reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
aga- no leci szybciutko.... a zdjecia widac.. bo ktos pisal ze nie???

k.m.- kochana podawaj malemu Infacol... przed posilkiem... staraj sie klasc go na brzuszek... i nos w pozycji lezacej buzka do dolu... czyli wloz reke miedzy jego nogi tak aby nadgarstek dotykal brzuszka a dlonia chwyc glowke pod broda... a druga reka poklepuj po pleckach... masuj brzuszek po kapieli i delikatnie przyciskaj nogi do brzuszka... czasem tez mozesz przylozyc cieply termofor albo specjalna podusie z grochem podgrzewana w mikrofali...


Kochane widzicie moje fotki we wczesniejszym poscie??????????????????
 
Dziewczyny pomózcie.Mój synek ma straszne kolki.Prawie wcale nie spi i mniej je.Jestesmy juz zmeczeni.Nie wiem co robic:-:)-:)-:)-:)-:)-(
więc:
- zginaj mu nóżki do brzuszka
- masuj brzuszek zgodnie z ruchami wskazówek zegara
- kładź na brzuszek ciepła pieluszkę (namoczoną w wodzie lub przeprasowaną gorącym żelazkiem)
- połóż na brzuszek termofor
- połóż dziecko na swój brzuszek
- podaj herbatkę koperkową do picia
- podaj rumianek do picia
- podaj Infacol (bądź inne kropelki/zawiesinę na kolkę)
- zrób mu ciepłą kąpiel
- suszarką do włosów nagrzewaj mu brzuszek (wiadomo z bezpiecznej odległości)

......... jak to nie pomoże to...........
synka zostaw z tatą a ty idź w cholerę :rofl2:

żartowałam oczywiście :sorry:
tak poważnie to kolki to jest najgorsza rzecz jaka może się trafić dziecku a tym bardziej świeżo upieczonej mamusi :crazy:
 
AgA, Aneteczka gratulacje!!!
AgA mina rzeczywiście rewelacyjna!!!
Paula widzę, że z kąpieli słonecznych już korzystasz... Świetnie wyglądacie!
hej
czyli nie przemywac tam w srodku u dziewczynki zostawic ten sluz ?bo ja tylko myje na zewnatrz.....
Krystyna ja dokładnie tam czyszczę. Mojej szwagierce pediatra powiedział, że dziewczynki tak mają i ma z tym nic nie robić.I ona nie robiła. Aż w końcu wylądowała z tym w szpitalu. Było nawet podejrzenie sepsy. Dlatego ja dokładnie myję tam i żadnego lekarza nie pytałam.
 
Paula7 ja nie widzę twoich fotek w poście tylko jedną w sygnaturce (twoi dwaj mężczyźni i malutka zaraz po urodzeniu)
 
mnie położna powiedziała, że na kolke to przytulić dziecko i do piersi przystawić, i w trakcie przystawiania masować brzuszek delikatnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara... potem dopiero koper i sp.

i ja też nie widze zdjęć
 
reklama
zastanawiam się ostatnio dziewczynki, która z Was, wiedząc już jak to wszystko wygląda (ciąża, poród, maluszek), jako pierwsza zdecyduje się na drugie maleństwo? i jak szybko?:rolleyes2:
 
Do góry