reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

witajcie:-)
w końcu mam chwile żeby się pochwalić swoja Miłością:tak:

Przedstawiam Wam Mamusie i Maleństwa ...............Zosie
ur. 30.05.2009 / sobota/ o godz. 9.15
3500 g
57 cm
10 pkt apgar

niezła laska;-)
W domu jestem od wtorku - wyszłam na własne żądanie ale to inna historia.
Dopiero sie przystosowujemy i organizujemy i na pewno niedługo Was nadrobię

DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!
Za kciukasy i gratulacje

Zdjęcia to Zosia 1 dzień po porodzie i moja ulubiona minka specjalnie dla Tatusia
 

Załączniki

  • P1010143.jpg
    P1010143.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC00098.jpg
    DSC00098.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 49
reklama
AgA - jaaaa jaka słodycz z Twojej Zosieńki!!! Ależ Ona Wam sie udała!!! A minka - I klasa !!!
Oczywiscie na 1 fotce uwidocznione są pazurki Twojej Mamy;-):happy: ??Rozumiem, że zdążyła z wizytą u kosmetyczki i fryzjera, aby godnie przywitac swoją cudną Wnusię ;-):-D?

Wyjście na żądanie? hmmm... Mam nadzieję, ze nic starsznego sie nie wydarzyło w szpitalu? :-(

Buźka Kochane:*** i spokojnie.. Moja Jaga ma juz 12 dni i... jeszcze się ogarniamy:tak:;-)
 
Aga, piękna córeczka!:tak: Gratuluję!:tak:

Malinka, Aga_k_m, dzięki za wsparcie! Staram się wykorzystać ostatnie chwile wolnośći ;-) Sporo śpię, za radą Krystyny zainwestowałam w relaksującą kąpiel z pianką i namówiłam męża na długi masaż :-p
Jednak mimo wszytko cały czas czuje nóż na gardle bo wg terminu OM mijają juz prawie 3 tyg :zawstydzona/y: a terminu wg usg tydzień:zawstydzona/y: Boje się o Małą... no i nie wiem co się dzieje:-( Boje się szpitala... poza tym wpadam w coraz większe poczucie winy że nie mogę urodzić :-( Nie wspominam już o telefonach, sms, mailach z pytaniem czy już urodziłam:crazy: No i skończyło mi się L4 to też mnie dołuje....
Mam nadzieje, że dam radę jeszcze trcohę wytrzymać a jako takim stanie psychicznym:sorry:

Dobra nie smucę, lecę myć podłogę, to moja ostatnia nadzieja ;-) Wyszorowałam juz wanne, odkurzyłam mieszkanie, powycierałam szafki z kurzu... w sumie już nawet nie mam czego sprzątać bo w nadziei że od sprzątania coś się ruszy odkurzam chyba co dwa dni!:szok::sorry:

PS, Slonko napisała że u niej wszytsko stoi w miejscu... Kurcze, trzymajcie za nią kciuki bo chyba się strasznie męczy dziewczyna w tym szpitalu....
 
Katarzynak - ja trzymam kciuki i za Slonko, i za Ciebie, i za Joannn, i za emi88 i nie puszczę póki i Wy się szczęśliwie nie rozpakujecie!!!:tak::tak::tak:
 
29.05.2009 o godz.15:15 przyszedł na świat nasz syn Miłoszek.
oród długi z przygodami zakończony cc, potem przedłużony pobyt w szpitalu, ale opisze później.

Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mam.
 
AgA twoja córeczka jest boooska :-D a minka pierwsza klasa ;-) niech zgadne... czy to jest minka podczas przeciągania się? ;-):laugh2: bo mój Marcelek robi identyko minkę podczas przeciągania się po jedzonku, ale nie udało mi się jej jeszcze wychwcić :-( :sorry:

aneteczka gratulacje :-) :-)
 
Aneteczka-OGROMNE GRATULACJE!!!
AgA-
Piękna ta Twoja królewna.
Słonko-Trzymam kciuki za szybki poród.

K.M-Mój Filip też ma pełno krostek.Wczoraj posmarowałam go delikatnie Bephantenem,dzisiaj jakby mniej było krostek.Mi też pediatra powiedziała żeby przemywać przegotowaną wodą ewentualnie rumiankiem ale delikatnie bo może uczulić.
 
a to nasze nowosci....:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
moja myszka dzis juz ma 5 tygodni!!!!!

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

 
reklama
Aneteczka - moje gratulacje!!!:-D:-D:-D Czekam na opis porodu no i foteczki Miłoszka :-)

Paula7 - Kochana -alez ten czas leci :-D super!!!
 
Do góry