, dławiłabym się nimi
wczoraj był u mnie lekarz narazie kazał się witaminowo w domu leczyć : czosnek, mleko, sok z malin, cytryna i miód
jak nie pomorze to mam iść do lekarza w przychodni w środę Zobaczymy gorzej że w czwartek jadę do Bydgoszczy na wizytę w poradni - nie wczas to przeziębienie
 
reklama
Witam Magoszatka :) Fajnie, ze do nas dolaczylas. Ja mam prawie tak jak Ty, 8 maja :) Ale chyba w takim razie jestes w 14 tygodniu??? Mnie przynajmniej tak kalkulator liczy i u lekarza tez tak powiedzieli :)
 
Do góry